[Vand] Consumabile si piese noi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • info

    Salut Daniel, am nevoie de sonda de presiune la servodirectie, logan 1.6, la ce pret este si zi-mi daca o ai pe stoc sau o poti aduce.
    Salutare.
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • 827sam, ai PM

      Comment


      • valabil in continuare....

        Comment


        • Va salut. Setul tapiterie Black Line--140 ron/set,include si cele 5 tetiere?
          Intreb pentru ca l-am vazut doar cu 4 tetiere, iar eu il vreau pe cel cu 5.

          Comment


          • Cammeo o sa ma uit si daca e sa fie cu 5 te anunt.

            Comment


            • Da-mi un pret pt o caseta de directie cu servo pt motorizare 1.6 16v.

              Comment


              • Servus
                Am rupt clemele de fixare pe laterala ale suportului pentru fata detasabila a casetofonului. Casetofonul este CD MP3 BLAUPUNKT, dotarea de fabrica. Se gaseste ca reper separat sau trebuie cumparat casetofon nou? :-?
                Ai cumva asa ceva de vanzare?

                Comment


                • ani[I]aL_2008 ai PM

                  Comment


                  • Salut ai urmatoarele piese originale DACIA?
                    1X nuca schimbator Prestige plastic
                    2X amortizoare fata originale logan, nu stiu ce brand sunt exact cele originale daca se poate poze ar fi super
                    2X rulmenti amortizoare fata originale, nu stiu ce brand sunt exact.
                    2X flanse amortizor originale

                    La ce bani toate si timp de livrare daca ma hotarasc sa le cumpar.

                    PS: plata cum se face ramburs sau pot sa achit si cu cardul online, inainte de livrare desigur.
                    STOP ACCIDENTELOR DE CIRCULATIE!

                    Comment


                    • tapiterie

                      Am luat tapiteria Blackline.Prompt si serios.Multumesc.

                      Comment


                      • Akhenaten ai PM

                        Comment


                        • Salut, as dori si eu un pret cu tot cu transport pentru urmatoarele:
                          2x amortizoare Monroe fata ----------------------------120 ro/buc
                          2x flanse amortizor originale -----------------------------35 ron/buc
                          2x rulmenti amortizor SNR -------------------------------25 ron/buc
                          1x discuri frana 259 ventilate Brembo--------------------210 ron/set
                          1x placute frana Ferodo Premier--------------------------90 ron/set
                          2x rulmenti de spate originali -- ---------------------- 95 ron/buc.
                          2x rulment roata cu ABS pana in model 2007 -------- ron
                          My Ride - Prestige 1.6 16v

                          Comment


                          • C@S ai PM, astept nr de identificare al masinii pt rulmenti

                            valabil in continuare....

                            Comment


                            • cat costa un kit de ambreiaj pentru 1.5 DCI ?
                              sigpic

                              Comment


                              • Salut. Imi poti face si mie un pret (fara transport ca sunt din bucuresti) pentru :
                                1x capat bara dreapta
                                1x capat bara stanga
                                1x bieleta cutie viteze (antirasturnare am inteles ca s-ar mai numi)
                                1x rulment dreapta fata
                                1x rulment stanga spate
                                precizez ca am logan diesel din 2005. Ms.
                                Don't drink and drive. Smoke and fly !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google