[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bobina de inductie, logan 1.4?
    Dacia Logan 1.4 mpi+GPL Tomasetto

    Comment


    • bobina de inductie, logan 1.4, am la 140 lei ridicare din bucuresti
      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

      Comment


      • Maneta de stergatoare cu buton CB pentru Logan ph2 ? Pentru Bucuresti de unde se ridica produsele?

        Comment


        • jug motor (cadru) sau cum ii zice ai dar sa nu fie atins adica lovit si un pret te rog??

          Comment


          • jante de tabla ai?

            Comment


            • cadru motor 450 lei, si jenti nu am
              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

              Comment


              • buton cu impuls ai?

                1.6 MPI 8Vsigpic

                Comment


                • nu am buton cu impuls
                  Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                  Comment


                  • salut. joystick oglinzi electrice ai?

                    Comment


                    • catalizator euro 4 aveti?

                      Comment


                      • imi cer scuze de intarziere dar nu sunt in tara , revin maxim marti si am sa va dau toate rasp. ati putea da add si la dezmembrari.logan87 si imi lasati un ofline. multumesc pentru intelegere.
                        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                        Comment


                        • salutare,
                          o mica problema legat de pisele care la vinzi aici. conform regulamentului nu e corect si anume:
                          8. Nu agreem preturi mai mari decat pe piata sau oferte de produse care nu se aseamana descrierii din thread-ul de vanzare."Teparii" vor fi penalizati.Inainte sa postezi cauta pe un motor de cautare pretul real al produsului.Aceasta regula este valabila si pentru cumparator dar si pentru vanzator.

                          ca si de exemplu
                          Originally posted by ana87 View Post
                          bobina de inductie, logan 1.4, am la 140 lei ridicare din bucuresti
                          aici gasesti piesa noua cu 148.80lei http://www.shopmania.ro/accesorii-au...1-4mpi-8222021
                          chiar daca e after market, pretul cerut de tine nu se justifica. respectivul link fiind primul afisat in google search, n-am sapat dupa un pret mai mai mic.


                          Originally posted by ana87 View Post
                          Butoane geamuri fata am la 40 lei
                          avand in vedere ca pe forum erau vre-o 2 persoane care vindeau butoanele second cu 10 lei iar noi undeva la 20 lei.

                          rog a se revizui preturile inainte de a posta.
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • kit geamuri electrice fata aveti?

                            Comment


                            • kit geamuri electrice fata am la 300 lei contine butoane mufe panou mufa usa cu 10 cm de fir lasate si macaralele. catalizator nu am jestiku ala am la 100lei cu tot cu functiile ( e un fel de panou de lumini)
                              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                              Comment


                              • Bara fata(spoiler) cu lacas proiectoare pentru un Logan berlina 1,4 mpi Ph2 in stare buna aveti?
                                Guns don't kill people, people kill people.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google