[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare as dori sa ikntreb daca ai caseta de directie(asistata, adica cea cu servo) + pompa de servo+ bidonas.....daca da un pret spune-mi si mie! Vreau pentru upgrade....Am un ambiance si mi s-a dus caseta si acum vreau sa ii pun servo! STima, Ionut.
    ..::LOGAN 1.4 MPI AMBIANCE 2004::..
    ..::KIA CEE'D 1.4 16V BEST 2008::..

    Comment


    • arc pentru capacul/clapeta de la rezervor ?

      Comment


      • Adica fa-mi un pret pentru tot si conducte, curele sau ma rog ce mai trebuie(nu stiu exact)....Adica toata instalatie completa de servo de la o masina....specific pentru benzina 1.4.Respectele mele!
        ..::LOGAN 1.4 MPI AMBIANCE 2004::..
        ..::KIA CEE'D 1.4 16V BEST 2008::..

        Comment


        • caseta directie + conductele am la 650 lei, arc ptr capac clapeta rezervor am la 20 lei
          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

          Comment


          • nu mi-ai raspuns si mie referitor la conducta de ac pt logan 1,6 16 v cea care vine de la compresor la radiator cu sonda pe ea.

            Comment


            • pai si pompa de servo cu suportu de la motor(ceva de genu), fulie nu le ai?
              ..::LOGAN 1.4 MPI AMBIANCE 2004::..
              ..::KIA CEE'D 1.4 16V BEST 2008::..

              Comment


              • din pacate pompa de servo cu suportu de la motor(ceva de genu), fulie nu le am

                conducta de ac pt logan 1,6 16 v cea care vine de la compresor la radiator cu sonda pe ea.pentru moment nu o am, aveam o masina la dezmbr dar nare ac

                vand instalatie completa pentru AC pentru motor de diesel 1.5 pret 1200 lei este completa doar fara radiatorul din fata in rest este tot!!!!!!
                Last edited by ana87; 26 August 2011, 19:59. Reason: Automerged Doublepost
                Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                Comment


                • de 1,4 mpi sau 1,6 mpi nu se potriveste?ar trebui sa fie la fel

                  Comment


                  • de 1,4 mpi sau 1,6 mpi nu se potriveste? te referi la instalatia de AC?
                    Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                    Comment


                    • jante tabla logan ?
                      pret

                      Comment


                      • Faruri PH2? se gaseste l?
                        sigpic

                        Comment


                        • jante pentru moment nu am dar le am la 100 lei pe bucata originale fara rectificari, originale in stare ff buna si verificate inainte la vulcanizare, si faruri ph3 nu am
                          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                          Comment


                          • Originally posted by ana87 View Post
                            j........................... si faruri ph3 nu am
                            Inca nu au aparut pe piata[in productie],dar la dezmembrari............
                            A fost o gluma,colegu.........
                            Numai bine.
                            Un Logan----YNG-----
                            Numai bine.

                            Comment


                            • Inca nu au aparut pe piata[in productie],dar la dezmembrari............
                              A fost o gluma,colegu.........
                              Numai bine.
                              ))) chiar ca da..... m-am grabit , caut sa fiu cat mai prompta cu raspunsurile pentru toata lumea.
                              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                              Comment


                              • Prezoane pt jante de aliaj gasesc la tine?
                                HD-87-DLR

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google