[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aripi fata PH1 stg/dr eventual visiniu?
    Nu intotdeauna ce este frumos este si adevarat, dar nici ce este adevarat nu este intotdeauna frumos.

    Comment


    • Originally posted by claudiubpp View Post
      Cine ti-a spus tie ca ar fi firma... este doar un intermediar de piese sh.fii mai atent la detalii

      Ca sa-ti spuna tie niste preturi tre sa dea telefoane la adevaratii dezmembratori .chiar ati pus botu
      - Buna ziua, va sun in legatura cu anuntul...
      - Care dintre ele?

      spot meridian ocazii, reclama, publicitate

      Comment


      • Originally posted by alexandru2k1 View Post
        total neseriosi si o urma de nesimtire, am trimis mail acum 2 zile si nu mi sa raspuns la el, am sunat sa intreb niste preturi si mi sa inchis telefonu in nas. Ce firma sunteti voi ?


        total neseriosi? Dar cine sunteti voi sa comentati comenturile astea de rahat??ati fost la mine la depozit cumva si stiti ce si cum ? Am sute de telefoane pe zii , si nu mereu citesc meilurile, plus ca e normal cand ai mai multe piese sa stai sa te uiti dupa ele si dupaia sa dai pretul. Abtineti-va de la comenturi de rahat si cititi ce scrie de mine la feetback ++ ca eu nu primesc notificarile la acest forum asta fara sa aflu un raspuns concret.

        Originally posted by kissfm View Post
        - buna ziua, va sun in legatura cu anuntul...
        - care dintre ele?

        http://www.youtube.com/watch?v=s76o3m0vi0w
        da am mai multe anunturi , este vro problema? Sau ceva interzis?
        Last edited by ana87; 11 May 2012, 18:02. Reason: Automerged Doublepost
        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

        Comment


        • se gasesc cumva niste aripi fata de solenza, de preferat galben ? si usi fata cu aceleasi caracteristici..

          Comment


          • Bara fata de logan mcv?
            Cumpar volan de Duster

            Comment


            • aripi fata de solenza sau usu nu am si nici bara fata de mcv.
              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

              Comment


              • Scaun de logan cu lombar pentru sofer, este ?
                merci !
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • scaun am la 200 lei.
                  Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                  Comment


                  • Originally posted by ana87 View Post
                    total neseriosi? Dar cine sunteti voi sa comentati comenturile astea de rahat??ati fost la mine la depozit cumva si stiti ce si cum ? Am sute de telefoane pe zii , si nu mereu citesc meilurile, plus ca e normal cand ai mai multe piese sa stai sa te uiti dupa ele si dupaia sa dai pretul. Abtineti-va de la comenturi de rahat si cititi ce scrie de mine la feetback ++ ca eu nu primesc notificarile la acest forum asta fara sa aflu un raspuns concret.



                    da am mai multe anunturi , este vro problema? Sau ceva interzis?


                    1. suntem/am fost/ potentiali clienti ai tai ,care ai discutat cu ei la tel. si ne-ai facut sa ne pierdem timpu si apelurile aiurea ,ne ai vorbit de sus si nici macar nu stiai ce ti cerem, intr-un tarziu cand ti a picat fisa ai trantit un pretz cu 10 % mai ieftin ca intr-un magazin de specialitate ,drept dovada ca nici pretzurile nu le cunosti

                    2. Ai declarat ca ai mai multe depozite Bucuresti-Focsani-Chitila-Sabareni .. Hotaraste-te la care depozit sa fi venit ?

                    Chitila cartier sau oras din cate stiu eu nu este nici un centru foarte cunoscut( sau poate ma insel), in Sabareni-ilfof langa stadion este singurul care dezmembreaza logane.. Florin un tip foarte de treaba singurul din Sabareni ,serviabil si realist care nu are nici o treaba cu loganclub.

                    3. Ai sute de tel. pe zi ..?? )))) un dispecerat de taxi vezi ca are intre

                    300-900apeluri telefonice la o tura de 12/h/noapte/zi/ in zilelele normale de lucru , sa intelegem ca ai investit cateva mii de euro intr-o centrala telefonica
                    pentru a prelua cateva sute de apeluri intr-o zi ))

                    Mai are rost sa fac off-topic in continuare sa ti povestesc cum preia cel mai cotat salon de masaj erotic din Bucuresti sutele de apeluri telefonice pe zii ,fara sa investeasca intr-o centrala telefonica ...

                    4. Nu ti-a reprosat nimeni ca nu citesti maill urile sa nu ne intelegi gresit ,dar este de bun simt pentru un pontential client care a acordat 2 sec.atentie anuntului tau sa i rasp cu un simplu., NU AM / O ZI BUNA !

                    5. Dupa ce piese sa te uiti ca sa dai pretu tu stii... ai fix 1013 posturi in decurs de zece luni pe situ asta, si tu nu avut mai mult de 10% din repere disponibile . Nu stii ce ai in ograda ..? tre sa verifici daca mai ai capota aia mica ,mica mica de o tot pierzi prin depozit ..


                    6. Nu sunt comentari de rahat sunt realitati

                    7. feetback ++ ..

                    8. Daca nu primesti notificarile topicului tau ,roaga pe cineva de aici sa te ajute cu setarile sitului , nu este deloc greu ,doar tre sa ceri ajutorul nu sa acuzi !!

                    9.Nu te-a acuzat nimeni ca ai mai multe anunturi si doamne fereste !nu este interzis !
                    lumea a vrut sa ti zica ca ai incarcat poze din centre de dezmembrari din mai multe locatii aici si pe alte situri , care intamplator le cunosc pe toate. Chiar este necesar sa postez un linck din google map pentru comparatie ..

                    Acum sa fim seriosi ))) l ai ales pe nickname la mare meserie )))
                    tot ce inteleg eu ca o fatuca de 25 ani sau ceva mai in varsta dezmembreaza masini si inca cum ...tone de repere auto sh ca nici nu le mai stie numarul tre sa le caute mai ceva ca la uzina FAUR ..

                    Comment


                    • ana = intermediar ...

                      Comment


                      • eu am platit ptr topicu asta, asa ca numai va bagati voi cu presupuneri si tot felu de pareri, cumva a mers cu mine careva cand am cumparat vro masina sau cum? stiti voi mai bine ca mine ce asociere am atentie la termeni asociere intro firma nu e intermediere!! da eu am un depozit in sabareni si unul in focsani, restu locurilor sunt orasele in care stau si nu cred ca trebuie sa va dau eu voua socoteala de tot ce fac si ce nu fac.eu am vorbit demult ptr problema ca nu primesc notificarile dar nu sa facut nimic, mi sa spus ca e serverul cu prea multi utilizatori si stop, eu dau piese bune si verificate, cred ca la adresa mea atat trebuie sa comentati, scumpe ieftine voi hotarati eu nu oblig pe nimeni sa cumpere!!! o zi buna si sper sa terminati cu offtopicurile astea

                        vand motor 1.4mpi , euro 4 la 400 euro km reali 70.000 , si motor 1.5 dci, euro 3 la 600 euro cu 75800 km reali!! telefon 0727194736, preturile sunt foarte usor negociabile, in pretul motoarelor nu intra si anexele.

                        Chitila cartier sau oras din cate stiu eu nu este nici un centru foarte cunoscut( sau poate ma insel), in Sabareni-ilfof langa stadion este singurul care dezmembreaza logane... Florin un tip foarte de treaba singurul din Sabareni ,serviabil si realist care nu are nici o treaba cu loganclub.

                        Da exact si cu el am eu asocierea.. . orcum eu am experienta in spate si numai sunt la inceput de mult timp . cu astea fiind lamurite va rog eu sa numai facem offtopic,exista private ptr orice intrebare,
                        Last edited by ana87; 14 May 2012, 02:45. Reason: Automerged Doublepost
                        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                        Comment


                        • Buna. poate fi intermediarul intermediarilor, daca are pret cat de cat corect si e prompt, ce are?
                          Asa.... Acuma ca m=am pus bine pe langa tine, ana87, da=mi un pret bun la un far de dreapta la un loganel ca cel din semnatura. Ms.
                          Sezi bland ca-s din Maramu' ❗️❗️❗️

                          Comment


                          • Nenea ana87, scaunul cu lombar sofer, in ce stare este ?si daca pretul de 200 lei este negociabil ???
                            Multam astept ! stima !
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • Eu am discutat cu doamna si totul a fost in regula. nu avea produsul pe stoc dar a discutat cu seriozitate si mi-a raspums cu promptitudine la toate intrebarile adresate pe PM si telefonic. Apropos, sunt in continuare interesat de produsul cerut si va rog sa ma contactati imediat ce veti intra in posesia lui. Multumesc.
                              My ride

                              Comment


                              • far dreapta am la 90 lei la un colt ciobit putin, este far original si nematuit. diseara cand ajung acasa am sa postez o poza, scaunul arata foarte bine acela ar fi ultimu pret la scaun.
                                Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google