[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tapiterie kiss fm aveti cumva?

    1.6 MPI 8Vsigpic

    Comment


    • sal

      ceva noutati pentru mine? scaun sofer cu reglaj lombar/inaltime,

      Comment


      • tapiterie kiss fm nu am, scaun cu reglaj inaltime si lombar nu am dar dati add pe dezmembrari.logan87 si cand apare cv va anunt
        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

        Comment


        • Buna,
          ai motors pas cu pas de 1.6 16 v si senzorul de la vitezometru(este situat pe cutia de viteze)?
          Ms

          Comment


          • din cerereA lui florin_x2004 am doar senzorul de la vitezometru(este situat pe cutia de viteze) la 80 lei
            Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

            Comment


            • Buna. Servodirectie pentru Logan Preference 2007 ?

              Comment


              • M-ar interesa si pe mine tot chitu de franare disc etrier port etrier dar sa fie de van s-au pik-up,discurile bineinteles ventilate,si un pret la toate astea.

                Comment


                • tot kitul de Servodirectie pentru Logan Preference 2007 pentru moment nu este dar dai add pe dezmembrari.logan87 si mai imi aduci aminte peste o saptamana, si nici tot chitu de franare disc etrier port etrier dar sa fie de van s-au pik-up,discurile dai add si mai imi aduci aminte.
                  Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                  Comment


                  • axa cu came de 1.6 , un preț ?

                    Comment


                    • chiuloasa completa am la 500 lei de 1.6 . e gata de pus pe masina.
                      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                      Comment


                      • Scaun sofer cu reglaj lombar dupa anul 2007 ai?

                        Comment


                        • Originally posted by ana87 View Post
                          tot kitul de Servodirectie pentru Logan Preference 2007 pentru moment nu este dar dai add pe dezmembrari.logan87 si mai imi aduci aminte peste o saptamana, si nici tot chitu de franare disc etrier port etrier dar sa fie de van s-au pik-up,discurile dai add si mai imi aduci aminte.

                          Nu-mi trebuie decat tulumba aia metalica cu ce are in ea. Cred ca nu mai etanseaza bine si cand iau piciorul de pe frana pufaie cateva secunde bune. Deocamdata franeaza inca bine, dar pufaitul dupa fiecare frana este enervant tare si "miroase" a inceput de sfarsit pentru servofrana.

                          Comment


                          • dati add si ne auzim pe private deocamdata nu am
                            Last edited by 77sky; 10 January 2012, 01:28.
                            Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                            Comment


                            • Multumesc pentru promptitudine. Astept pachetul.

                              Comment


                              • Plafonul interior ? este? la ce bani ? Ma refer ca capitonajul plafonului de logan sedan.
                                I My Honda !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google