[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • airbag pasager (cu tot cablajul ca in poza)? pentru ph1
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • proiector si air -bag pentru moment nu am dar dati add la dezmembrari.logan87 si tinem legatura, urmeaza sa mai achizitionez ceva.
      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

      Comment


      • Sistemul de prindere al difuzorului original pe bara spate se gaseste? Multumesc!

        Comment


        • ce se mai aude de oglinzi este ceva???
          Last edited by cata29; 29 January 2012, 22:22.

          Comment


          • Ma intereseaza si pe mine motorasul care descuie portbagajul( e ala dreptunghiular).

            Comment


            • spoiler spate de van sau mcv gasesc la tine?
              sigpic

              Broker de asigurari DESTINE

              Comment


              • spoiler spate de mcv am alba la 130 lei. motorasul care descuie portbagajul ( e ala dreptunghiular) - il am la 35 lei, sistemul de prindere al difuzorului original pe bara spate este la 20 lei, Cata29 ce fel de oglinzi iti trebuie mai exact?
                Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                Comment


                • Salut, mă interesează un volan ph1 din piele in stare ft buna fără airbag ca îl am deja in volan.

                  Tnx

                  Comment


                  • Volan faza 1 din piele nu am
                    Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                    Comment


                    • mocheta de ph1 aveti? multumesc

                      Comment


                      • de prestije cu capace
                        Last edited by cata29; 30 January 2012, 17:53.

                        Comment


                        • jante de aliaj ce modele aveti?
                          ... restu' e logan

                          Comment


                          • niste poze la spoiler se poate?
                            sigpic

                            Broker de asigurari DESTINE

                            Comment


                            • poze cu bara spate mcv in pagina 20 sau intra direct aici http://www.loganclub.ro/forum/dezmem...t35054p20.html

                              mocheta de ph1 mocheta din masina te referi nu? jante de aliaj nu am deloc.
                              Last edited by ana87; 31 January 2012, 11:16. Reason: ....
                              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                              Comment


                              • 2 faruri ph1 stg+dr fara urechii rupte la ce pret ??
                                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google