[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna! Etrieri de Logan Van( sau Express) ai?
    Ms

    Comment


    • ptr arc logan van sau pick-up am rugamintea sa masurati si sa-mi sp si mie diametrul spirei de la arc.
      am luat de la cineva mai demult si sau dovedit a fi de mcv.cel de van este mai gros.

      Comment


      • Etrieri de Logan Van, nu am, arc logan van sunt de mcv ce am , am verificat dupa grosime cum ai spus tu, sor7n sunama te rog pentru bricheta aia, 0727194736 Ana

        PS: Va rog dati add la dezmembrari.logan87 , din greseala am sters toate id.urile din toata lista, ( am sters din meil contactele fara sa stiu ce sa va intampla,) multumesc.
        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

        Comment


        • ai un volan de prestige (imbracat in piele) pt PH2?
          Stock is boring...
          My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

          Comment


          • de curiozitate, un motor 1.6 complet la cat ajunge?
            sigpic

            Comment


            • dezmembrez logan 1.2 , 16 v

              Raspunsurile: pentru volan si motor va rog reveniti la id : dezmembrari.logan87 ( pentur moment nu am dar urmeaza sa am zilele astea , multumesc)

              dezmembrez logan motor de 1.2 , 16 V cu putini km (15.000mii ) din 2011, dezmembrari dacia logan 2004....2010 NUMAI PIESE ORIGINALE SI VERIFICATE!!!!
              Nu suntem nici intermediari, nici incepatori, suntem firma care ne pasa de clienti!! Vindem calitate nu cantitate!!

              Atentie !! Un pret mic nu inseamna intotdeauna o afacere buna in acest domeniu ci in general tocmai invers !!!
              Inainte de a plati asigurati-va ca stiti ce si de unde cumparati !
              Last edited by ana87; 25 January 2012, 17:51. Reason: am uitat cv
              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

              Comment


              • un pret pentru conducta de la intercooler catre motor si un set oglinzi electrice incalzite MCV(ph2).
                multumesc!
                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                Comment


                • buna

                  ce echipare e loganul cu motor 1.2 ???

                  P.S. e avariat ? ca vreau bara stabilizatoare
                  sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                  Comment


                  • faruri PH2 este?

                    Comment


                    • oglinzi mcv manuale sau electrice ai si la ce pret

                      Comment


                      • conducta de la intercooler catre motor si un set oglinzi electrice incalzite MCV(ph2)cati cai are masina?.loganul cu motor 1.2 bara stabilizatoare goala 80 lei cu bride 100 ,lei, faruri PH2 pentru moment nu, oglinzi mcv manuale sau electrice maine va zic exact sa ajung in depozit personal si sa controlez.
                        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                        Comment


                        • loganul asta 1.2 n-are si jante de aliaj?
                          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                          Comment


                          • stabilizatoare goala 80 lei cu bride 100 e de ph2 1.2 sau o ai in depozit?

                            bielete la bara stabilizatoare ai?

                            ma intereseaza cam tot ce trebuie sa pun o bara stabilizatoare pe un logan care a venit din fabrica fara

                            poze cu ph2 ai????
                            Last edited by vyalli; 26 January 2012, 16:30.
                            sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                            Comment


                            • conducta am rezolvat,multumesc oricum..
                              ramine un pret pentru oglinzile electrice de MCV,PH2,Prestige.....
                              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                              Comment


                              • proiector de ceata pentru logan din 2007?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google