[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tobe fara galerie pentru mine ati gasit ?

    Comment


    • Panouri logan ph2

      Salut.Am un logan 1.4 din 2006 si nu am inteles un lucru:se pot schimba panourile de la usi cu unele de pe logan facelift sau mai nou(adik se potrivesc?)?...si ce pret ar avea acele panouri?...

      Deasemenea as fi interesat si daca as putea schimba ceasurile din bord cu unele de la modelul 2009-2010(alea cu alb) si un pret pt asta daca aveti.
      Va multumesc!
      Last edited by PYN Logan; 12 March 2012, 14:45.

      Comment


      • Am primit izolatiile fonice de la capota si perete foc.Sunt OK.
        Persoana serioasa ana87.Recomand!

        Comment


        • Aveti bara fata MCV?

          Comment


          • aripa dreapta fata, bleumarin, ai cumva?
            multumesc!
            Tinc fest !!

            Comment


            • bara fata MCV nu am....aripa dreapta fata, bleumarin nu am
              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

              Comment


              • Salut , intercooler diesel an fabricatie 2007
                sigpic

                Comment


                • capota portbagaj faza 1 cu buton si muchie sus? daca se poate si rosie?
                  bara fata de MCV? tot rosie?

                  Comment


                  • motor 1.6 16v un pret

                    bara spate de ph2, eventual daca aveti pe visiniu
                    Last edited by etylan; 16 March 2012, 11:36. Reason: Automerged Doublepost
                    Nu intotdeauna ce este frumos este si adevarat, dar nici ce este adevarat nu este intotdeauna frumos.

                    Comment


                    • repartitor frana Logan 1.4 benzina este?Jantele la 380 sunt de tabla?

                      Comment


                      • intercooler diesel an fabricatie 2007, capota portbagaj faza 1 cu buton si muchie sus? am la 300 lei rosie?
                        bara fata de MCV nu am motor 1.6 16v, repartitor frana Logan 1.4 benzina este la 100 lei.
                        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                        Comment


                        • capota fata gri comete daca apare te rog sa nu ma uiti

                          Comment


                          • Ma intereseaza daca aveti si la ce pret, urmatoarele:
                            - janta Bran - 1 buc.
                            - izolatie fonica perete de foc
                            - oglinzi manuale ph2 (fara oglinzi sau cu oglinzi cu incalzire)
                            - capac folosit airbag pasager
                            - pt. Dacia Logan: manual utilizare, carnet de intretinere si manual de service.
                            Detin Logan 1.4 an 2006
                            Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                            Comment


                            • izolatie fonica perete de foc, am la 80 lei pentru capac folosit airbag pasager rog sa ma sunati la 0727194736, capota fata nu am .
                              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                              Comment


                              • Salut,
                                La usita la rezervor are o tablita de arc o aveti? la ce pret? mie mi-au furat-o

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google