[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna ziua,
    Caut si eu un carenaj dreapta fata, gratarul de sub bara fata si o bara fata ph1 gri platine. Se pot livra si prin curier spre Timisoara?
    Multumesc frumos!

    Comment


    • etrieri de faza 2 nu am... un set de arcuri pentru Logan 1.5 DCI am la 250 lei... Bara fata Ph1 fara proiectoare sau cea de mcv ph1 culoare albastru marin, bara spate ph1 si/sau ph2 albastru marin tripla spate stanga cu semnal galben fara soclu cu becuri sau set complect de triple cu semnal alb nu am..... o oglinda ph1 manuala pe partea stanga am lA 80 si un stop cu semnal alb tot pe stanga LA 130 LEI.... absorbant acustic perete de foc pentru versiunile diesel si absorbant acustic capota motor pentru Sandero diese NU AM...carenaj dreapta fata, gratarul de sub bara fata si o bara fata ph1 gri platine. nu am.
      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

      Comment


      • o maciulie de prestije este si la ce pret?

        Comment


        • capota ,daca se poate gri comete ,gasim la dvs.?

          Comment


          • bara spate PH2? eventual si un pret
            Nu intotdeauna ce este frumos este si adevarat, dar nici ce este adevarat nu este intotdeauna frumos.

            Comment


            • maciulie prestige, capota gri comete, si bara de ph2 nu am deocamdata nimic din astea 3
              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

              Comment


              • 4 jante tabla?

                Comment


                • Nu am jante
                  Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                  Comment


                  • Opritor usa,parasolar sofer aveti?

                    Comment


                    • o bara fata de ph2 rosie aveti?

                      Comment


                      • O capota motor de ph 1,aveti?
                        Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

                        Comment


                        • panouri usi de prestige cele negre ai cumva ???pret.

                          Comment


                          • Ma interesaza un pret pentru piese de mcv 2007:bara spate si usi spate.Multumesc.

                            Comment


                            • Niste tamburi pt un 1.6 mpi cu abs echipati cat costa?

                              Comment


                              • Opritor usa este la 50 ,parasolar sofer nu am, bara fata de ph2 rosie nu , capota motor de ph 1 nu am , panouri usi de prestige cele negre nu am , bara spate si usi spate de mcv am doar bara la 150lei, 1.6 mpi cu abs nu am decat o punte cu totu
                                Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google