Solutie Navigatie 2DIN Pentru Dacia Logan /Sandero /Duster

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce cote are rama in partea decupata in care intra navigatia?
    vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
    vand lampa adaptabila la torpedo

    Comment


    • Pana la urma am fost sa-mi monteze si mie un sistem. Baietii sunt meseriasi, ce nu-mi place, dar sper sa o rezolve la urmatoarea vizita pe care o sa le fac este faptul ca butoanele de la inchiderea geamurilor si a usilor nu stau cum trebuie la locul lor, nu sunt asezate bine, unele sunt mai intrate altele mai iesite, se observa destul de tare. Pacat ca am observat asta dupa ce am plecat de la ei. O alta bila neagra (dar de data asta cred ca pt producator) manualul este pt un alt tip de aparat, nu are legatura cu cm 3138 cred ca este de la as8101, face referire la butoane care se invart si la optiunile pt telecomanda, oricum un manual foarte sumar, nu inveti mare lucru din el. Pt sandero pretul este 1650 lei si montajul dureaza cam 1 1/2 ore.
      Last edited by bobocul; 25 June 2013, 08:03.

      Comment


      • Am un aparat De la dvs. Vreau sa cumpar un satelit comanda la volan. Se poate monta? Mai am nevoie De ceva sau pur sí simplu se conecteaza in spate sí atat.?

        Comment


        • am vazut imagini pe net ca intrarea pentru antena radio e diferita de cea normala.exista vreo adaptare ceva?
          vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
          vand lampa adaptabila la torpedo

          Comment


          • Se pot vedea si posturi tv?

            Comment


            • male, eu nu am vazut sa monteze o alta mufa de antena, cred ca este aceiasi.
              lungu Dan , poti sa vezi posturi tv doar daca montezi si Tuner TV Digital DVB-T HD , este 500 de lei.

              Comment


              • Cat costa navigatia plus TUNER TV?Am ph1.

                Comment


                • 1650+500=2150 ron
                  Vezi ca pe site-ul lor scrie si ce se receptioneaza "Lista completa a posurilor disponibile in momentul de fata:

                  TVR1, TVR2, TVR3, ,TVRHD, ANTENA3, PRIMA TV

                  NATIONAL TV, PROTVHD, SPORTHD,KANAL D,B1 TV, NASU TV, MUSIC CHANNEL" nu stiu la ce data a fost scris asta.
                  Last edited by bobocul; 29 June 2013, 12:48.

                  Comment


                  • bobocule, lista aia e doar pentru bucuresti si eventual sibiu. in restul tarii e cam pa DVB-T

                    Comment


                    • Originally posted by lungu Dan View Post
                      Cat costa navigatia plus TUNER TV?Am ph1.
                      Pt ph1 pretul este de 1600RON rama + montaj inclus.
                      Tuner TV digital DVBT este 450RON+100 montajul. In momentul de fata se receptioneaza doar in Bucuresti+imprejurimi si Sibiu. Sunt 14 canale tv in momentul de fata.

                      Originally posted by bobocul View Post
                      Pana la urma am fost sa-mi monteze si mie un sistem. Baietii sunt meseriasi, ce nu-mi place, dar sper sa o rezolve la urmatoarea vizita pe care o sa le fac este faptul ca butoanele de la inchiderea geamurilor si a usilor nu stau cum trebuie la locul lor, nu sunt asezate bine, unele sunt mai intrate altele mai iesite, se observa destul de tare. Pacat ca am observat asta dupa ce am plecat de la ei. O alta bila neagra (dar de data asta cred ca pt producator) manualul este pt un alt tip de aparat, nu are legatura cu cm 3138 cred ca este de la as8101, face referire la butoane care se invart si la optiunile pt telecomanda, oricum un manual foarte sumar, nu inveti mare lucru din el. Pt sandero pretul este 1650 lei si montajul dureaza cam 1 1/2 ore.
                      Am primit si manualul corect. Se mai intampla sa le incurce.
                      Pentru butoane se rezolva oricand.Este vorba doar de refixarea lor in pozitia corecta.
                      Last edited by Mindrunner; 30 June 2013, 02:23. Reason: Automerged Doublepost
                      Navigatii dedicate Dacia Logan ph1 / ph2

                      Comment


                      • Am un aparat De la dvs. Vreau sa cumpar un satelit comanda la volan. Se poate monta? Mai am nevoie De ceva sau pur sí simplu se conecteaza in spate sí atat.?

                        Comment


                        • Originally posted by arpad View Post
                          Am un aparat De la dvs. Vreau sa cumpar un satelit comanda la volan. Se poate monta? Mai am nevoie De ceva sau pur sí simplu se conecteaza in spate sí atat.?
                          Daca este original se poate monta. Nu se leaga pur si simplu. Mai este nevoie de o retea de rezistente.
                          Navigatii dedicate Dacia Logan ph1 / ph2

                          Comment


                          • O am originala(De logan). Restul pieselor cat ma costa?

                            Comment


                            • Vad ca nu se raspunde la intrebari....

                              Comment


                              • Raspunde mindrunner, doar ca un pic mai greu. Intra mai rar.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google