Solutie Navigatie 2DIN Pentru Dacia Logan /Sandero /Duster

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stie cineva cand se da drumu la tv digital in toata tara ?si daca o sa existe tunere cu cartela ca sa poti vedea si canalele codate, ca tunerele existente acum nu au aceasta posibilitate

    Comment


    • Salut baietii,gasesc si eu o consola modificata de ph2?Imi cer scuze nu am urmarit posturile anterioare

      Comment


      • va salut! am facut o boacana si chiar nu am unde sa ma informez...incerc norocul aici;
        am un coleg de serviciu ce are o navigatie 2DIN pe un Ford Focus. navigatia este o chinezarie No Name, si cand zic no name, pe carcasa nu este nimic despre vreo marca, ci doar specificatia firelor.
        se plangea colegul meu cum ca nu-i munceste GPS-ul, nu localiza; lucru rezolvat printr-un reset de fabrica propus de mine, insa de cand l-am resetat de la buton, nu mai citeste nimic unitatea cd....
        ce sa-i fac sa ies cu fruntea sus ca mi-e rusine de colegul meu....
        Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

        Comment


        • am si eu o intrebare . am un logan 1.6. 16v si este iesit in editie limitata si consola o am gri cu imprimeuri in ea daca pun aceasta navigatie mi se poate modifica consola ?

          Comment


          • parerea mea e ca nu se poate...pentru ca acele console sunt facute dintr-o rasina, turnate...deci nu se modifica consola originala...
            Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

            Comment


            • poti sa-mi spui cum ai legat firele pe logan? direct sau interfata? ma refer la comanda pe volan!

              Eventual o schema de legare ar fi utila

              Multumesc!

              Comment


              • Baietii care fac ramele 2 DIN pentru PH1 au acum o noua solutie pentru acestea. Sunt dinABS , deci nu se mai crapa( pot fi scoase si puse la loc fara nici o problema)

                Comment


                • Salutare. Cat mai costa o consola 2DIN de PH1 argintie?


                  Ma intereseaza si pe mine.

                  Comment


                  • salut ,eu sunt unul dintre "baietii" care producem ramele 2DIN pentru Logan.
                    noile rame pe care le facem sunt din ABS deci: nu mai sunt "fragile"
                    O rama separat costa 250 lei ,dar depinde de cotele aparatului tau daca se potriveste la dimensiuni.
                    Pentru mai multe detalii folositi PM

                    Comment


                    • noua rama abs si modelul nou de aparat
                      Attached Files

                      Comment


                      • Pentru ph2 exista ? Imi place f. mult asta din poza de sus !
                        Se vede calitatea, materialul pare ok...

                        Comment


                        • Originally posted by dany007 View Post
                          noua rama abs si modelul nou de aparat
                          Da te rog niste caracteristici pentru noul model de aparat si pretul.
                          Multumesc.
                          sigpicFast&Furious
                          Team CSR
                          Logan Club CLUJ

                          Comment


                          • Exista si pentru ph2, culoare maro( Duster), sau argintiu.pret 1550 lei ( aparat+rama+montaj).

                            Comment


                            • Salut.
                              La ce pret este doar rama (consola de ph2) pentru navigatie 2din ??
                              CL 93 TAV

                              Comment


                              • Daca este tot din rasina rama...nu e nicio noutate,tot de proasta calitate sunt,informati cumparatorul,sa stie ca dupa montare nu o mai poate scoate din bord fara sa o rupa.stima
                                http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google