Solutie Navigatie 2DIN Pentru Dacia Logan /Sandero /Duster

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai spune mai sus ca ramele sint acum din ABS, au renuntat la rasina, deci nu se mai rup ...

    Comment


    • Pai si el a renuntat sa se mai uite la posturi, dar e mai bine sa fi heiter.

      Comment


      • Intreb inca o data, Se poate vinde sepaat rama? Cat costa? Ma intereseaza varianata PH1

        Comment


        • oameni buni, cautati pe net rama, aveti sanse sa o gasiti mai ieftin. La fel cum gasiti mai ieftin si navigatiile pentru care ei sunt importatori.

          Comment


          • Dragii mei rasina nu era de proasta calitate (cine spune asta e un necunoscator), din contra era de cea mai buna calitate care exista pe piata la ora actuala, dar este totusi un material care se poate turna fara a se folosi o masina de injectie care costa o caruta de bani ( deci nu merita pentru serie limitata). Carcotasi exista intotdeauna , dar asta nu inseamna ca noi nu cautam cea mai buna solutie si ca nu au fost informati corect la vremea respectiva . acum folosim rama originala( din ABS) pe care o modificam folosind un aparat de sudura cu abs pentru a nu mai exista riscul de a crapa .Deci de aici inainte rama masinii se da la schimb, sau se plateste 100 de lei contravaloare. Pretul ramei modificate este 250 lei +rama la schimb. Suntem totusi singurii din romania care am facut acest proiect viabil, si nu cred ca am lasat impresia ca vrem sa pacalim pe cineva, toata lumea care a cumparat de la noi a fost informata la momentul respectiv atat despre rama cat si despre aparat. Sa-i ascultam pe cei ce au cumparat, sau au stat de vorba cu noi , nu pe cei ce vorbesc in necunostinta de cauza .
            Scuzatima daca am gresit cu ceva

            Suntem singuri producatori de rama ph1 modificata deci nu o gasiti in forma asta , pe net cum spune cineva, pentru ph2 tot noi am fost primii care am avut solutia dar pentru ca modelul de masina inca se mai producea au copiat altii proiectul si au reusit , cu alte fonduri sa produca la scara mai avantajoasa ( italieni)
            Last edited by dany007; 5 October 2014, 00:15. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • noua rama 2DIN pentru Logan PH1 din ABS (fata si spate)
              IMG_9658a.jpg

              IMG_9660a.jpg

              IMG_9662a.jpg

              Comment


              • Raspundeti si la mesageria aia, mai lasati ramele.

                Comment


                • draga cata ,daca vezi ca mindruner nu i-ti raspunde poti sa-mi lasi mie mesajele (cred ca pot sa-ti raspund mai complet),si daca nu te intereseaza ramele nu stiu ce cauti de fapt.

                  Comment


                  • Ce aparat pe Android comercializati si la ce pret?
                    Multumesc.
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • Inca nu este disponibil cu android ,dar va fi destul de curand . o sa anunt la momentul potrivit

                      Comment


                      • Fast, cauta pe ebay.... ;)
                        Eventual da mesaj pt detalii.

                        Comment


                        • Originally posted by dany007 View Post
                          noua rama 2DIN pentru Logan PH1 din ABS (fata si spate)
                          [ATTACH]490216[/ATTACH]

                          [ATTACH]490217[/ATTACH]

                          [ATTACH]490218[/ATTACH]
                          Te rog da-mi dimensiunile locasului in care intra aparatul si un pret pentru rama.
                          Multumesc frumos.
                          sigpicFast&Furious
                          Team CSR
                          Logan Club CLUJ

                          Comment


                          • Dimensiunile sunt178/102 mm. Pret: 250 lei + rama la schimb.culoare gri sau negru.

                            Comment


                            • De acum inainte nu se mai dau rame separat, si nu se vor mai trimite prin curier.
                              Se va putea achizitiona doar pachet , navigatie 2 DIN si rama speciala plus montaj in atelierul nostru la pretul de 1400 lei.
                              Cei cu care am vorbit despre rama separat vor putea sa o achizitioneze cand sunt disponibili.

                              Comment


                              • Pentru toti cei care vorbesc fara sa stie tin sa anunt ca noile rame sunt perfecte si nu are nimeni ce sa reproseze baietilor care le modifica.
                                O sa revin cu poze dupa montajul aparatului.
                                Multumesc foarte frumos lui Dan pentru promtitudinea cu care a trimis rama 2 DIN si pentru amabilitatea de care a dat dovada ori de cate ori l-am deranjat la telefon.
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google