Solutie Navigatie 2DIN Pentru Dacia Logan /Sandero /Duster

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    da este o veste foarte buna. De acuma nu mai este nevoie sa venim la Bucuresti pentru montaj. Astept sa vedem ce oferta va fii in luna aprilie si voi comanda si eu.
    Mult succes in continuare....

    Comment


    • #77
      Îmi cer iertare pentru discursul neglijent. Eu folosesc un traducator online.
      Spune-mi, pot comanda aveţi doar un cadru de plastic pentru transmiterea 2DIN pentru Rusia? Dacă "da", ceea ce este preţul şi cantitatea minimă?


      ENG:
      I beg your forgiveness for sloppy speech. I use an online translator.
      Tell me, can I order you have only a plastic frame for 2din forwarding to Russia? If "yes", what is the price and minimum quantity?

      Comment


      • #78
        Originally posted by WERT128 View Post
        Îmi cer iertare pentru discursul neglijent. Eu folosesc un traducator online.
        Spune-mi, pot comanda aveţi doar un cadru de plastic pentru transmiterea 2DIN pentru Rusia? Dacă "da", ceea ce este preţul şi cantitatea minimă?


        ENG:
        I beg your forgiveness for sloppy speech. I use an online translator.
        Tell me, can I order you have only a plastic frame for 2din forwarding to Russia? If "yes", what is the price and minimum quantity?
        Is no problem to ship just the frame.You can order just 1pc. No minimum QTY.
        For the shipment cost just tell me where are you from, so i can get the cost.
        You can direct contact me by email at: info.at. carmultimedia.ro
        Navigatii dedicate Dacia Logan ph1 / ph2

        Comment


        • #79
          am trimis MP

          Comment


          • #80
            imi puteti spune si mie va rog cat m-ar costa transportul pentru o rama pana langa cluj ?

            Comment


            • #81
              Originally posted by Razvy View Post
              imi puteti spune si mie va rog cat m-ar costa transportul pentru o rama pana langa cluj ?
              Trimitem rama numai prin Fancourier, Pretul trebuie sa fie undeva in jur de 20RON, plus comisionul de ramburs.


              Cristian


              PS. Ziele trecute am avut un client din Ploiesti care stand si vazand intreaga procedura de instalare, a zis ca in niciun caz nu s-ar fi descurcat sa-l instaleze chiar daca este un om priceput din fire...
              Navigatii dedicate Dacia Logan ph1 / ph2

              Comment


              • #82
                Mai puneti si voi aici poze de la alte instalari pe logane ca sa fie treaba treaba.
                Adica sa mai reactualizati pozele in afara celor de pe site-ul vostru.

                De modelul ala nou cu interfata pt internet ce se mai aude? L-ati testat? Cum e?

                Comment


                • #83
                  ai mesaj privat

                  Comment


                  • #84
                    Oare de ce nu mi se raspunde la intrebare?
                    Vreau acest sistem , dar se pare ca va trebui sa apelez la altii.....

                    Comment


                    • #85
                      0726115644. Ka acest numar se pot afla informatiile la zi.
                      Eu acum sunt HK asa ca nu pot face euprogramari.

                      Pentru cei care intradevar doresc sa instaleze, puteti suna la telefon pentru toate informatiile necesare.
                      Nu intru zilnic pe forum.

                      Originally posted by Ivan Marian View Post
                      Mai puneti si voi aici poze de la alte instalari pe logane ca sa fie treaba treaba.
                      Adica sa mai reactualizati pozele in afara celor de pe site-ul vostru.

                      De modelul ala nou cu interfata pt internet ce se mai aude? L-ati testat? Cum e?

                      Consideram ca pozele de pe site sunt destul de relevante. Nu vad cum ar ajuta schimbarea lor atata timp cat rama si aparatul sunt acelelesi. Se voar aduga alte poze cand vor exista si alte optiuni.

                      Modelul cu interfata nu este disponibil. Odata cu aparitia sa pe stoc se vor da detalii.
                      Last edited by 77sky; 16 April 2012, 20:13. Reason: Automerged Doublepost
                      Navigatii dedicate Dacia Logan ph1 / ph2

                      Comment


                      • #86
                        de azi ma bucur si eu de acest produs, montat de catre baietii din service. Sincer nu recomand sa montati singuri acasa. Este mult de lucru si daca nu ati mai facut nici nu stiti ce aveti de facut. Nu este usor, dar baietii de acolo stiu ce au de facut. Au lucrat repede si foarte frumos. Sunt foarte multumit de produs si de lucrare.
                        Maine am sa revin cu poze.

                        Comment


                        • #87
                          Arpad, sa-l stapanesti sanatos si sa te bucuri de el ! Eu stau cu sufletul la gura pe thread-ul asta, si tot strang la bani sa-mi pun si eu. Asteptam...
                          Te rugam mult pune poze, si asteptam impresii legate de GPS, calitatea sunetului, etc. Cand e soare afara, navigatia se vede ok ?
                          POZEEEEEEEEE !!!
                          Last edited by 77sky; 14 April 2012, 23:51.

                          Comment


                          • #88
                            Asteptam pozele tale si impresiile asupra aparatului. Sa-l stapanesti sanatos si sa te bucuri de el!

                            Comment


                            • #89
                              de pe ph2 ai vre-o poza, cu el montat ?

                              Comment


                              • #90
                                PH2 are aceeasi consola ca si DUSTER iar pentru Duster gasesti poze pe site-ul lor.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google