[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai reusit sa te interesezi de consola schimbator Sandero si buza spoiler Sandero?
    Lampa ramane up, dar as vrea si restul dca se poate...

    Comment


    • sal Silviu,as vrea si eu mokete pt portbagaj si capota plus chiturile de prindere,se poate?cum le pot comanda?multumesc frumos! ...si scuze pt insistente.pa pa.astept

      Comment


      • Ai/aduci fete de usi, negre, de logan ph 1 (cele comercializate in ungaria erau negre parca,sau daca nu de prestige ph1) PMme!

        Comment


        • salut!
          kit distributie 1.5 dci?ai si cat costa?si ce contine?
          filtru aer?
          filtru motorina?
          toate dci?
          ms
          God is my copilot

          Comment


          • te ajut eu cu preturile. despre continutul kit-ului de distributie nu stiu sa iti zic. ti-am pus preturile ca sa iti faci o idee. este o lista cu ce are la vanzare cateva pagini in urma

            Filtru aer DCI 30 lei
            Kit distributie 1.5 DCI 250 lei
            Filtru motorina 105 lei
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • Originally posted by alindrgn View Post
              te ajut eu cu preturile. despre continutul kit-ului de distributie nu stiu sa iti zic. ti-am pus preturile ca sa iti faci o idee. este o lista cu ce are la vanzare cateva pagini in urma

              Filtru aer DCI 30 lei
              Kit distributie 1.5 DCI 250 lei
              Filtru motorina 105 lei
              multumesc mult
              God is my copilot

              Comment


              • pentru putin.
                si inca o chestie. nu mai da quote la ultimul post. se subintelege ca la el te referi.
                numai bine
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • mersi alin, alea sunt preturile.
                  mochete inca nu am adus.
                  Ride Like The Wind!

                  Comment


                  • explica-o omului ce contine kitul ala ca eu nu stiu.

                    si te-am intrebat de un pret la lampa torpedo daca ai. si detail era interesat
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • i-am dat pm acum. kit-ul de distributie dci contine curea rola, intinzator si doua suruburi cu saibe.
                      lampa torpedou cu buton am la 30 lei. parca am mai scris, e si in lista.
                      Ride Like The Wind!

                      Comment


                      • scuze, n-am vazut. e cea originala nu? adica nu vreau sa mai decupez ceva din bord. si e cu tot cu mufa si cablu sau ce trebuie?
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • da, sunt originale si lampile si butoanele, nu trebuie sa decupezi nimic, ai deja decupajele in torpedou. mufa si cablu nu am.
                          Ride Like The Wind!

                          Comment


                          • Lasa Aline ca mi-am comandat eu si iti spun cum este dupa ce mi-o montez

                            Comment


                            • @silviu: nasol. n-am ce face doar cu lampa.
                              @detail: mufa si cablu ai? sa faci niste poze in timp ce o montezi si sa prinzi neaprat in cadru locurile unde ii faci legaturile ca e vorba de taiat fire si acolo mi-e cam mura
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • Ne descurcam ca doar n-am facut Filologia...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google