[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sal Silviu,sunt Mircea(am un loagan 1.4mpi) si as vrea o mocheta pt porbagaj si una pt capota motor+chituri de prindere..m-ar interesa cat ma costa si cum le comand?
    ce zici?m ai putea ajuta?

    Comment


    • Salut, placute de frana mai ai ?
      Daca da ce, cat si cum ?
      Mersi mult.

      Comment


      • Pai eu as vrea o carcasa pe verde si una pe rosu si le trimiti cand imi pui si coletul cu mochetele daca mai ai comanda mea
        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
        sigpic

        Comment


        • carcasa pe verde nu exista. bleu marine, gris comete sau rosu passion
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • Cum putem face sa-mi dai un schimbator de Logan colectia 2? Numai ca modelul simplu, nu cel de prestige cu piele si aluminiu, cel la 35 RON. Eventual la o intalnire la Polivalenta pe sambata? Si iti dau banii atunci?:-?
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • Salut,

              Revin cu intrebarea, deoarece aici vad ca e bataie mare pe "capace de chei" si nu stiu daca ai vazut postul meu:
              Poti face rost de consola schimbator Sandero si buza spoiler Sandero?

              Comment


              • sal silviu
                o lista noua se poate ?
                DACIA LOGAN

                Comment


                • abia a facut o lista noua acum cateva zile. uita-te si tu cateva posturi mai inainte..
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • Pana la urma m-am corupt si mi-am luat un schimbator de Prestige. Problema e ca nu "se pupa" cu pielea aia, mi-ar trebui una model mai nou fara capsa in partea din fata, ai asa ceva? Cam cat costa? Multumesc.
                    Attached Files
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • Si eu mi-am luat si tot aceeasi treaba.Dar am reusit sa o pun..sta mai fortat dar arata bine.Trage mai tare de pielea aia sau ce-i..sa se intinda un pic.
                      Cumpar volan de Duster

                      Comment


                      • @soboBN: am tras de ea, am incalzit-o si nu am ce-i face, se rupsese putin (se vede cand e fortata tare). Pana la urma cred ca o sa mai nivelez din baza schimbatorului nou (sa fac cercul ala mai subtire nu asa gros) si o sa stea perfect altfel nu am ce-i face, sunt curios daca are Silviu asa ceva si cam cat costa (modelul nou de piele dintr-aia).
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • Am primit piesele comandate, merci Silviu. cand primesti manere de prestige da-mi si mie un mesaj.

                          Comment


                          • lampa torpedo cu tot ce trebuie eu numai sa o pun pe masina ai? un pret? astept raspuns repede te rog!
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • Vreau si eu lampa torpedou...

                              Comment


                              • lampa torpedou cu buton 30 lei.
                                Ride Like The Wind!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google