[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am comandat si eu de la el ... Azi am luat coletul, totul in regula fara intarzieri
    comandati cu incredere .... Numai bine

    Comment


    • Saliu silviu as vrea si eu un pret informativ ptr un bloc lumini cel cu buton ptr proiectoare si cel cu buton ptr CB si un ser de proiectoare.. Ms ...

      Comment


      • Burn ruber: ai pm

        set bujii cu 2 electrozi 75 lei,
        un set de cuie sandero la 40 lei si
        un set capace tiranti usa la 30 lei.
        Ride Like The Wind!

        Comment


        • Bieleta directie ai? Daca da spune-mi un pret cu tot cu taxele postale. Bieleta e cu tot cu pivot? Astept pm.
          Ambition

          http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

          Comment


          • Originally posted by dragos763 View Post
            Salut silviu,

            Ti-am lasat un mesaj ieri dar nu stiu daca l-ai vazut.
            Am nevoie de o oglinda de Prestige/MCV stinga sofer (cred ca sint la fel adica cu degivrare si reglare electrica).
            Da-mi un reply daca poti sa-mi faci rost ca sa vedem cum ne intelegem cu plata si livrarea.

            Multam fain
            Oglinzile de MCV nu sunt indentice cu cele de prestige, cele de prestige au capac care poate fi vopsit cele de MCV sunt complet negre
            Daca Sivliu nu mai aduce oglinzi pretige pot fi gasite la autorocko timisoara era un poast tot despre asta unde erau trecute datele de contact ale firmei eu personal de la ei am luat oglinzi prestige pt ca nu am gasit nici unde la un pret rezonabil m-au costat 4mil.

            Comment


            • Bagheta cromata

              Silviu poti sa aduci bagheta asta cromata?? Se potriveste la Logan PH1???
              Attached Files
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • Salut, as vrea si eu un set de placute de frana, da mi pm cu pretu te rog
                ms anticipat
                Cars don't kill people. People kill people!

                Comment


                • Ai folie stalpi prestige ?
                  sigpic

                  Comment


                  • Buna ziua,

                    Sunt posesoare de logan 1,4 mpi (gri comete). Vreau sa cumpar un set de oglinzi mari (de MCV sau Prestige).

                    Oglinzile pe care le am in prezent sunt mici, manuale, neincalzite si am mari probleme cu unghiurile moarte....Recunosc, nu sunt eu o soferita foarte buna, si am nevoie de oglinzi mai mari sa ma pot descurca mai bine in trafic.

                    AS vrea sa imi montez oglinzi incalzite si electrice de MCV. Credeti ca se potrivesc la masina mea? Cat ma costa setul si de la cine le pot cumpara?

                    Si as mai vrea si numele unui service care sa mi le monteze bine..In nici un caz nu m-as descurca singura. Sunt din Iasi.

                    PS> am vazut husele originale de logan si mi-au placut. Mai aveti cumva un set, ma intereseaza pe negru, sau gri.

                    Va multumesc.

                    Comment


                    • Gogoasa: nu am folie stalpi deocamdata
                      yupi: ai pm.

                      am mai adus huse de logan din material original, orice model. 140 lei.
                      Ride Like The Wind!

                      Comment


                      • Poti pune si cateva poze cu husele? Ceva ptr kiss fm?
                        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                        Comment


                        • Silviu..Butoane pentru geamuri cu impuls ai?Am fost la service si mi-a zis un mecanic de ele..Dar ma gandesc ca la ei sunt mult mai scumpe..
                          Cumpar volan de Duster

                          Comment


                          • Silviu ai PM.
                            2004 Dacia Logan 1.4MPi
                            2006 Dacia Logan 1.5dCi
                            2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                            Comment


                            • Silviu - ma intereseaza si pe mine :

                              Maneta lumini cu pozitie proiectoare - 85 ron;
                              Proiectoare cu becuri, suporti si cablaj 285 lei;
                              Contactor pedala frana 40 lei.
                              mocheta capota portbagaj 15 lei (cu kit de prindere 20 lei;

                              Maciulie Prestige, din piele - 65 lei;

                              la proiectoare daca ai cumva si schema de montaj ar fi super. Am inteles ca am deja precablajul facut.

                              merci
                              B-69-URC

                              Comment


                              • Salut Silviu,vreau si eu huse , da de alea originale de pe prestige tiam lasat un mesaj pe privat zilele trecute ,nu stiu daca lai citit ,astept un raspuns de la tine ,mc .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google