[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sal,as dori si eu set de folii de prestige pt bord pt un dci ,si o vitrina ,id meu de mess :atzanel_i@yahoo.Com tel.:0742686727,
    God is my copilot

    Comment


    • sal

      Oglinzi cu reglare manuala ai? Dai si la bucata? La ce pret?
      sigpic

      Comment


      • Oglinzi De Logan2-electrice Si Degivrate Ai?[din Alea Cu,capac]
        Si La Ce Pret.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • As dori urmatoarele
          macarale electrice spate , oglinzi electrice fata, sticla de la proiector ceata, covoras compartiment pahare

          Comment


          • Originally posted by silviu_79 View Post
            Burnruber: ai pm.
            pentru ceilalti: nu am oglinzi, nici huse, nici jante.
            mister aii ai uitat sa imi scri si mie .. ai facut rost de fetele de usa PH2?????????
            sigpic
            NEVER FORGOTTEN

            Comment


            • Zimi si mie un pret ptr un set de proiectoare cu tot cu suporti te rog..

              Comment


              • Am comandat ceasuri de bord albe, de Prestige, cu computer de bord si consum instant.
                Am primit coletul si am profitat de ziua frumoasa de astazi si le-am montat. Merg foarte bine, nu am avut nici o problema cu ele.
                Multumesc pentru seriozitate si recomand sa apelati cu incredere.

                Comment


                • Am mai adus suporti proiectoare logan faza 2 la 55 lei setul si lampa numar la 25 lei.
                  capace tiranti usa, serigrafii prestige, vitrine ceasuri prestige,etc.
                  Ride Like The Wind!

                  Comment


                  • silviu, buton geamuri electrice fata logan Ph1 ai? Daca da da-mi un PM, pentru ca ma-r interesa, as vrea sa comand o bucata,zi-mi si la ce pret este!!!
                    mersi si astept raspuns!
                    Last edited by wizard24; 3 November 2008, 08:39.
                    sigpic

                    Comment


                    • Silviu, te rog sa nu ma uiti si pe mine....

                      Ai facut rost de tot ce ti-am comandat, sau spune-mi ce anume nu ai inca. Merci
                      B-69-URC

                      Comment


                      • O poza pls cu capace tiranti ... banuiesc ca pretul e 35 lei ca am vazut pe forum la reno
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • Care e diferenta dintre protectii praguri sandero/ph2 si cele normale ,poti pune o poza ?

                          Comment


                          • Am vazut poza pe forum la reno cu capacele pt tirantii de la usa...O sa iau si eu dar mai incolo ca acum nu am bani pt asa ceva

                            facem alta afacere daca vrei...faci un discount daca iau un set de autocolanti stalpi prestige, 2 seturi de autocolant prag(daca e pana in 25 lei/set), 2 butoane usi spate pt aprindere plafoniera? fa un pret total si un pret cu discount daca vrei

                            si un update la lista
                            Last edited by B 83 RMJ; 4 November 2008, 16:24.
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • Silviu,cat costa o emblema 1.5 dci?
                              Cumpar volan de Duster

                              Comment


                              • Proiectoare de ceata si maneta pentru proiectoare ai?Si la ce preti?Merci.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google