[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai astept pana miercuri seara la ora 19...Daca pana atunci nu soseste coletul nu il mai ridic...Nu e deajuns ca am avut numa belele ...Acuma si asta
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • Poti face rost de manerele de usi din inox de la noul Renault Symbol?
      Attached Files

      Comment


      • Bobby red nu am primit pm-ul tau.
        aparatori noroi am la 45 lei setul pentru fata si 45 lei cel pentru spate.
        manere clio nu am.
        alindrgn, ti-am dat si pm, fu trimis si trebuie sa vina. Stii ca sunt parolist dar daca sunt intarzieri de la posta nu e vina mea.
        Ride Like The Wind!

        Comment


        • Nu am primit nici un pm de la tine legat de colet
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • Placute de frana pentru logan 2005 ? Un pret

            Comment


            • Vreau si eu o mocheta capota portbagaj

              Comment


              • Placute 70 lei.
                mocheta capota portbagaj mai aduc saptamana viitoare, momentan am epuizat stocul.
                Ride Like The Wind!

                Comment


                • Silviu a ajuns azi butonul! mersi mult, e ok
                  sigpic

                  Comment


                  • Se poate gasi cumva un eleron pt sandero?Ma intereseaza pretul si modul lui de montare in cazul in care gasesc asa ceva.

                    Comment


                    • Ok astept ,vine cu tot cu dopuri de alea de fixare?

                      Comment


                      • Cand am luat eu era 15 lei mocheta fara clipsuri, si 20 lei cu tot cu clipsuri
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • Cum zicea si alindrgn vine cu kit de prindere pentru 20 lei sau fara kit pentru 15 lei.
                          alindrgn: a ajuns?

                          mai am maciulii sandero 65 lei, maciulii negre colectia 2 la 40 lei, husa schimbator 50 lei.
                          Ride Like The Wind!

                          Comment


                          • Nu a ajuns...Am fost de 2 ori la posta azi, pentru ca vine un rand de colete si dupa ora 16, care intra la predare de la ora 17...Si am fost la 15 si la 19 si nu era...Sper sa ajunga maine
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • Am primit coletul...

                              multumesc
                              B-69-URC

                              Comment


                              • Azi am primit si eu un pachet de la Silviu, il recomand apelati cu incredere ;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google