[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • silviu 10 minute vitrina si cate minute serigrafia ?? as vrea totusi daca e sa pun sa le pun pe amandoua
    Si daca mi le instalezi tu cat ma costa
    Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

    Comment


    • ai mai adus capace tiranti? vreau vreo 3-4 seturi!
      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

      Comment


      • sal
        ma intereseaza si pe mine ceasul de bord de prestige,
        ce pret si cum pot intra in posesia lui?

        Comment


        • piasa in care se prind paraolarele ce dinspre lampa din plafone exista ?

          Comment


          • partea de sub bord ce se continua printre scaune la ph2 se potriveste la ph1? daca ai si ce pret?

            Comment


            • Primit coletul cu capitonaj pentru capota portbagaj.
              Prompt si eficient. Multumesc, Silviu!
              Computer, did we bring batteries?... Computer?...

              Comment


              • daca a pus cineva capitonaj pe capota motor la benzinar? ce schimbari au avut loc? zgomot motor scazut ?? sau pur si simplu rol estetic la deschiderea capotei
                Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                Comment


                • Ai cumva de unde sa faci rost de autocolantele de pe bara parasoc fata, cele de langa incuietoare capota motor?

                  P.S.: Multumiri lui KaTaLyn, ptr poza cu motorul...
                  Attached Files
                  Last edited by alexyno; 17 February 2009, 21:20.
                  e-mail: office@stickere.info

                  Comment


                  • eu nu am decat 1 sau 2, nu 3 autocolante d'alea. de ce oare:-?
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • Am primit astazi si am si montat, serigrafia cu ace cu tot, de Prestige. Vine foarte bine.
                      In total 3 zile de la darea comenzii pana la montaj. Multumesc Silviu!
                      P.S. Voi reveni si cu alte comenzi...

                      Comment


                      • alexyno: parca aveam un autocolant din ala de bara.sa caut
                        alindrgn: difera autocolantele si numarul lor in functie de motorizare, tara de destinatie si mai ales anul de fabricatie.
                        niros: te mai asteptam.
                        Ride Like The Wind!

                        Comment


                        • Romania, mai 2008, Laureate, 1.6MPi + GPL...

                          Sincer, nu mai stiu cate aveam, parca erau toate trei...Am schimbat bara fata si parca e orfana fara etichetele alea )
                          e-mail: office@stickere.info

                          Comment


                          • Lasa ca ale mele sunt sub vopsea, ca baietii din service nu s-au chinuit sa le dea jos

                            Comment


                            • cum se scot acele de la bord ca am demontat sa dau serigrafia jos si nu am reusit sa scot acele?

                              OFFTOPIC
                              Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                              Comment


                              • tragi tare de ele, in sus, nu prin balans, st. dr. ....sunt bagate prin presare. Ai grija cand le pui inapoi, sa le potrivesti...ca altfel, o sa ai indicatii eronate
                                e-mail: office@stickere.info

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google