[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • scoti numai furtunele...pui capitonajul si dupa pui furtunele la loc. ce zici asa nu merge?

    Comment


    • mi-a zis acuma valeriuciprian ca pot sa scot doar furtunele. nu am stiut ca le pot scoate doar pe alea. multumesc si tie si lui. maine o pun
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • corect, trebuie sa scoti doar furtunul din diuza, nu si diuza.
        robert: nu te-am uitat.
        crapino: da-mi datele.
        fast: nu am oglinzi, sorry.
        padre: cele doua aripioare vin in spatele cricului, iar partea cu o gaurica vine la acea piulita fluture de la stop. sper ca m-am facut inteles...cat de cat.
        Ride Like The Wind!

        Comment


        • ai gasit autocolantele ptr bara fata...? alea din fabrica...cele negre cu scris. Ziceai ca le ai pe undeva...
          e-mail: office@stickere.info

          Comment


          • am gasit doar unul. e de export. uite poza.
            Attached Files
            Ride Like The Wind!

            Comment


            • multumesc mult

              Comment


              • covorasul compartiment pahare se potriveste la ph2??

                Comment


                • Suport ochelari ai?

                  Comment


                  • gata, am reusit sa pun capitonajul, dar nu am reusit sa scot cauciucul de la bratul care tine capota si arata urat. am tras de el dar da semn ca se rupe
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • nu scoate cauciucul ala, vezi ca mocheta are un decupat acolo care permite sa treci cauciucul ala prin acel decupaj.
                      Attached Files
                      Ride Like The Wind!

                      Comment


                      • excelent am incercat dimineata sa-l bag prin gaura aia, dar deja sunt puse clemele si nu mai pot sa il trag pana sa intre pe gaura ca se rupe. intr-o zi cu soare o sa dau jos toate clemele si o sa il bag si acolo. mersi
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • Am reusit si eu sa montez ieri mocheta pentru capota la motor de la silviu(baiat de treaba), la mine a intrat ok peste tot,ce mi-a dat de cap au fost "braduletii" aceea au intrat foarte greu in gaurile alea de pe capota,dar pana la urma si-au dat drumu !
                          Pun si cateva poze,sper sa nu se supere silviu!
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • Se aude motorul mai incet din exterior cu capitonajul ?

                            Comment


                            • Silviu ti-am dat si eu pm...in legatura cu placutele alea de frana...Daca ai altele decat U3360, da-mi un pm te rog. Ms.

                              Comment


                              • Originally posted by cata74d View Post
                                Primit coletul ieri, totul super OK! astept un pic de timp frumos sa le montez.
                                Merci! Recomand.
                                cat a costat???

                                Originally posted by wizard24 View Post
                                Am reusit si eu sa montez ieri mocheta pentru capota la motor de la silviu(baiat de treaba), la mine a intrat ok peste tot,ce mi-a dat de cap au fost "braduletii" aceea au intrat foarte greu in gaurile alea de pe capota,dar pana la urma si-au dat drumu !
                                Pun si cateva poze,sper sa nu se supere silviu!

                                cat a costat acel capitonaj si intrebarea mea faina ... este din material ignifug??? Multumesc pentru raspuns
                                Last edited by irinel; 2 March 2009, 13:50. Reason: Automerged Doublepost
                                1.2 TSI

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google