Vand module DRL (Daytime Running Lights)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut cristi module pentru conectica h1/h7 mai ai???
    sigpic

    Comment


    • pe stoc cel mai mult am avut o saptamana.
      in octombrie o sa-mi ajunga urmatorul transport. 46 din cele 80 de module care or sa-mi vina, sunt deja rezervate
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • astea care vin in octombrie au suplimentar variatorul de tensiune pentru reglajul intensitatii luminii?cat costa modelul asta?

        Comment


        • fabricarea noului modul a intarziat deoarece sotia baiatului care le face s-a imbolnavit. in momentul de fata este in faza de testare... deci curand
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • Salut, Cristi! Sunt interesat de un astfel de modul pentru becuri H4. Te rog sa ma treci pe lista.

            Comment


            • te-am notat cu comanda
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • Salut CRISTI, pentru h1/h7 poti sa ma treci si pe mine pe lista te rog
                sigpic

                Comment


                • notat comanda, ne auzim.
                  Ianca, da?
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • da Cristi, am mai luat un modul de logan
                    Last edited by crististreulea; 27 September 2013, 23:23.
                    sigpic

                    Comment


                    • cristi apare generatia II cumva ?

                      Comment


                      • din pacate nu am un raspuns 100% pentru livrarea acestor module
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • Salut,as vrea sa comand un DRL,pentru becuri h4,adresa este: *****

                          Multumesc
                          Last edited by crististreulea; 28 October 2013, 19:14.

                          Comment


                          • Originally posted by lucian1964 View Post
                            Salut,as vrea sa comand un DRL,pentru becuri h4,adresa este: *****
                            Multumesc
                            salut,
                            am notat comanda si am cenzurat datele de expediere
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • Nici o veste?
                              ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                              Comment


                              • hmm, nu ti-am dat un PM? eu sunt sigur ca ti-am dat
                                PM in care spuneam ca livrarea s-a amanat pe sfarsitul lui noiembrie, inceputul lui decembrie. stai linistit ca te contactez in momentul in care le primesc ;)
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google