Vand module DRL (Daytime Running Lights)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ok, oricum te sun )
    o sa fiu in zona buziasului, capatul dinspre fabrica de bere
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • In buziasului stau eu

      Comment


      • numar record de renuntat la comenzi si persoane care nu raspund la telefon, mail sau sms.
        drept urmare Stoc livrabil imediat
        - conectica H4 - 4 bucati
        - doar cu fire - 10 bucati
        - doar cu fire, stingerea dupa 15 secunde - 1 bucata
        Last edited by crististreulea; 14 December 2012, 12:21.
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • Pai vezi mai Cristi cum sunt oamenii..... nu mai bine iei matale frumos avans 50% din valoare. Si atunci sa vezi cum te cauta ei pe tine nu tu pe ei.

          Un gest ft urat din partea lor.

          Comment


          • vre-o 7-8 mi-au dat mail sau au raspuns la telefon si au spus ca renunta la comanda, restul nu au raspuns deloc.
            nu iau avans la nimeni, vor fi altii fericiti
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • multumesc pt promptitudine,Cristi.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • baga-i la "black list" ca or mai vrea ei ceva de pe la tine....
                live to ride

                Comment


                • Am primit azi coletul si l-am expediat inapoi pe cel vechi.

                  Comment


                  • Stoc livrabil imediat
                    - doar cu fire - 2bucati

                    apai singura suparare care o am e ca nu dau un semn, sa-mi spuna ca nu-l mai vor, indiferent de motive

                    later edit: stoc epuizat
                    Last edited by crististreulea; 15 December 2012, 15:48. Reason: Automerged Doublepost
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • Azi am reusit sa iau coletul de la posta. De 3 min am intrat in casa, nu am rezistat tentatiei de a-l monta chiar daca e deja noapte. Functioneaza impecabil, sunt curios cum se vede ziua. Oare observa politia sau RAR-ul ca luminile sunt mai slabe? Una peste alta sunt foarte multumit si recomand cu incredere

                      Comment


                      • eu am de un an DRL pe faza lunga si nu m-a oprit politia; insa inainte de DRL m-a oprit de doua ori ca nu am aprins farurile in afara localitatilor

                        Comment


                        • Eu am intrat cu ele in R.A.R.(in urma unui accident),asta vara,si nu stiau aia ce se intampla cu farurile.N-am avut probleme.Acum in,decembrie,am facut Itp-ul si i-a placut inginerului chestia asta.

                          Comment


                          • Originally posted by NOL View Post
                            AOare observa politia sau RAR-ul ca luminile sunt mai slabe? Una peste alta sunt foarte multumit si recomand cu incredere
                            n-au ei asa spirit de observatie
                            oricum, daca vrei sa fi sigur ca n-au treaba ta la ITP sau RAR, scoti siguranta inainte sa intri la ei ;)


                            Originally posted by KELBURTOS View Post
                            Eu am intrat cu ele in R.A.R.(in urma unui accident),asta vara,si nu stiau aia ce se intampla cu farurile.N-am avut probleme.Acum in,decembrie,am facut Itp-ul si i-a placut inginerului chestia asta.
                            cand am intrat eu la ITP mi-am luat numa injuraturi: suspensie sport, roti pe16", a luat contactul si masina nu se oprea, vroia sa stinga farurile si nu se stingeau . btw, la mine a ajus coletul, multam fain
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • Cu placere.

                              Comment


                              • Am uitat sa precizez, firele au fost ok, nu a trebuit sa modific nimic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google