[Vand] Volt-termometre, Interfete satelit volan pt. Alpine/Sony/Pioneer

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pare mai ok decat in bord... in dreapta mai poti pune si display pentru senzori de parcare si ai o oglinda full option

    Comment


    • Ideea displayului in oglinda este absolut geniala ! Partea de oglinda unde vine displayul a fost curatata sau nu este nevoie ?

      ==================================

      VÂND :

      1.VOLT-TERMOMETRU CU DISPLAY LED ROŞU, CU 2 SENZORI DE TEMPERATURĂ, CU COMUTARE AUTOMATĂ (temp.ext/temp.int/tensiune) ŞI AVERTIZARE DE POLEI = 120 lei
      2.VOLT-TERMOMETRU CU DISPLAY LED ROŞU, cu 1 senzor de temperatura, cu comutare manuala a informatiei afisate (temperatura/tensiune) = 100 lei !
      3.Volt-termometru cu display LCD albastru, cu 2 senzori de temperatura ŞI AVERTIZARE DE POLEI (temp.ext. afisata intermitent pentru intervalul +0.1 - +1.9 'C) = 120 lei cu MASCA FRONTALĂ INSCRIPŢIONATĂ "TERMO" ; numai la comanda ferma ! ;
      4.Interfata satelit audio pentru ALPINE / BLAUPUNKT / JVC / KENWOOD = 100 lei/modul ;
      5.Interfata satelit audio pentru SONY / PIONEER = 120 lei/modul .

      6.Stop frana pulsator, neincasetat = 45 lei ; momentan stoc zero ; voi posta aici cand va fi din nou disponibil.

      Oferta de Paste, pentru membrii Loganclub : transport gratuit prin Posta, pentru comenzile primite pana la data de 18.04. a.c.
      Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

      Comment


      • MASCA FRONTALĂ INSCRIPŢIONATĂ "TERMO" - cat face masca

        Comment


        • Sărbătoarea Învierii Domnului Iisus Hristos să vă aducă linişte, belşug, lumină în case şi în suflete !
          PAŞTE FERICIT !
          Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

          Comment


          • mi-a ajuns si mie un termo-voltmetru, l-am montat si e bestial!
            am filmat si un scurt demo
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • Din câte am observat la mașinile la.care e montat termometrul în bara, după ce oprești mașina, dacă motorul e cald îți indica mai mult decât e afara. Nu ar fii mai bine în oglinda? Aveți cumva și desenul pentru rama cu LCD rosu care mi-ati trimis-o? Mi-ati putea trimite un mail?

              Comment


              • Iti multumesc, Cristi !!!
                Nota : Cristi a montat volt-termometrul de la pct.1 de mai jos.
                =================

                VÂND :

                1.VOLT-TERMOMETRU CU DISPLAY LED ROŞU, CU 2 SENZORI DE TEMPERATURĂ, CU COMUTARE AUTOMATĂ (temp.ext/temp.int/tensiune) ŞI AVERTIZARE DE POLEI = 120 lei
                2.VOLT-TERMOMETRU CU DISPLAY LED ROŞU, cu 1 senzor de temperatura, cu comutare manuala a informatiei afisate (temperatura/tensiune) = 100 lei !
                3.VOLT-TERMOMETRU CU DISPLAY LCD ALBASTRU, cu 2 senzori de temperatura ŞI AVERTIZARE DE POLEI (temp.ext. afisata intermitent pentru intervalul +0.1 - +1.9 'C) = 120 lei cu MASCA FRONTALĂ INSCRIPŢIONATĂ "TERMO" ;
                4.Interfata satelit audio pentru ALPINE / BLAUPUNKT / JVC / KENWOOD = 100 lei/modul ;
                5.Interfata satelit audio pentru SONY / PIONEER = 120 lei/modul .
                6.Stop frana pulsator, neincasetat = 45 lei (a revenit la vanzare, stoc nou).
                Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                Comment


                • Ma abonez si eu la topicul tau . Sunt interesat

                  Comment


                  • Salut!
                    Imi poti da dimensiunile pt display-ul nr 3, inclusiv si cele pt. masca Termo. Doresc sa gasesc un loc pt. montaj in jurul casetofonului.
                    Merci anticipat.
                    Dan

                    Comment


                    • Dimensiunile pentru montajul de la pct.3 sunt aici : http://www.loganclub.ro/forum/showpo...0&postcount=24
                      Masca inscriptionata TERMO : 80x35 mm, cu decuparea de 63x15.
                      O duminica placuta tuturor !
                      Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                      Comment


                      • Volt-termometru cu display 2x8 caractere (de la postul 72) la care tensiunea acumulatorului este afisata permanent si temperaturile sunt afisate alternativ se poate comanda si in alta iluminare?
                        As dori sa stiu si dimensiunile display-lui.
                        Last edited by danut1965; 27 April 2014, 20:10.

                        Comment


                        • Da... se poate ; modele de display aici : http://www.tme.eu/ro/katalog/?idp=1&...=112917&page=1
                          Preturile sunt fara TVA si fara transport. Deci la pretul de 120 lei pentru vers.3 se adauga 35 lei. Pentru modelul de display 2x8 NU am masca frontala ...
                          Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                          Comment


                          • IMPORTANT !

                            VÂND :

                            1.VOLT-TERMOMETRU CU DISPLAY LED ROŞU, CU 2 SENZORI DE TEMPERATURĂ, CU COMUTARE AUTOMATĂ (temp.ext/temp.int/tensiune) ŞI AVERTIZARE DE POLEI = 120 lei - STOC ZERO.
                            2.VOLT-TERMOMETRU CU DISPLAY LED ROŞU, cu 1 senzor de temperatura, cu comutare manuala a informatiei afisate (temperatura/tensiune) = 100 lei - STOC ZERO
                            3.VOLT-TERMOMETRU CU DISPLAY LCD ALBASTRU, cu 2 senzori de temperatura ŞI AVERTIZARE DE POLEI (temp.ext. afisata intermitent pentru intervalul +0.1 - +1.9 'C) = 120 lei cu MASCA FRONTALĂ INSCRIPŢIONATĂ "TERMO" - 1 SINGURA BUCATA DISPONIBILA !!!

                            Disponibile :
                            4.Interfata satelit audio pentru ALPINE / BLAUPUNKT / JVC / KENWOOD = 100 lei/modul ;
                            5.Interfata satelit audio pentru SONY / PIONEER = 120 lei/modul .
                            6.Stop frana pulsator, neincasetat = 45 lei (a revenit la vanzare, stoc nou).

                            Volt-termometrele, de orice tip (vezi pct.1,2 si 3), vor fi din nou disponibile spre jumatatea lunii mai, cand sper sa primesc senzorii de temperatura comandati ! Voi posta aici cand vor fi din nou disponibile.
                            Pina atunci primesc in continuare comenzi pentru interfete de satelit audio si modul stop frana ; eventual, daca cineva doreste, poate face o rezervare pentru volt-termometru ...
                            Multumesc pentru atentie !
                            Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                            Comment


                            • Display lcd rosu

                              Salut!
                              Ma intereseaza achizitionarea unei buc nr.3.VOLT-TERMOMETRU CU DISPLAY LCD, dar pe rosu, culoare apropiata de bordul original.
                              Se poate o rama neagra, simpla?
                              Dan

                              Comment


                              • Acum vreau sa montez volt-termometrul si constat ca cel cu lcd rosu nu incape in bord. Pfff......

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google