[Vand] Volt-termometre, Interfete satelit volan pt. Alpine/Sony/Pioneer

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anunt valabil !

    Oferta doar pentru membrii forumului : livrare gratuita prin Posta pentru comenzile (pct.1,2,3,5 & 6) primite pana la data de 31.10.a.c. inclusiv !
    Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

    Comment


    • Ai PM Fratello !!!
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • Fratello! pe modelu asta merge interfata, pioneer MVH-150UI ?

        Comment


        • O interfata pentru comanda audio a playerul meu Sony CDX-GT450U. Inca nu am comanda audio, as vrea sa iau una ca modelul din poza. Cat costa interfata si ce functii voi avea? Multumesc!
          Attached Files

          Comment


          • Functiile disponibile vor fi cele ale satelitului de comanda :
            - vol +
            - vol -
            - mute
            - preset + (folder +)/ preset - (folder -) ; ( pe cele doua butoane de sus sau pe rotita de scroll, la alegere)
            - tune + (track +) / tune - (track -) ; ( pe rotita de scroll sau pe cele 2 butoane de sus, la alegere)
            - source.
            Pretul este de 120 lei + 10 lei transportul prin Posta, plata ramburs.

            ==========================================

            Oferta curenta :

            1.VOLT-TERMOMETRU CU DISPLAY LCD ALBASTRU, cu 2 senzori de temperatura ŞI AVERTIZARE DE POLEI (temp.ext. afisata intermitent pentru intervalul +0.1 - +1.9 'C) , cu MASCA FRONTALĂ INSCRIPŢIONATĂ "TERMO" - OFERTA : 120 lei, transport inclus , 2 buc. disponibile ;
            2.Interfata satelit audio pentru ALPINE / BLAUPUNKT / CLARION / JVC / KENWOOD = 100 lei/modul ;
            3.Interfata satelit audio pentru LG / SONY / PIONEER = 120 lei/modul .
            4.Stop frana pulsator, neincasetat = 40 lei ;
            5.Volt-termometru LOGAN II (vezi descrierea in postul 470) = 100 lei/130 lei cu masca frontala ;
            6.VOLT-TERMOMETRU CU DISPLAY LCD ROSU NEGATIV, cu 2 senzori de temperatura ŞI AVERTIZARE DE POLEI (temp.ext. afisata intermitent pentru intervalul +0.1 - +1.9 'C) , cu MASCA FRONTALĂ INSCRIPŢIONATĂ "TERMO" = 150 lei. Displayul se vede excelent !!!
            Modelul este cel din postul 467 ; mai multe foto aici : http://postimg.org/gallery/mlvq7hqw/94f12701/ Oferta : transport gratuit prin Posta !

            Detalii despre fiecare montaj gasiti pe paginile precedente.
            Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

            Comment


            • Comandat, montat, probat !!!! Mega MULTUMIT !!!! Recomand Fratello pentru interfata Pionner !!!

              STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • Inca un user multumit si ala sunt eu[emoji3] multumesc mult @fratello pentru interfata, functioneaza foarte bine!

                Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

                Comment


                • @Jelly : Cu placere !

                  ==============

                  Anunt valabil !
                  Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                  Comment


                  • Salut. Sint din Brasov si sint interesat de un termometru-voltmetru care sa se monteze sub display-ul dintre ceasurile de bord. Adresa mea este : Mihaila Mircea str. Gradinarilor nr.19 ap.1 Brasov . Cind poti sa il trimiti?

                    Comment


                    • @mihailamircea : Acel model nu este deocamdata disponibil.
                      =================

                      Oferta curenta :

                      1.VOLT-TERMOMETRU CU DISPLAY LCD ALBASTRU, cu 2 senzori de temperatura ŞI AVERTIZARE DE POLEI (temp.ext. afisata intermitent pentru intervalul +0.1 - +1.9 'C) , cu MASCA FRONTALĂ INSCRIPŢIONATĂ "TERMO" - OFERTA : 120 lei, transport inclus , 2 buc. disponibile ;
                      2.Interfata satelit audio pentru ALPINE / BLAUPUNKT / CLARION / JVC / KENWOOD = 100 lei/modul ;
                      3.Interfata satelit audio pentru LG / SONY / PIONEER = 120 lei/modul .
                      4.Stop frana pulsator, neincasetat = 40 lei ;
                      5.Volt-termometru LOGAN II (vezi descrierea in postul 470) = 100 lei/130 lei cu masca frontala ;
                      6.VOLT-TERMOMETRU CU DISPLAY LCD ROSU NEGATIV, cu 2 senzori de temperatura ŞI AVERTIZARE DE POLEI (temp.ext. afisata intermitent pentru intervalul +0.1 - +1.9 'C) , cu MASCA FRONTALĂ INSCRIPŢIONATĂ "TERMO" = 150 lei. Displayul se vede excelent !!!
                      Modelul este cel din postul 467 ; mai multe foto aici : http://postimg.org/gallery/mlvq7hqw/94f12701/ Oferta : transport gratuit prin Posta !

                      Detalii despre fiecare montaj gasiti pe paginile precedente.
                      Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                      Comment


                      • Scuze ca nu am citit tot! Care este temperatura maxima care o poate masura termometrul?

                        Originally posted by autom View Post
                        Scuze ca nu am citit tot! Care este temperatura maxima care o poate masura termometrul?

                        Multumesc de raspuns, v-am trimis MP.

                        Stima !
                        Last edited by autom; 16 November 2014, 21:41. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Ai interfata de sony gt610u?

                          Comment


                          • @ Mihailamircea : Multumesc pentru comanda !
                            @ Autom : Multumesc pentru comanda !
                            @ Danydakar : Da, am interfata pentru SONY GT 610U; v-am dat PM.

                            ==========================

                            Oferta curenta :

                            1.VOLT-TERMOMETRU CU DISPLAY LCD ALBASTRU, cu 2 senzori de temperatura ŞI AVERTIZARE DE POLEI (temp.ext. afisata intermitent pentru intervalul +0.1 - +1.9 'C) , cu MASCA FRONTALĂ INSCRIPŢIONATĂ "TERMO" - OFERTA : 120 lei, transport inclus , doar 1 buc. disponibila ;
                            2.Interfata satelit audio pentru ALPINE / BLAUPUNKT / CLARION / JVC / KENWOOD = 100 lei/modul ;
                            3.Interfata satelit audio pentru LG / SONY / PIONEER = 120 lei/modul .
                            4.Stop frana pulsator, neincasetat = 40 lei ;
                            5.Volt-termometru LOGAN II (vezi descrierea in postul 470) = 100 lei/130 lei cu masca frontala.
                            Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                            Comment


                            • Multumesc,

                              A ajuns coletul, impecabil ambalat, ireprosabil realizat modulul ! Sper sa il montez zilele astea.

                              Intrebare. Daca alimentez de la plafoniera, imi citeste exact tensiunea din instalatie sau este nevoie sa trag alimentarea lui ( cu releu) de la baterie?

                              Comment


                              • @ Autom : Multumesc si eu ! Alimentarea volt-termometrului se poate face fara probleme de la lampa plafoniera.

                                ==================

                                Anunt valabil !
                                Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google