[Vand] Volt-termometre, Interfete satelit volan pt. Alpine/Sony/Pioneer

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oferta valabila pana maine-seara, la aceeasi ora (21:30) :
    - interfete de comanda ALPINE/BLAUPUNKT/JVC/PIONEER/SONY : 100 LEI !!! Doar 3 bucati disponibile !
    Transport gratuit pentru plata in cont.
    Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

    Comment


    • Vand :
      -Interfete satelit audio pentru ALPINE / BLAUPUNKT / JVC = 100 lei/modul ;
      -Interfete satelit audio pentru SONY / PIONEER = 100 lei/modul ;
      Nota : pretul de 100 lei/interfata este valabil pentru comenzile facute pana duminica seara (23:59). Doar 2 bucati disponibile !
      -Volt-termometru cu display LCD albastru, cu 2 senzori de temperatura, masca frontala inscriptionata "TERMO" = 150 lei
      -Stop frana pulsator = 40 lei.
      Pentru plata in cont transport gratuit prin posta.

      ATENTIE !!! Ultimele 2 bucati de volt-termometre disponibile !!! In viitor nu voi mai face DECAT la comanda !
      Last edited by Fratello; 27 September 2012, 16:25.
      Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

      Comment


      • Vand :
        -Interfete satelit audio pentru ALPINE / BLAUPUNKT / JVC = 100 lei/modul ;
        -Interfete satelit audio pentru SONY / PIONEER = 120 lei/modul ;
        -Volt-termometru cu display LCD albastru, cu 2 senzori de temperatura, masca frontala inscriptionata "TERMO" = 150 lei
        -Stop frana pulsator = 40 lei.
        Pentru plata in cont transport gratuit prin posta.

        ATENTIE !!! Ultima bucata volt-termometru disponibila !!! In viitor nu voi mai face DECAT la comanda !
        Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

        Comment


        • Vand :
          -Interfete satelit audio pentru ALPINE / BLAUPUNKT / JVC = 100 lei/modul ;
          -Interfete satelit audio pentru SONY / PIONEER = 120 lei/modul ;
          -Stop frana pulsator = 40 lei.
          Transport gratuit prin posta pentru primele 3 comenzi inregistrate aici, pe forum.

          LICHIDARE DE STOC !!! Volt-termometru cu display LCD albastru, cu 2 senzori de temperatura, masca frontala inscriptionata "TERMO" = 150 lei, transport inclus ! Ultima bucata !!!
          Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

          Comment


          • Am luat si eu o interfata pentru Pioneer.
            Am montat-o pe un DEH 2900 MPB si functioneaza OK. Se monteaza foarte simplu.
            Pacat ca nu merge si rotita.

            Mersi

            Comment


            • Rotita de scroll ESTE FUNCTIONALA !!!
              Daca satelitul este OK si montajul s-a facut conform instructiunilor, atunci rotita isi pastreaza functiile !
              Satelit de Logan (Clio, Kangoo) interfatat cu RCD Pioneer ; toate comenzile satelitului (inclusiv rotita de scroll) sunt functionale. Sunt disponibile interf...
              Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

              Comment


              • pt un jvc faci comanda volan.

                Comment


                • Vezi post #229 !
                  Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                  Comment


                  • Multumesc de mesaj,ai PM.
                    Doresc si eu o comanda la un Mp3 JVC.

                    Comment


                    • Vand :
                      -Interfete satelit audio pentru ALPINE / BLAUPUNKT / JVC = 100 lei/modul ;
                      -Interfete satelit audio pentru SONY / PIONEER = 120 lei/modul ;
                      -Stop frana pulsator = 40 lei.
                      Transport gratuit prin posta pentru inca 2 comenzi inregistrate aici, pe forum.

                      LICHIDARE DE STOC !!! Volt-termometru cu display LCD albastru, cu 2 senzori de temperatura, masca frontala inscriptionata "TERMO" = 150 lei, transport inclus ! Ultima bucata !!!
                      Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                      Comment


                      • Poze cu MP 3 meu JVC-
                        Attached Files

                        Comment


                        • Pentru acest model NU functioneaza interfata ! Accepta doar comenzi in infrarosu, de la o telecomanda model RM-RK50.
                          Sorry ...
                          Last edited by Fratello; 12 October 2012, 14:14.
                          Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                          Comment


                          • interfata

                            ma intereseaza , si pe mine o interfata pentru satelit, dar vreau sa stiu daca o sa functioneze displayu de la clio,ca are un display deasupra casetofonului care afiseaza ce muzica asculti iar daca eu nu am interfata nu afiseaza decat temperatura ,casetofonu e pionner deh3900 are jack pt interfata ,astept raspuns ms
                            Last edited by bor@_bor@; 13 October 2012, 00:12.

                            Comment


                            • Nu, displayul nu functioneaza. Interfata asigura doar conexiunile intre satelitul de comanda si radio-cd.
                              Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                              Comment


                              • La termometrul cu I/O se poate pune un display de alta culaore? Alb cu scris negru sau Rosu cu scrisul negru? Am bordul facut diferit si albastru ar veni ca nuca in perete.... Astept un raspuns. Mersi
                                Intalniri Logan Club Constanta:
                                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                                Ptr detalii : 0723.955.045

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google