Tuning Auto, calitate superioara la preturi de criza !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anunt valabil

    Comment


    • Anunt valabil

      Comment


      • Anunt valabil

        Comment


        • Cand esti disponibil pentru folie luneta +geamuri fata si spate , palasolar parbriz negru + folie faruri neagra? fa-mi un pret pentru astea.

          De 2 pareri as mai avea nevoie de la tine:
          1) La mine luneta si geamurile spate au fost facute fumurii prin ionizare prin 2006 insa s-au cam decolorat. Cum facem cu ele? Le sterg cu diluant apoi aplici tu folia sau merge si peste?

          2) Nu este un inconvenient pentru apliarea foliei faptul ca in perioada asta se face condens pe geamuri? si stiu ca o zi , 2 ,dupa aplicarea foliei este bine sa nu deschizi geamurile si ma gandesc ca poate condensul o dezlipeste sau scade calitatea aplicarii in timp.
          My Ride- Cameleonu agitat http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...=1#post1522462

          Comment


          • Salut, toata treaba te-ar duce 400 ron dar ti-o fac cu 350 ron

            1. trebuie neaaparat curatata ionizarea nu se poate aplica peste

            2. nu ai probleme cu condesul nu se strange apa intre folie si geam ci doar pe folie. (in unele cazuri) oricum folia se monteaza intr-un garaj incalzit calumea (undeva la 30 Grade) si nu ai problema cu ea plus ca ai garantie daca se dezlipeste vi si ti-o schimb fara probleme deci daca s-ar dezlipi nu as mai monta eu

            Comment


            • .

              Si cum facem cu curatatu? Te ocupi tu? Intra in pretul mai sus mentionat? sau trebuie sa vin la tine geamurile curate?
              My Ride- Cameleonu agitat http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...=1#post1522462

              Comment


              • Sal, tre sa vi cu geamurile curate la mine,

                Comment


                • Originally posted by cristi_i2 View Post
                  Sal, tre sa vi cu geamurile curate la mine,
                  ai idee cu ce as putea sa le curat? diluant? lichid de frana?
                  My Ride- Cameleonu agitat http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...=1#post1522462

                  Comment


                  • Nup habar nam

                    Comment


                    • Anunt valabil ....

                      Comment


                      • Salut.
                        Cat ma costa sa imi pun folie pe geamurile laterale fata.Precizez ca am deja folie dar e foarte deschisa si vreau sa imi pun una mai inghisa.
                        Multumesc
                        Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

                        Comment


                        • Sal , 100 ron te costa razvan

                          Comment


                          • 100 ron dezlipit folia veche (cea deschisa) si lipit folia noua (cea inchisa)?
                            Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

                            Comment


                            • Da exact dezlipit plus lipit

                              Comment


                              • dupa data de 14 luna asta o sa vin pentru folie
                                Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google