Tuning Auto, calitate superioara la preturi de criza !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut. Un pret pentru ceasuri albastre, ace rosii, consola centrala si lumini pedalier?

    Comment


    • Salut. Un pret pentru ceasuri albastre intens, ace rosii si ecranu de la cb verde intens?
      Un pret pentru gemuri spate si luneta fumuri?si daca se poate si pentru fata o usoara tenta de fumuriu.
      UN pret pentru leduri albastru intens in butoanele din consola?
      zambeste ...

      Comment


      • AlinDumitru 200 ron luminile la bord si la consola si 100 ron luminile la pedalier 250 ron daca vi si le faci pe toate

        ioneldoru 100 ron luminile la bord si 100 ron la consola gamuri fumurii spate 200 ron si 100 ron pentru fata, da vi si le faci pe toate 400 ron

        Comment


        • Anunt valabil

          Comment


          • Anunt valabil
            Last edited by skandal; 24 June 2013, 20:04.

            Comment


            • Se poate lumini la pedalier albe pentru un logan 2? tot 100 lei?

              Comment


              • Salut, da se poate , 100 lei sunama 0722272399

                Comment


                • Salut,

                  Te-am sunat azi in legatura cu aplicarea unei folii auto pentru logan berlina. Te rog sa-mi spui urmatoarele:

                  1.Pret : Fata 73%, Spate 5%
                  2. Ce tip de folie Llumar este: LA, ATR, ATC, etc?
                  3.Se aplica banut cu RAR pe toate geamurile?
                  4.Cum se numeste firma care emite autorizatia(un CUI daca se poate)?
                  5.Ce garantie oferi la aplicare/folie?
                  6.Locatia garajului?
                  7.In cat timp se executa lucrarea si daca se demonteaza ceva dupa masina?
                  8. Daca se doreste se poate raspunde si pe PM.

                  Multumesc

                  Comment


                  • Sunt niste intrebari foarte importante care cred eu ca raspunsurile ar trebui sa le stie mai multa lume nu doar o persoana. Si a'si vrea sa stiu si eu un plafon negru lucrios cat costa.

                    Comment


                    • gabonz, pretul este de 150 ron


                      gogota_69

                      1. Pretul 300 ron
                      2. Llumar AT (pe viitor aproximativ toate gamele)
                      3. Da se aplica banuti pe toate geamurile
                      4. Momentan schimbam firma schimbam tot inclusiv locatia garajului, garajul nu va mai fi la Doamna Ghica, neam mutat pe Energeticienilor (langa targ vitan)
                      5. garantie 5 ani
                      6. Nu se demonteaza absolut nimic de pe masina Durata maxim 3 ore

                      Folie geamuri nu vom mai monta aproximativ 2 saptamani pana ne vin autorizatiile si banuti persolnalizati cu noua firma, in rest toate serviciile raman in picioare

                      Comment


                      • Anunt valabil (mai putin folia pe geamuri)

                        Comment


                        • salut cristi. la colantat masina in totalitate te bagi? daca da, cam cat ar fi?

                          Comment


                          • Salut, colantam si masini integrale in functie de masina si modelul de colant preturi intre 800 si 1400 ron, un logan de ex 1000 ron pe carbon, si 1100 ron pe mat sau lucios

                            Comment


                            • Anunt valabil

                              Comment


                              • Salut Cristi,
                                Spune-mi te rog un pret pt lumini bord albe, ace rosii, comanda ventiletie alba, lumini pedalier albe dar sa se aprinda doar cand se aprinde plafoniera.
                                Daca le pun RGB si cu potentiometru in caz ca se poate, ce pret ar fi ?
                                Mentionez k sunt dIn Pitesti si daca e ok as face un drum pana la tine.
                                Merci.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google