Tuning Auto, calitate superioara la preturi de criza !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tuning Auto, calitate superioara la preturi de criza !

    Modific lumini bord si lumini butoane

    Montez leduri interioare

    Montez leduri auto in bara fata DRL

    Montez folie auto lumar

    Colantari capota, plafon, portbagaj, etc

    Folie stopuri fumurie sau colorata

    Polish auto profesional

    Kit xenon cu montaj

    Mai jos gasiti fiecare serviciu in detaliu si preturile aferente.


    Modific lumini bord si lumini butoane pentru majoritatea masinilor

    Folosesc leduri Zextar smd plcc 2 sau bulb in functie de ce leduri sunt existente pe masina iar modificarea se face cu aceleasi tip de leduri

    Culori disponibile Alb Albastru Rosu Galben Verde

    Se pot modifica in diferite nuante ( gen mercedes audi VW ) sau colori la alegere

    Se poate opta pentru bord RGB http://www.youtube.com/watch?v=N8Flb9fsVvs

    Se poate lucra si prin curier : Trimiteti Piesele si a 2 zi le primiti inapoi modificate


    Pentru detalii folositi forumul
    Preturi incepand de la 50 ron

    -----------------------------------------------------------------------------------
    Montez leduri interioare (sub bord, sub scaune-la picioare, pe usi, in plafoniere, in portbagaj, in usi, pe menerele usilor)

    montez leduri exterioare (in bara fata in stopuri, la numere de inmatriculare, pozitii)

    preturile difera in functie de numarul de leduri si amplasarea acestora

    modelul din poze cu leduri la picoare-fata,spate costa 100 ron pentru detalii folositi forumul
    pentru leduri in plafoniera, numar, portbagaj-25 ron per piesa
    Ledurile sun leduri super bright de mare intensitate

    ----------------------------------------------------

    Montez leduri auto in bara fata DRL

    ledurile sunt acoperite de o rasina speciala impermeabila care reflecta lumina iar ledurile se vad mai puternic sau intr-o carcasa de plastic depinde de modelul ales

    ledurile nu se rup si nu se sparg ca in cazul neoanelor

    pretul pentru leduri in bara fata 150 ron
    -------------------------------------------------------------------------------------
    Folie auto lumar 05%, 20%, 35% ,50%, 73%

    Foliile LLumar sunt proiectate pentru a asigura aspect, performanţă şi protecţie.Renumite pentru calitate, stabilitatea culorilor şi al stratului antizgâriere, foliile LLumar sunt durabile şi nu necesită o întreţinere specială.

    Control solar, UV şi luminozitate

    Asigură stil şi aspect

    Folii de siguranţă auto:
    Foliile de siguranţă LLumar reţin cioburile de sticlă reducând în cazul accidentelor posibilitatea rănirii persoanelor şi îngreunează efracţia.


    Preturi geamuri spate si luneta
    Pentru berlina 200 ron
    Pentru mcv 250 ron
    Pentru geamuri fata 100 ron


    Nu se demonteaza nimic de pe masina iar folia pe toate geamurile se monteaza dintr-o bucata

    Foliile sunt omologate rar si nu trebuie facut nici un drum pana la ei
    Garantie 5 ani



    -----------------------------------------------------------------------------


    Colantari auto in culori normale (lucioase), culori mate sau culori in textura de carbon

    Pretul pentru colantare totala este in functie de masina si de dimensiunile acesteia

    Se folosete numai colant Oracal 651

    Preturi colantari pe piese

    Culoare mata, lucioasa sau carbon
    Capota 150 ron
    Plafon 150 ron
    Portbagaj 150 ron
    Pentru toate 3 piesele se face reducere de 50 ron, adica pentru 3 piese colantate achitati 400 ron


    Folie stopuri fumurie sau colorata 50 ron 2 stopuri

    ----------------------------------------------------------------------


    Kit Xenon 35W! Culori disponibile 6000k, 8000k!Avem pe stoc H1, H3, H4, H7, H8, H9, H10, H11, 9005, 9006, 9007, H13! 6 luni garantie!

    H1, H3, H7, H8, H9, H10, H11, 9005, 9006, 9007, H13 -170 ron
    H4 bi-xenon 220 ron pentru logan

    Montajul este inclus

    Drosere slim

    Pentru masini cu eroare de bec ars avem si anulatoare de eroare pentru doar 30 ron setul

    -------------------------------------------------------------------------------------
    Polishari auto profesionale pentru autoturisme matuite, zgariate, faruri matuite

    In polisharea masinii este inclusa si polisharea farurilor

    Polish autoturism mic (ford fiesta, skoda fabia)-170 ron
    Polish autoturism mediu (ford focus, skoda octavia, logan)-200 ron
    Polish autoturism mare (ford mondeo, skoda superb)- 230 ron
    Polish autoturism suv mic (dacia duster, bmw x3)- 250 ron
    Polish autoturism suv mare (bmw x5, audi Q7)-280 ron
    Polish autoturism duba 3,5 T 330 ron

    Se folosesc produse 3M si Menzerma

    Polish faruri 50 ron
    Polish stopuri 40 ron
    Ceruire 80 ron


    --------------------------------------------------------------------------------------

    Valabi pentru Bucuresti dar se poate lucra si prin curier la anumite servicii

    Locatia garajului este in giulesti intersectie cu constructorilor

    Tel: 0722272399
    Id mess: cristi_i2
    Attached Files
    Last edited by skandal; 6 June 2012, 20:14.

  • #2
    ma intereseaza si pe mine urmatoarele:
    folia pe fata e omologata sau doar pe spate?
    ledurile rgb in bordul de logan cat costa (exact ca in link.ul de pe you tube)
    colantarea capota fata+plafon+capota portabagaj cu "carbon" negru cat costa (am vazut 400, dar poate preturile difere de la mat, lucios la carbon),
    sigpic

    Comment


    • #3
      Salut nicu_rcn

      Pai sa o luam pe rand

      1. folia este si pe fata omologata insa nu iti recomand deoarece este foarte deschisa adica dai 100 ron si o pui cam degeaba o pui doar pentru razele UV atat nu ca sa fie geamul mai inchis

      2. Ledurile rgb la bord te costa 250 ron si au controler pe telecomanda vezi poza de mai jos ai garantie 1 an

      3. Pretul pentru colantare este acelasi normal ar fi mai scump la carbon adica 180 ron dar eu incerc sa il tin la acelasi pret cu celalalt colant cumparand cantiate foarte mare de carbon

      Pentru toate astea pot sa iti fac urmatoare reducere asta daca le faci pe toate odata

      300 ron folia, 250 bord si 400 colant = 950
      10% reducere pentru primi 10 clienti plus inca 100 ron pentru ca faci mai multe odata adica 750 ron



      Reducere 10 % pentru primi 10 clienti indiferent de serviciul ales
      Attached Files

      Comment


      • #4
        ledurile rgb se pot pune si la pedalier...sa se schimbe culoarea odata cu bordul si cu console?daca da cam cat ar costa?
        Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

        Comment


        • #5
          salut ledurile rgb la bord 250 ron iar la picioare 150 ron si se fac aceiasi culoare ca si bordul

          Comment


          • #6
            Cat m-ar costa un polish faruri, spoiler spate si o aripa la un logan, plus montat DRL-uri, si cam cat ar dura toata treaba. Voi veni in bucuresti 2 zile, si vreau sa tiu daca se pot face in timpul asta.

            Comment


            • #7
              m ar interesa un bixenon la un logan.dar daca pun alte lumini la faruri trebuie si alte becuri in proiectoare sa numai fie galbene...ai becuri cu lumina alba ptr proiectoare?
              AdY_JmL_2015

              Comment


              • #8
                Salut,
                Leduri culoarea originală pe care o are Loganul din fabrică aveți?
                Acel portocaliu, pe care multi îl urăsc...
                Mulțumesc.

                Comment


                • #9
                  Sefa Casei - 100 ron polishul si 150 ron drl-urile 225 ron cu reducerea de 10% dureaza cam 4 ore

                  icstrem_no1 daca vrei becuri cu lumina alba iti pot lua de unde ma aprovizionez eu cu marfa dar nu stiu pretul la ele pentru ca nu am cumparat pana acum, eventual poti sa mai montezi un kit de xenon si pe proiectoare asta ramane la latitudinea ta

                  brutus1789 depinde cate leduri ai nevoie si pentru ce culoara aia si intesitatea aia nu o gasesti nicaieri, eu am cateva de pe masinile pe care leam modificat

                  Comment


                  • #10
                    Sunteti service autorizat rar pentru a pune folii sau doar foliile sunt "omologate"?

                    Comment


                    • #11
                      Eu cumpar folia de la un service autorizat rar si ei imi dau folia autorizatiile stampilate cu tot ce trebuie si cu banutii pentru geam stickerele,

                      Diferenta este ca pui la mine cu 200 ron sau poate prinzi reducerea si le pui cu 180 sau le pui la ei cu 300 ron

                      Eu tin preturile asa mici pentru ca sunt singur nu am angajati nu am nimic, ei in pretul foliei iti pun si angajatul si lumina si chiria si femeia de servici asta e toata treaba, aceiasi folie aceiasi autorizatie alte preturi

                      Comment


                      • #12
                        salut

                        pt polish la o aripa spate logan cat ma costa ? si pune te rog o poza cu ledurile care le montezi pe masina
                        Last edited by vyalli; 8 June 2012, 09:17.
                        sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                        Comment


                        • #13
                          Sal 40 ron aripa ce leduri sa pun ? lucrarea in sine? RGB-urile ce anume?

                          Comment


                          • #14
                            leduri auto in bara fata DRL scuze ca te-am indus in eroare
                            sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                            Comment


                            • #15
                              Doua intrebari:
                              1. Cat ar costa sa-mi pui folie Llumar, cu transparenta 21%, pe geamul din stanga spate?
                              2. Pentru montaj se da geamul jos?

                              Multumesc anticipat.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google