Jante MAM-GERMANY____DACIA Logan____CALITATE GERMANA LA SUPER PRETURI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut, ptr un Seat Toledo 1.2 tsi din 2014 ma intereseaza ce modele aveti pe 15. Multumesc. Ma intereseaza ceva mai ieftin, sub 1400ron. Anvelopele sunt 185/60/15
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Originally posted by mumus View Post
      Salut, ptr un Seat Toledo 1.2 tsi din 2014 ma intereseaza ce modele aveti pe 15. Multumesc. Ma intereseaza ceva mai ieftin, sub 1400ron. Anvelopele sunt 185/60/15

      Buna dimineata!

      Modelul omologat TUV Germania propus este MAM W3.

      Pret per/set 1.278 Ron.Pret cu discount 5% Logan Forum 1.214 Ron!

      Pretul include TVA,prezoane noi si livrare gratuita!

      Livrare imediata 24h!

      Omologate TUV Germania,garantie 2 ani!

      Va dorim o dimineata frumoasa!


      Pt. comanda va rugam sa contactati un consilier vanzari la 0730.587299,comanda pe mail office@super-jante.ro sau aici pe forum.

      Va rugam sa specificati ca sunati dupa Logan forum!

      Multumim!
      Attached Files

      Comment


      • Am avut MAM W2 cumparate acum 7 ani, dupa doar 1 an puse si pe noul Logan mi-au fost furate cu tot cu cauciucuri in noaptea de 15 august 2014. Acum caut sa-mi cumpar iar MAM desi sunt cam ingrijorat de furturi. Daca nu gasesc niste prezoane antifurt mai speciale cred ca voi renunta. Asa arata MAM W2 pe noul logan.
        Attached Files

        Comment


        • Originally posted by uwe_photo View Post
          Am avut MAM W2 cumparate acum 7 ani, dupa doar 1 an puse si pe noul Logan mi-au fost furate cu tot cu cauciucuri in noaptea de 15 august 2014. Acum caut sa-mi cumpar iar MAM desi sunt cam ingrijorat de furturi. Daca nu gasesc niste prezoane antifurt mai speciale cred ca voi renunta. Asa arata MAM W2 pe noul logan.
          p.s. nu a pus nimeni vreo varianta de MAM D2?

          Comment


          • Revin cu feedback dupa cateva mii de km.
            Atat jantele cat si anvelopele se comporta excelent atat in mediul urban la rulaj zilnic, cat si in mediu extraurban indiferent de viteza.
            Jantele sunt MAM W3 Silver, iar anvelopele sunt Continental PremiumContact 5.
            Nu bat, nu troncane, nu vibreaza. Echilibrarea a fost facuta foarte bine.
            Recomand din plin!

            In plan secundar, mi-au fost furate capacelele de la valve fix in noaptea urmatoare dupa montarea pe masina. Am vecini 'binevoitori'.
            Am cumparat la scurt timp alte capacele, tot din aluminiu. Din pacate am pierdut 2 din cele 4 piese de tabla ce protejeaza corpul valvei, piese in forma de trunchi de con.

            Comment


            • Buna ziua.
              Ce variante de jante se gasesc pe R 17 pentru un Logan?
              Multumesc
              sigpic

              Comment


              • un pret ptr 4 jante mam w3 15inch 5*100 (skoda fabia1)
                + 4 cauciucuri vara 195/50r15 82T
                vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

                Comment


                • Pentru un Logan PH2, a.f. 2011, ce modele sunt disponibile (preturi). Anvelope 185/65 R15 88T.

                  Comment


                  • Buna seara

                    Pachet complet jante Skoda Fabia Mk1 Jante MAM + anvelope Syron

                    Pret de lista 2,288 ron/set.

                    Oferta pret pachet 2,013 ron.

                    Pachetul este livrat montat,echilibrat,prezoane,valve,factura fiscala,certificat omologare TUV,RAR si garantie 2 ani.

                    Livrare gratuita!

                    Va dori o seara placuta!
                    Attached Files

                    Comment


                    • Buna seara

                      Pachet complet jante Dacia Logan Ph2 Jante MAM + anvelope Syron Bluetech

                      Pret discount pachet MAM E1______1,599 ron-super oferta PROMO

                      Pret discount pachet MAM W3______1,935 ron

                      Pret discount pachet MAM W1______1,942 ron


                      Pachetul este livrat montat,echilibrat,prezoane,valve,factura fiscala,certificat omologare TUV,RAR si garantie 2 ani.

                      Livrare gratuita!

                      Va dori o seara placuta!
                      Attached Files

                      Comment


                      • Originally posted by super_jante View Post
                        Buna seara

                        Pachet complet jante Skoda Fabia Mk1 Jante MAM + anvelope Syron

                        Pret de lista 2,288 ron/set.

                        Oferta pret pachet 2,013 ron.

                        Pachetul este livrat montat,echilibrat,prezoane,valve,factura fiscala,certificat omologare TUV,RAR si garantie 2 ani.

                        Livrare gratuita!

                        Va dori o seara placuta!
                        se intampla sa aveti si anvelope 185/60r14 de vara?
                        pe site nu am gasit
                        si conform recomandarilor ar fi mai confortabil sa merg pe r14
                        vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

                        Comment


                        • Pentru un Renault Fluence ce modele de jante aveti pe negru ? Un pret pe pachet (4) ?
                          Multumesc .

                          Comment


                          • Salut,ma intereseaza set jante w3,nu sunt hotarat sa iau pe negru sau silver,culoarea masinii e gri platin,care s-ar potrivi mai bine,mersi.

                            Comment


                            • As dori o oferta pt sandero stepway 2 pt un pachet de jante (de culaore deschisa)+ cauciucuri iarna. Multumesc.

                              ...revin... Pe brosura scrie:
                              Dimensiuni jante : 6 16 4 37.
                              Dimensiuni pneuri : 205/55 R 16 91 H.

                              Modelul care m-ar placea ar fi MAM W2 MAMW27516410037
                              silber lackiert
                              Last edited by Silvestertim; 7 September 2015, 23:04. Reason: Automerged Doublepost
                              Posesor Sandero Stepway, 0.9 tce.

                              Comment


                              • As dori sa stiu daca aveti orice model MAM - oferta de 4x 15" sau 4x16" doar jantele cu 4x108 (PEUGEOT) PCD parca 65.
                                Last edited by ingerulol; 9 September 2015, 16:29.
                                1.6 MPi Icy White

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google