Jante MAM-GERMANY____DACIA Logan____CALITATE GERMANA LA SUPER PRETURI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • super_jante
    replied
    Originally posted by vdmihai View Post
    Multumesc Cromatic pentru raspuns
    Super_jante in afara de MAM W3, E1, W2 mai aveti altceva pe 15 pt Logan?Cu 185/65?
    Multumesc
    buna dimineata

    doar KESKIN....dar latimea este de 8J...anvelopele 185 vin cam trase pe janta....

    va dorim o zi frumoasa
    Attached Files

    Leave a comment:


  • super_jante
    replied
    Originally posted by bobbyred View Post
    daca se poate o poza cu antifurturile
    ce model sunt ?

    Buna dimineata

    Antifurturile sunt modele comerciale clasice...o sa incercam sa va punem poze cu ele.

    Va dorim o zi frumoasa

    Leave a comment:


  • pippen
    replied
    Buna ziua,

    De cateva zile dispun de un logan II de culoare alba. Am rugamintea la dumneavoastra daca imi puteti recomanda niste jante pe 15 care sa dea bine cu, culoarea alba a masini.
    Va rog sa-mi spuneti si pretul. Multumesc anticipat.

    Leave a comment:


  • bobbyred
    replied
    Originally posted by super_jante View Post
    Ok.

    Setul de antifurt este in jur de 40-50 ron si vi l putem trimite impreuna cu jantele.


    Va dorim o seara placuta!

    Echipa MAM Romania


    daca se poate o poza cu antifurturile
    ce model sunt ?

    Leave a comment:


  • vdmihai
    replied
    Multumesc Cromatic pentru raspuns
    Super_jante in afara de MAM W3, E1, W2 mai aveti altceva pe 15 pt Logan?Cu 185/65?
    Multumesc

    Leave a comment:


  • Cromatic
    replied
    Pentru MAM7 uite aici toate dimensiunile disponibile.

    Cea mai mica pe prindere 4x100 e 7,5 x16.

    Leave a comment:


  • vdmihai
    replied
    Salut, astea sunt cumva si in varianta cu 4 prezoane pentru golan?

    Last edited by vdmihai; 9 May 2014, 23:16.

    Leave a comment:


  • super_jante
    replied
    Originally posted by Ampt View Post
    O să doresc şi eu 1 set atunci, dar obligatoriu cu kit antifurt!
    Ne "auzim" pe PM pentru detalii.

    Ok.

    Setul de antifurt este in jur de 40-50 ron si vi l putem trimite impreuna cu jantele.


    Va dorim o seara placuta!

    Echipa MAM Romania

    Leave a comment:


  • Ampt
    replied
    O să doresc şi eu 1 set atunci, dar obligatoriu cu kit antifurt!
    Ne "auzim" pe PM pentru detalii.

    Leave a comment:


  • super_jante
    replied
    Originally posted by Ampt View Post
    Ce preţ îmi oferiţi pentru un set de 4 jante modelul MAM E1 cu prezoane, valve şi kit antifurt?
    Necesită inele de centrare?
    Le doresc pentru un Logan ph2, an fabricaţie 2011.

    Buna seara.Pretul oferit este la fel ca si pentru ceilalti membri ai forumului.

    Cu aceasta ocazie anuntam si promotia pt. luna mai pt. MAM E1


    990 ron/set cu accesorii,prezoane si livrare gratuita!

    Un pret imbatabil pt. o janta de calitate!


    Va dorim o seara placuta!

    Leave a comment:


  • Ampt
    replied
    Ce preţ îmi oferiţi pentru un set de 4 jante modelul MAM E1 cu prezoane, valve şi kit antifurt?
    Necesită inele de centrare?
    Le doresc pentru un Logan ph2, an fabricaţie 2011.
    Last edited by Ampt; 28 April 2014, 22:45.

    Leave a comment:


  • super_jante
    replied
    Originally posted by Urmelinho View Post
    Am luat sambata jantele de la super_jante. Super prieten omul, mi-a facut cateva recomandari de foliere (acolo a facut el si cateva recomandari si anume: unde as putea face o vopsire electrostatica a tamburilor si etrierilor, multumesc pe aceasta cale super_jante). Acolo era o agitatie ca la nebuni. In service se schimbau roti pe banda rulanta, in magazin se discuta cu clientii prezenti sau se dadeau telefoane pentru ultimele detalii pentru a se expedia colete. Eu unul am vazut acolo Germania

    Jantele sunt MAM W3, negre la care s-au adaugat capace pentru vintil de aluminiu (cred), argintii (7 lei din Carrefour) si pe "pisica neagra" arata asa:
    Multumim frumos pt. aprecieri si va dorim sa va poarte sanatos.Arata super!

    Originally posted by phanes View Post
    Nu am apucat sa ii fac niste poze adecvate masinii cu noile jante, dar va spun ca au atras priviri si intrebari pe unde am circulat!
    Fiind mai late co 0.6 fata de cele stock, anvelopa a "picat" fix pe janta, iar datorita ET`ului de 35mm, ecnartamentul masinii s`a marit cu 3 cm, lucru ce s-a simtit in abordarea virajelor (rului mai mic)...
    Multumesc Super Jante! Foarte seriosi, livrat a doua zi, certificatul de omologare TUV in pachet precum si factura/garantia!

    Pozele sunt facute in graba, dar sper ca sa se vada frumusetea lor, desi am uitat sa dau anvelopele cu silicon...

    Multumim frumos pt. aprecieri si va dorim sa va poarte sanatos!Si acestea arata super.....!!!)))
    Last edited by super_jante; 25 March 2014, 08:45. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • Urmelinho
    replied
    Am luat sambata jantele de la super_jante. Super prieten omul, mi-a facut cateva recomandari de foliere (acolo a facut el si cateva recomandari si anume: unde as putea face o vopsire electrostatica a tamburilor si etrierilor, multumesc pe aceasta cale super_jante). Acolo era o agitatie ca la nebuni. In service se schimbau roti pe banda rulanta, in magazin se discuta cu clientii prezenti sau se dadeau telefoane pentru ultimele detalii pentru a se expedia colete. Eu unul am vazut acolo Germania

    Jantele sunt MAM W3, negre la care s-au adaugat capace pentru vintil de aluminiu (cred), argintii (7 lei din Carrefour) si pe "pisica neagra" arata asa:
    Attached Files
    Last edited by Urmelinho; 24 March 2014, 11:28.

    Leave a comment:


  • Urmelinho
    replied
    @super_jante, astazi va fac o vizita Sa vedem ce ii punem de incaltat de vara balerinei (doar jantele)

    Leave a comment:


  • super_jante
    replied
    Originally posted by phanes View Post
    Nu am apucat sa ii fac niste poze adecvate masinii cu noile jante, dar va spun ca au atras priviri si intrebari pe unde am circulat!
    Fiind mai late co 0.6 fata de cele stock, anvelopa a "picat" fix pe janta, iar datorita ET`ului de 35mm, ecnartamentul masinii s`a marit cu 3 cm, lucru ce s-a simtit in abordarea virajelor (rului mai mic)...
    Multumesc Super Jante! Foarte seriosi, livrat a doua zi, certificatul de omologare TUV in pachet precum si factura/garantia!

    Pozele sunt facute in graba, dar sper ca sa se vada frumusetea lor, desi am uitat sa dau anvelopele cu silicon...

    Multumim si noi pt. increderea pe care ne ati acordat o!Va dorim multi km fara incidente.

    Va dorim o zi frumoasa!

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google