Jante MAM-GERMANY____DACIA Logan____CALITATE GERMANA LA SUPER PRETURI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • livas
    replied
    ...si eu am luat de ceva vreme un set de MAM W3 negre, si ma pot declara multumit de ele.
    Am luat si ceva gropi la peste 70Km/h, neintentionat, si m-am gandit ca pot aparea microfisuri si ovalitati, asa ca am fost din nou la echilibrat, pe aceeasi masina de echilibrat si nu aveau nici o abatere de la ultimul reglaj. Sa inteleg ca daca nu are ovalitati, nu sunt nici microfisuri. Per total sunt OK. Le incerc si la iarna sa vad cum se comporta. Recomand acest produs.

    Leave a comment:


  • super_jante
    replied
    Oferta pachet iarna!

    Buna dimineata

    Va multumim pentru feedback-ul Dvs. care cu siguranta va fi folositor pt. viitorii nostrii clienti!

    Putem sa va oferim un set de antifurturi la pretul de 48 ron transport inclus!

    De asemenea va facem cunoscut si oferta actuala in ceea ce priveste echiparea de iarna cu anvelope Dunlop SP Winter Sport!

    Set jante complet model E1 cu anvelope Dunlop la pretul de 2.190 ron.
    Set jante complet modelul W3 cu anvelope Dunlop la pretul de 2.350 ron.

    Bineinteles mentionam discountul de 5%,livrare gratuita,kit montaj gratuit,pachetul vine montat si echilibrat!

    Pret final E1.....2.085 ron
    Pret final W3....2.240 ron


    Va dorim o zi placuta!

    Echima MAM_Romania

    Leave a comment:


  • M.FLORIN
    replied
    Salutari.
    Asa cum promiteam si eu cu ceva vreme in urma revin acum cu cateva pareri despre W3-urile pe care le folosesc pe masina.
    Jantele se comporta excelent atat la viteze ridicate (150-160 km/h) dar si in conditii de drum denivelat (varianta academica pentru drum plin de gropi si alte capcane). Jantele sunt rezistente - din pacate am "luat" o groapa de mama focului - nu am vazut-o pe drum - la o viteza destul de mare - 80 km/h - iar janta nu a patit nimic. Deci o foarte buna rezistenta mecanica. ...
    In concluzie inca o data felicitari si multumiri celor de la super jante pentru marfa de calitate pe care o vand; ... deja ma gabdesc la ceva jante pentru la iarna - ca sa renuntam complet la jantele de tabla.
    Asadar poate ceva pareri din partea voastra ar fi bine venite.
    In plus as fi interesat si de ceva prezoane antifurt pentru jantele astea.
    Multumesc si bafta pe mai departe.

    Leave a comment:


  • super_jante
    replied
    Originally posted by bogdy 84 View Post
    pareri dupa doua luni arata ok calitate!!! cumparati cu incredere! ieftin fata de ce e pe piata!livrare prompta!eu car marfa cu ea si prin multe gropi deocamdata nici o problema! multa bafta celor de la super_jante! sper sa ramaneti pe piata!
    Buna dimineata

    Va multumim pt. aprecierea Dvs!!!

    Drumuri bune!

    Echipa MAM_Romania

    Leave a comment:


  • bogdy 84
    replied
    pareri dupa doua luni arata ok calitate!!! cumparati cu incredere! ieftin fata de ce e pe piata!livrare prompta!eu car marfa cu ea si prin multe gropi deocamdata nici o problema! multa bafta celor de la super_jante! sper sa ramaneti pe piata!

    Leave a comment:


  • super_jante
    replied
    Jante KESKIN KT3 SOLAR

    Atasam aici pt colegii andy_x3m si PRESTIGE pozele de la modelul solicitat!

    Numai bine!

    Echipa MAM_Romania
    Attached Files

    Leave a comment:


  • super_jante
    replied
    Originally posted by By Kyo View Post
    buna seara , vreau si eu sa achizitionez un set de jante MAM W2 , MAI AVETI PE STOC ? CARE ESTE PRETUL ACTUAL?
    Buna seara

    Modelul solicitat de Dvs. este pe stoc.Pretul este neschimbat 1.190 ron/set

    Prezoane,inele centrare,capace,valve gratuite!

    Livrare gratuita!

    Pt. comanda va rugam sa ne lasati pe mail office@super-jante.ro datele Dvs.(inclusiv serie CI pt. garantie) sau sa luati legatura cu unul din consilierii nostrii de vanzari la tel 0730587299.

    Cu stima

    Echipa MAM_Romania

    Leave a comment:


  • By Kyo
    replied
    buna seara , vreau si eu sa achizitionez un set de jante MAM W2 , MAI AVETI PE STOC ? CARE ESTE PRETUL ACTUAL?

    Leave a comment:


  • super_jante
    replied
    Originally posted by cs16_marius View Post
    Buna ziua.

    Revin cu impresii, dupa mai bine de o luna de utilizare. Niciun fel de problema! Multumesc inca odata echipei super_jante!
    As dori, daca se poate, sa imi faceti o oferta de jante si pentru un Volkswagen Passat B6 din 2007. Distanta intre prezoane este 5x112, iar dimensiunea jantelor sa fie de 16" sau 17".

    Multumesc.
    Toate cele bune!
    Buna ziua

    Aferent solicitarii Dumneavoastra, va putem oferta urmatoarele dimensiuni si modele:

    Jante 16" :

    MAM GERMANY D2 SILVER 7.5x16 5x112 ET45 = Promotional Logan Club 358 EUR TVA inclus / set

    MAM GERMANY D2 BLACK 7.5x16 5x112 ET45 = Promotional Logan Club 358 EUR TVA inclus / set

    MAM GERMANY W3 SILVER 7x16 5x112 ET48 = Promotional Logan Club 365 EUR TVA inclus / set

    MAM GERMANY W3 BLACK 7x16 5x112 ET48 = Promotional Logan Club 365 EUR TVA inclus / set

    Jante 17" :

    MAM GERMANY D2 SILVER 8x17 5x112 ET47 = Promotional Logan Club 472 EUR TVA inclus / set

    MAM GERMANY RS2 HYPER SILVER 7.5x17 5x112 ET42 = Promotional Logan Club 492 EUR TVA inclus / set

    MAM GERMANY RS2 BLACK Face Polished 7.5x17 5x112 ET42 = Promotional Logan Club 510 EUR TVA inclus / set

    MAM GERMANY RS2 BLACK 7.5x17 5x112 ET42 = Promotional Logan Club 492 EUR TVA inclus / set

    MAM GERMANY W3 SILVER 7x17 5x112 ET48 = Promotional Logan Club 491 EUR TVA inclus / set

    MAM GERMANY W3 BLACK 7x17 5x112 ET48 = Promotional Logan Club 491 EUR TVA inclus / set

    Va propunem pentru dimensiunea de 17" si modelele din gama KINETIK CONCEPT WHEELS la preturi foarte avantajoase pentru membrii LOGAN CLUB:

    KINETIK CONCEPT WHEELS BLITZ 7x17 5x112 ET45 = Promotional Logan Club 330 EUR TVA inclus / set

    KINETIK CONCEPT WHEELS WARP 8x17 5x112 ET43 = Promotional Logan Club 330 EUR TVA inclus / set

    KINETIK CONCEPT WHEELS LIFTER Hyper Black 7.5x17 5x112 ET45 Promotional Logan Club 330 EUR TVA inclus / set

    Pachetele includ, ca de obicei, factura fiscala, certificat de garantie 2 ani, inele de centrare, valve, capacele centrale jante si - bineinteles - transport Gratuit prin Fan Courier la destinatia dorita.

    Pentru orice detalii suplimentare, va stam cu mare placere la dispozitie.

    Echipa Super_Jante si MAM_Romania
    Attached Files

    Leave a comment:


  • super_jante
    replied
    Originally posted by cs16_marius View Post
    Buna ziua.

    Revin cu impresii, dupa mai bine de o luna de utilizare. Niciun fel de problema! Multumesc inca odata echipei super_jante!
    As dori, daca se poate, sa imi faceti o oferta de jante si pentru un Volkswagen Passat B6 din 2007. Distanta intre prezoane este 5x112, iar dimensiunea jantelor sa fie de 16" sau 17".

    Multumesc.
    Toate cele bune!

    Buna dimineata!

    Va multumim pentru aprecierile Dvs. si apreciem gestul de a posta impresii obiective despre produsele achizitionate!

    Un consultant de vanzari va posta in decursul zilei de astazi oferta pentru Passat!

    Va dorim o zi placuta!


    Echipa Super_Jante si MAM_Romania

    Leave a comment:


  • cs16_marius
    replied
    Buna ziua.

    Revin cu impresii, dupa mai bine de o luna de utilizare. Niciun fel de problema! Multumesc inca odata echipei super_jante!
    As dori, daca se poate, sa imi faceti o oferta de jante si pentru un Volkswagen Passat B6 din 2007. Distanta intre prezoane este 5x112, iar dimensiunea jantelor sa fie de 16" sau 17".

    Multumesc.
    Toate cele bune!

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    Originally posted by super_jante View Post
    Buna seara si multumim pt. urare!

    Din pacate solicitarea Dvs. nu poate fi onorata...singura modalitate ar fi sa le decapati profesional si sa le vopsiti din nou cu 1 strat de primer,corectare,alt strat de primer,2 straturi de vopsea si minim 2 de lac.Coacere la cuptor maxim 150 grade!
    De curiozitate...ce culoare v ar interesa?
    Ma interesa ceva pe Alb sau Albastru, perlat ar fi indicat, sa fie ca masina.

    Leave a comment:


  • B997NDL
    replied
    multumesc. nu mi-a dat prin cap sa ma uit pe prima pagina.

    Leave a comment:


  • super_jante
    replied
    Originally posted by Cromatic View Post
    llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

    Buna dimineata

    Intr adevar acestea sunt caracteristicile tehnice ale acestui model!

    Multumim CROMATIC pt. precizari!

    Cu stima

    Echipa MAM Romania

    Leave a comment:


  • Cromatic
    replied
    Originally posted by super_jante View Post

    6J x 15 ET38 4x100

    Greutate: 7.3 kg

    Sarcina suportata: 580 Kg/janta
    llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google