Jante MAM-GERMANY____DACIA Logan____CALITATE GERMANA LA SUPER PRETURI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cory
    replied
    Gimy, mergi la baieti si fa o proba vizuala, ca poti ajunge la ei si in papuci!

    Leave a comment:


  • super_jante
    replied
    Originally posted by gimy View Post
    salut.pe un logan alb care credeti ca ar veni mai bine?
    p.s. cel din semnatura..multumesc

    Buna seara

    Parerea noastra,ca si a colegului de forum,este ca MAM W2 negru cu fata polisata are cel mai puternic impact vizual pt. o masina alba!

    Va dorim o seara placuta!

    Cu stima

    Echipa MAM_Romania

    Leave a comment:


  • stolniceanulucian
    replied
    Originally posted by cs16_marius View Post
    Am montat si eu jantele MAM W2 pe masina, iar acum revin cu poze. Dupa cum spunea cineva pe aici despre echipa super_jante, "jos palaria" : jantele ambalate bine, + accesorii ;) (prezoane, valve si inele de centrare) si transportul GRATUIT, garantie 2 ani cu factura, nimic nu a lipsit !
    Va multumesc si va doresc toate cele bune.

    Arata foarte bine combinatia negru-crom la masina ta. Spor la invartit jantele.

    Leave a comment:


  • gimy
    replied
    salut.pe un logan alb care credeti ca ar veni mai bine?
    p.s. cel din semnatura..multumesc

    Leave a comment:


  • livas
    replied
    Sa le invartiti sanatosi baieti ! Sunt foarte frumoase, si vin bine pe masini.
    Si eu astept modelul W3 negre... Abea astept sa le montez, si voi face si o "sedinta foto", sa vedeti cum vin pe masina.

    Leave a comment:


  • M4r7z1aNu
    replied
    Sa le invartiti sanatosi
    Daca toti se lauda cu ele, atasez si eu pozele promise acu ceva timp
    App-o , scuzati mizeria de pe ea
    Attached Files

    Leave a comment:


  • kossak
    replied
    Mersi bogdy 84. Dupa ce am vazut pozele puse de tine m-am hotarat sa cumpar modelul asta ( o vreme am luat in calcul chiar si modelul W2).

    Am vrut ceva cat mai asemanator cu echiparea din fabrica si astea mi s-au parut OK.
    Iar legat de valoarea la revanzare...ma cam indoiesc ca o sa conteze jantele Oricum, as prefera sa le pastrez si pt urmatoarea masina.

    Leave a comment:


  • bogdy 84
    replied
    kossak stai linistit ca arata frumos! cand o sa o vinzi o sa valoreze mai mult! jantele sunt un model clasic ...in consecinta nimeni nu are ce comenta...! sa le stapanesti sanatos!

    Leave a comment:


  • kossak
    replied
    Azi am montat si eu jantele cumparate. Livrarea s-a facut prompt, oamenii au fost foarte amabili, am lansat comanda miercuri la pranz iar ieri dupa masa le-am si primit.

    Arata bine modelul E1. Am fost putin ingrijorat de felul in care o sa arate din cauza balonului destul de mare al anvelopelor dar e OK. Probabil cu jante cu balon mai mic ar arata si mai bine.
    Iata cateva poze facuta in graba, voi reveni cu altele mai bune dupa o spalare.
    Attached Files
    Last edited by kossak; 12 April 2013, 19:16.

    Leave a comment:


  • super_jante
    replied
    Originally posted by vivabobo View Post
    Buna seara. Am comandat un Logan 2 de culoare blanc glacier caruia pentru inceput doresc sa-i montez folii pe luneta si geamurile spate si colantarea plafonului in negru. M-ar interesa daca aveti jante de culoare negru mat sau negru mat cu contur alb, iar daca da v-as ruga sa urcati niste poze cu ele. Cu stima, Viorel

    Buna seara

    Modelul disponibil este MAM W3 negru lucios care va fi disponibil saptamana viitoare....il asteapta mai multi colegi de forum!

    Pretul este de 1330 ron(pret cu discount) per set cu accesorii si livrare inclusa!

    Cu stima

    Echipa MAM_Romania
    Attached Files

    Leave a comment:


  • vivabobo
    replied
    Buna seara. Am comandat un Logan 2 de culoare blanc glacier caruia pentru inceput doresc sa-i montez folii pe luneta si geamurile spate si colantarea plafonului in negru. M-ar interesa daca aveti jante de culoare negru mat sau negru mat cu contur alb, iar daca da v-as ruga sa urcati niste poze cu ele. Cu stima, Viorel

    Leave a comment:


  • super_jante
    replied
    Buna seara

    Va multumim pt. comenzile voastre si pt. poze!

    De asemenea rugam si pe ceilalti forumisti care au achizitionat jante MAM sa posteze....

    Va dorim multi km fara incidente!

    Echipa MAM_Romania

    Leave a comment:


  • Cromatic
    replied
    Frumos, sa le-nvartiti cu placere!

    bogdy 84, pune antifurturi la jante ca fac prea tare cu ochiul...

    Leave a comment:


  • sanduploiesti
    replied
    Arată super jantele!

    Leave a comment:


  • bogdy 84
    replied
    cu multumiri celor de la super jante!!
    Attached Files

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google