Jante MAM-GERMANY____DACIA Logan____CALITATE GERMANA LA SUPER PRETURI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    pai o sa puna poze (si el si eu evident) .. da de marti incolo cand ne vin jantele ... ca momentan nu e jantele
    sigpic
    This is My Ride!
    !Visit and enjoy!

    Comment


    • #62
      ma scuzi eu am inteles ca deja le avea

      Comment


      • #63
        Buna dimineata

        Jantele au plecat spre proprietari.....3 seturi de W3,2 seturi de W2 si 3 seturi de E1!

        Va multumim pentru comenzile facute si ne bucuram sa va avem de clienti!

        Va rugam sa postati poze frumoase si bineinteles un feedback obiectiv atat privind jantele cat si serviciile noastre!

        Spor la invartit si multi km fara incidente!


        Echipa Super_Jante

        De asemenea va rugam sa ne dati o un like pe pagina noastra de facebook

        MAM Wheels Romania

        Numai daca va place.....)))

        Comment


        • #64
          Salutare.
          Asa cum s-a promis astazi am primit si eu jantele W3 comandate.
          Pe scurt despre echipa de la super jante ... jos palaria.
          Am ramas foarte placut surprins de cum era ambalate jantele (baietii de la service-ul de roti unde le-am directionat nici nu au vrut sa le echipeze cu anvelope pana nu am ajuns si eu - de teama sa nu le scoata gresit din cutie ); de asemena totul a fost livrat exact cum s-a promis - jante + prezoane (de buna calitate) + inele centrare + valve si evident transport gratuit.
          In plus baietii de la super jante ... nota 10 + . Jantele mi-au fost livrate cu documente aferente (factura si certif garantie) iar coletul a fost livrat exact acolo unde am dorit (la alta adresa decat cea de domiciliu).
          Insa cum pozele fac cat 1000 de cuvinte ... atasez si cateva poze facute acum pe seara - am sa mai adaug cateva poze maine mai pe lumina.
          Multumesc inca odata pentru amabilitate ... recomand tuturor cu multa incredere.
          Attached Files
          sigpic
          This is My Ride!
          !Visit and enjoy!

          Comment


          • #65
            @M.FLORIN ..sunt superbe jantele, si vin bine si pe masina.
            passion 1.5 DCi

            Comment


            • #66
              Merci ... oricum am sa detaliez si pareri dupa cativa km rulati cu jantele astea. Deocamdata in privinta jantelor ... nota 10 celor de la super jante.

              Poze proaspete ... facute pe racoare ... am adaugat AICI si AICI.
              Merci
              Last edited by M.FLORIN; 13 March 2013, 08:10. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • #67
                Vin super pe masina; ies si in evidenta deoarece culoarea masinii este albastra, un pret final??? Vanzare buna celor de la: super_jante!

                Comment


                • #68
                  Originally posted by M.FLORIN View Post
                  Merci ... oricum am sa detaliez si pareri dupa cativa km rulati cu jantele astea. Deocamdata in privinta jantelor ... nota 10 celor de la super jante.

                  Poze proaspete ... facute pe racoare ... am adaugat AICI si AICI.
                  Merci
                  Buna ziua!

                  Multumim frumos pt. aprecieri si va dorim multi km fara incidente!

                  De asemenea va multumim ca ati ales sa fiti clientul nostru!

                  Originally posted by ManiaK19 View Post
                  Vin super pe masina; ies si in evidenta deoarece culoarea masinii este albastra, un pret final??? Vanzare buna celor de la: super_jante!

                  Pretul final cu discount de forum este de 1.330 ron/set accesorii si livrare gratuita!


                  Asteptam poze si de la ceilalti posesori de MAM!

                  Va dorim o zi placuta!
                  Last edited by super_jante; 14 March 2013, 12:32. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #69
                    Apelati cu incredere la echipa MAM. Marti a ajuns si la mine coletul dar din pacate nu am avut timp sa fac poze si sa le montez pe masina , sper ca in weekend sa reusesc Felicitari si colegului pentru alegerea modelului W3 si sa le stapaneasca sanatos

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by M4r7z1aNu View Post
                      Apelati cu incredere la echipa MAM. Marti a ajuns si la mine coletul dar din pacate nu am avut timp sa fac poze si sa le montez pe masina , sper ca in weekend sa reusesc Felicitari si colegului pentru alegerea modelului W3 si sa le stapaneasca sanatos

                      Va multumim pt. aprecieri si va dorim sa le "invartiti" fara incidente!

                      Abia asteptam sa vedem poze!

                      Va dorim o seara placuta la toti forumistii!

                      Comment


                      • #71
                        buna seara!eu am comandat modelul E1 dar nu le-am montat inca pt ca vreau sa pun anvelopele de vara pe ele si s-au anuntat ceva ninsori si mai trebuie sa fac niste deplasari prin tara! oricum livrare prompta si jantele arata mai bine decat in poze...finisaje etc. osa postez poze cu jantele peste o saptamana...am inteles ca se face mai cald! multumesc super jante!!!

                        Comment


                        • #72
                          ..Va rog, sper sa ma anuntati si pe mine cand mai primiti MAM W3 negre pe 15" 4x100....
                          Va multumesc anticipat.
                          Attached Files
                          passion 1.5 DCi

                          Comment


                          • #73
                            "gold finish" n-aveti nimic ?

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by bogdy 84 View Post
                              buna seara!eu am comandat modelul E1 dar nu le-am montat inca pt ca vreau sa pun anvelopele de vara pe ele si s-au anuntat ceva ninsori si mai trebuie sa fac niste deplasari prin tara! oricum livrare prompta si jantele arata mai bine decat in poze...finisaje etc. osa postez poze cu jantele peste o saptamana...am inteles ca se face mai cald! multumesc super jante!!!

                              Va multumim si noi pt. achizitie si sa le purtati sanatos!

                              Originally posted by livas View Post
                              ..Va rog, sper sa ma anuntati si pe mine cand mai primiti MAM W3 negre pe 15" 4x100....
                              Va multumesc anticipat.

                              Ai fost deja comandate 6 seturi si v a fost rezervat unul pt. Dvs.

                              Livrarea va fi in saptamana 25-30.03!

                              Va multumim!

                              Originally posted by B997NDL View Post
                              "gold finish" n-aveti nimic ?

                              Din pacate doar pe prindere 5x120 de la 17 inch in sus.....
                              Last edited by super_jante; 17 March 2013, 20:10. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • #75
                                salutare la toata lumea.FLORIN sint foarte frumoase jantele,eu am originale pe ea,dar sint mai faine ale tale,am sa mai iau si eu un set,cred ca ale tale sa nu mai invirt primavara si toamna cauciucurile

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google