Jante MAM-GERMANY____DACIA Logan____CALITATE GERMANA LA SUPER PRETURI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cs16_marius View Post
    Buna ziua.

    Revin cu impresii, dupa mai bine de o luna de utilizare. Niciun fel de problema! Multumesc inca odata echipei super_jante!
    As dori, daca se poate, sa imi faceti o oferta de jante si pentru un Volkswagen Passat B6 din 2007. Distanta intre prezoane este 5x112, iar dimensiunea jantelor sa fie de 16" sau 17".

    Multumesc.
    Toate cele bune!

    Buna dimineata!

    Va multumim pentru aprecierile Dvs. si apreciem gestul de a posta impresii obiective despre produsele achizitionate!

    Un consultant de vanzari va posta in decursul zilei de astazi oferta pentru Passat!

    Va dorim o zi placuta!


    Echipa Super_Jante si MAM_Romania

    Comment


    • Originally posted by cs16_marius View Post
      Buna ziua.

      Revin cu impresii, dupa mai bine de o luna de utilizare. Niciun fel de problema! Multumesc inca odata echipei super_jante!
      As dori, daca se poate, sa imi faceti o oferta de jante si pentru un Volkswagen Passat B6 din 2007. Distanta intre prezoane este 5x112, iar dimensiunea jantelor sa fie de 16" sau 17".

      Multumesc.
      Toate cele bune!
      Buna ziua

      Aferent solicitarii Dumneavoastra, va putem oferta urmatoarele dimensiuni si modele:

      Jante 16" :

      MAM GERMANY D2 SILVER 7.5x16 5x112 ET45 = Promotional Logan Club 358 EUR TVA inclus / set

      MAM GERMANY D2 BLACK 7.5x16 5x112 ET45 = Promotional Logan Club 358 EUR TVA inclus / set

      MAM GERMANY W3 SILVER 7x16 5x112 ET48 = Promotional Logan Club 365 EUR TVA inclus / set

      MAM GERMANY W3 BLACK 7x16 5x112 ET48 = Promotional Logan Club 365 EUR TVA inclus / set

      Jante 17" :

      MAM GERMANY D2 SILVER 8x17 5x112 ET47 = Promotional Logan Club 472 EUR TVA inclus / set

      MAM GERMANY RS2 HYPER SILVER 7.5x17 5x112 ET42 = Promotional Logan Club 492 EUR TVA inclus / set

      MAM GERMANY RS2 BLACK Face Polished 7.5x17 5x112 ET42 = Promotional Logan Club 510 EUR TVA inclus / set

      MAM GERMANY RS2 BLACK 7.5x17 5x112 ET42 = Promotional Logan Club 492 EUR TVA inclus / set

      MAM GERMANY W3 SILVER 7x17 5x112 ET48 = Promotional Logan Club 491 EUR TVA inclus / set

      MAM GERMANY W3 BLACK 7x17 5x112 ET48 = Promotional Logan Club 491 EUR TVA inclus / set

      Va propunem pentru dimensiunea de 17" si modelele din gama KINETIK CONCEPT WHEELS la preturi foarte avantajoase pentru membrii LOGAN CLUB:

      KINETIK CONCEPT WHEELS BLITZ 7x17 5x112 ET45 = Promotional Logan Club 330 EUR TVA inclus / set

      KINETIK CONCEPT WHEELS WARP 8x17 5x112 ET43 = Promotional Logan Club 330 EUR TVA inclus / set

      KINETIK CONCEPT WHEELS LIFTER Hyper Black 7.5x17 5x112 ET45 Promotional Logan Club 330 EUR TVA inclus / set

      Pachetele includ, ca de obicei, factura fiscala, certificat de garantie 2 ani, inele de centrare, valve, capacele centrale jante si - bineinteles - transport Gratuit prin Fan Courier la destinatia dorita.

      Pentru orice detalii suplimentare, va stam cu mare placere la dispozitie.

      Echipa Super_Jante si MAM_Romania
      Attached Files

      Comment


      • buna seara , vreau si eu sa achizitionez un set de jante MAM W2 , MAI AVETI PE STOC ? CARE ESTE PRETUL ACTUAL?

        Comment


        • Originally posted by By Kyo View Post
          buna seara , vreau si eu sa achizitionez un set de jante MAM W2 , MAI AVETI PE STOC ? CARE ESTE PRETUL ACTUAL?
          Buna seara

          Modelul solicitat de Dvs. este pe stoc.Pretul este neschimbat 1.190 ron/set

          Prezoane,inele centrare,capace,valve gratuite!

          Livrare gratuita!

          Pt. comanda va rugam sa ne lasati pe mail office@super-jante.ro datele Dvs.(inclusiv serie CI pt. garantie) sau sa luati legatura cu unul din consilierii nostrii de vanzari la tel 0730587299.

          Cu stima

          Echipa MAM_Romania

          Comment


          • Jante KESKIN KT3 SOLAR

            Atasam aici pt colegii andy_x3m si PRESTIGE pozele de la modelul solicitat!

            Numai bine!

            Echipa MAM_Romania
            Attached Files

            Comment


            • pareri dupa doua luni arata ok calitate!!! cumparati cu incredere! ieftin fata de ce e pe piata!livrare prompta!eu car marfa cu ea si prin multe gropi deocamdata nici o problema! multa bafta celor de la super_jante! sper sa ramaneti pe piata!

              Comment


              • Originally posted by bogdy 84 View Post
                pareri dupa doua luni arata ok calitate!!! cumparati cu incredere! ieftin fata de ce e pe piata!livrare prompta!eu car marfa cu ea si prin multe gropi deocamdata nici o problema! multa bafta celor de la super_jante! sper sa ramaneti pe piata!
                Buna dimineata

                Va multumim pt. aprecierea Dvs!!!

                Drumuri bune!

                Echipa MAM_Romania

                Comment


                • Salutari.
                  Asa cum promiteam si eu cu ceva vreme in urma revin acum cu cateva pareri despre W3-urile pe care le folosesc pe masina.
                  Jantele se comporta excelent atat la viteze ridicate (150-160 km/h) dar si in conditii de drum denivelat (varianta academica pentru drum plin de gropi si alte capcane). Jantele sunt rezistente - din pacate am "luat" o groapa de mama focului - nu am vazut-o pe drum - la o viteza destul de mare - 80 km/h - iar janta nu a patit nimic. Deci o foarte buna rezistenta mecanica. ...
                  In concluzie inca o data felicitari si multumiri celor de la super jante pentru marfa de calitate pe care o vand; ... deja ma gabdesc la ceva jante pentru la iarna - ca sa renuntam complet la jantele de tabla.
                  Asadar poate ceva pareri din partea voastra ar fi bine venite.
                  In plus as fi interesat si de ceva prezoane antifurt pentru jantele astea.
                  Multumesc si bafta pe mai departe.
                  sigpic
                  This is My Ride!
                  !Visit and enjoy!

                  Comment


                  • Oferta pachet iarna!

                    Buna dimineata

                    Va multumim pentru feedback-ul Dvs. care cu siguranta va fi folositor pt. viitorii nostrii clienti!

                    Putem sa va oferim un set de antifurturi la pretul de 48 ron transport inclus!

                    De asemenea va facem cunoscut si oferta actuala in ceea ce priveste echiparea de iarna cu anvelope Dunlop SP Winter Sport!

                    Set jante complet model E1 cu anvelope Dunlop la pretul de 2.190 ron.
                    Set jante complet modelul W3 cu anvelope Dunlop la pretul de 2.350 ron.

                    Bineinteles mentionam discountul de 5%,livrare gratuita,kit montaj gratuit,pachetul vine montat si echilibrat!

                    Pret final E1.....2.085 ron
                    Pret final W3....2.240 ron


                    Va dorim o zi placuta!

                    Echima MAM_Romania

                    Comment


                    • ...si eu am luat de ceva vreme un set de MAM W3 negre, si ma pot declara multumit de ele.
                      Am luat si ceva gropi la peste 70Km/h, neintentionat, si m-am gandit ca pot aparea microfisuri si ovalitati, asa ca am fost din nou la echilibrat, pe aceeasi masina de echilibrat si nu aveau nici o abatere de la ultimul reglaj. Sa inteleg ca daca nu are ovalitati, nu sunt nici microfisuri. Per total sunt OK. Le incerc si la iarna sa vad cum se comporta. Recomand acest produs.
                      passion 1.5 DCi

                      Comment


                      • Pe mine m-ati convins! Nu am citit absolut toate postarile (poate ca s-a scris), dar pt. a beneficia de reducerea acordata membrilor Logan Club trebuie data comanda printr-un msj privat? Sau specificat asta telefonic?

                        Se vede seriozitatea firmei si din faptul ca raspundeti promt si detaliat fiecarei intrebari/nelamuriri. Felicitari!

                        As avea si eu o "doleanta"... Daca puteti posta toate modelele de jante (inclusiv cele care urmeaza sa le comandati) compatibile cu Logan (tot R15) cu finisaj negru (+ sau - polishate, sau cu alte culori). Am masina neagra si vreau jantele in ton cu masina... :P

                        Multumesc!
                        sigpic
                        Show your car off in public, ride her hard in private...
                        http://www.loganclub.ro/forum/nt_89_...1.html?t=38851

                        Comment


                        • Aduceti cumva si KT3 Solar weiß frontpoliert ?
                          Sau orice alt model pe alb, 4x100, 15" sau 16" si pana in maxim 300 de euro ?
                          Eventual ce jante disponibile pe stoc credeti ca ar da mai bine pe o masina alb perlat ?

                          Comment


                          • chiar pe pagina asta are poze cu ele...
                            MY CLA

                            Comment


                            • Originally posted by phanes View Post
                              Pe mine m-ati convins! Nu am citit absolut toate postarile (poate ca s-a scris), dar pt. a beneficia de reducerea acordata membrilor Logan Club trebuie data comanda printr-un msj privat? Sau specificat asta telefonic?

                              Se vede seriozitatea firmei si din faptul ca raspundeti promt si detaliat fiecarei intrebari/nelamuriri. Felicitari!

                              As avea si eu o "doleanta"... Daca puteti posta toate modelele de jante (inclusiv cele care urmeaza sa le comandati) compatibile cu Logan (tot R15) cu finisaj negru (+ sau - polishate, sau cu alte culori). Am masina neagra si vreau jantele in ton cu masina... :P

                              Multumesc!


                              Buna seara la toata lumea!

                              Pt. masina Dvs. "dau" foarte bine cele negre cu fata polisata MAM W2.Va rugam sa vizualizati pozele de pe forum ale colegului care si le a achizitionat!

                              Din pacate foarte multe variatiuni pe tema culorilor pentru jantele de 15 nu prea exista deoarece ridica foarte mult pretul de achizitie!

                              Cu privire la jantele KINETIK suntem inca la faza de dezvoltare si teste tehnice.Si in acest caz va mai dura deoarece dolarul american este foarte ridicat si ar mari foarte mult pretul de achizitie!

                              Originally posted by Razvy View Post
                              Aduceti cumva si KT3 Solar weiß frontpoliert ?
                              Sau orice alt model pe alb, 4x100, 15" sau 16" si pana in maxim 300 de euro ?
                              Eventual ce jante disponibile pe stoc credeti ca ar da mai bine pe o masina alb perlat ?

                              Brandul KESKIN nu are preturi asa de joase deoarece este pozitionat putin mai sus decat MAM nu din cauza calitatii ci deoarece complexitatea modelelor este mult mai mare si creste costul de productie...deci ceva in 300 de Euro de la KESKIN.....niciodata!

                              Ca si pe masina colegului de mai sus foarte bine din punct de vedere vizual apar cele MAM W2 negru/fata polisata care este pe stoc si de asemenea este la un pret spunem noi IMBATABIL avand in vedere calitatea de executie cat si finisajul!
                              Last edited by super_jante; 14 July 2013, 20:32. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • si niste poze....

                                Va rugam sa mai vizualizati si niste poze...cam putine ce i drept dar din toti clientii pe care ii avem.....extrem de putini ne trimit poze....

                                Va dorim un weekend placut...cat a mai ramas din el!)))))
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google