Originally posted by cs16_marius
View Post
Buna dimineata!
Va multumim pentru aprecierile Dvs. si apreciem gestul de a posta impresii obiective despre produsele achizitionate!
Un consultant de vanzari va posta in decursul zilei de astazi oferta pentru Passat!
Va dorim o zi placuta!
Echipa Super_Jante si MAM_Romania








)))))
Comment