Jante MAM-GERMANY____DACIA Logan____CALITATE GERMANA LA SUPER PRETURI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by vivabobo View Post
    Buna seara. Am comandat un Logan 2 de culoare blanc glacier caruia pentru inceput doresc sa-i montez folii pe luneta si geamurile spate si colantarea plafonului in negru. M-ar interesa daca aveti jante de culoare negru mat sau negru mat cu contur alb, iar daca da v-as ruga sa urcati niste poze cu ele. Cu stima, Viorel

    Buna seara

    Modelul disponibil este MAM W3 negru lucios care va fi disponibil saptamana viitoare....il asteapta mai multi colegi de forum!

    Pretul este de 1330 ron(pret cu discount) per set cu accesorii si livrare inclusa!

    Cu stima

    Echipa MAM_Romania
    Attached Files

    Comment


    • #92
      Azi am montat si eu jantele cumparate. Livrarea s-a facut prompt, oamenii au fost foarte amabili, am lansat comanda miercuri la pranz iar ieri dupa masa le-am si primit.

      Arata bine modelul E1. Am fost putin ingrijorat de felul in care o sa arate din cauza balonului destul de mare al anvelopelor dar e OK. Probabil cu jante cu balon mai mic ar arata si mai bine.
      Iata cateva poze facuta in graba, voi reveni cu altele mai bune dupa o spalare.
      Attached Files
      Last edited by kossak; 12 April 2013, 19:16.
      Dacia Logan 85 cubic inches 2k5
      "Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect"

      Comment


      • #93
        kossak stai linistit ca arata frumos! cand o sa o vinzi o sa valoreze mai mult! jantele sunt un model clasic ...in consecinta nimeni nu are ce comenta...! sa le stapanesti sanatos!

        Comment


        • #94
          Mersi bogdy 84. Dupa ce am vazut pozele puse de tine m-am hotarat sa cumpar modelul asta ( o vreme am luat in calcul chiar si modelul W2).

          Am vrut ceva cat mai asemanator cu echiparea din fabrica si astea mi s-au parut OK.
          Iar legat de valoarea la revanzare...ma cam indoiesc ca o sa conteze jantele Oricum, as prefera sa le pastrez si pt urmatoarea masina.
          Dacia Logan 85 cubic inches 2k5
          "Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect"

          Comment


          • #95
            Sa le invartiti sanatosi
            Daca toti se lauda cu ele, atasez si eu pozele promise acu ceva timp
            App-o , scuzati mizeria de pe ea
            Attached Files

            Comment


            • #96
              Sa le invartiti sanatosi baieti ! Sunt foarte frumoase, si vin bine pe masini.
              Si eu astept modelul W3 negre... Abea astept sa le montez, si voi face si o "sedinta foto", sa vedeti cum vin pe masina.
              passion 1.5 DCi

              Comment


              • #97
                salut.pe un logan alb care credeti ca ar veni mai bine?
                p.s. cel din semnatura..multumesc

                Comment


                • #98
                  Originally posted by cs16_marius View Post
                  Am montat si eu jantele MAM W2 pe masina, iar acum revin cu poze. Dupa cum spunea cineva pe aici despre echipa super_jante, "jos palaria" : jantele ambalate bine, + accesorii ;) (prezoane, valve si inele de centrare) si transportul GRATUIT, garantie 2 ani cu factura, nimic nu a lipsit !
                  Va multumesc si va doresc toate cele bune.

                  Arata foarte bine combinatia negru-crom la masina ta. Spor la invartit jantele.
                  Logan GPL 1.4

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by gimy View Post
                    salut.pe un logan alb care credeti ca ar veni mai bine?
                    p.s. cel din semnatura..multumesc

                    Buna seara

                    Parerea noastra,ca si a colegului de forum,este ca MAM W2 negru cu fata polisata are cel mai puternic impact vizual pt. o masina alba!

                    Va dorim o seara placuta!

                    Cu stima

                    Echipa MAM_Romania

                    Comment


                    • Gimy, mergi la baieti si fa o proba vizuala, ca poti ajunge la ei si in papuci!
                      Zambeste, maine poate fi mai rau!

                      Comment


                      • W3 negru lucios

                        Am primit si eu ieri jantele W3, si pot sa spun ca sunt super incantat.
                        Deocamdata am o lucrare de terminat (o instalatie electrica la vila), si nu ma pot ocupa de masina, dar apoi urmeaza sa fac o revizie pe la ....roti,(placute frina, masurat discuri, verificat pivotaraia si bucsaraia, vopsit pe acolo ce se poate, montat cauciucurile de vara pe jante), si revin cu poze cu jentile montate.
                        Deocamdata asa arata jentile, cu toate ca in realitate sunt mult mai lucioase...
                        Livrarea a fost foarte prompta, si in colet am gasit tot ce s-a promis, (valve, prezoane,logo, inele centraj).
                        Recomand, sunt foarte seriosi.
                        Last edited by livas; 17 April 2013, 15:25.
                        passion 1.5 DCi

                        Comment


                        • completare cu poze

                          ..si poze..
                          Attached Files
                          passion 1.5 DCi

                          Comment


                          • Pentru Dacia Sandero de ce modele mai dispuneti ? prinderea este 4x100

                            Comment


                            • Originally posted by cslay3r View Post
                              Pentru Dacia Sandero de ce modele mai dispuneti ? prinderea este 4x100
                              Buna dimineata

                              Pentru Dacia Sandero sunt omologate aceleasi jante ca si pe Logan...adica..

                              E1...1085 ron/set
                              W2..1190 ron/set
                              W3..1330 ron/set

                              Conditiile livrarii le regasiti in primul post pe forum!

                              Va dorim o zi frumoasa!
                              Attached Files

                              Comment


                              • Am primit azi jantele MAMA E1, si sunt incantat.

                                Livrarea a fost prompta, si in colet am gasit tot ce s-a promis valve, prezoane,logo, inele centrare

                                Astazi le-am si montat.Arata foarte bine

                                Si pozele:


                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google