Lumini bord, plafoniera, folii personalizate pt. Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Din nou in stoc cadrane de Prestige diesel sau benzina, inele cromate rama bord, cadrane unicat Zexstar si leduri pentru orice preferinta. Pentru cadrane montajul este gratuit.

    Inele aeratoare vopsite profesional 20 ron la schimb cu cele vechi!
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • Pune pret pt fiecare in parte, te rog: rama cu inele cromate, folia prestige etc.

      Comment


      • Salut.Azi am ridicat si eu coletul.
        Multumesc.
        Numai bine.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • dsign i-am vazut cadranele lu' varumeo(MS 41 NZN),sunt foarte faine dar eu intrebam altceva,un model deceasuri,turometru,vitezometru ,un model mai fain ca si aspect se poate,se gasesc pe piata sau se pot fabrica???

          apropo dsign ti-am zis la sibiu ca daca vrei ma poti depasii ca am pana ai zis ca nu, dar tu tot m-ai depasit,ei ei(MS 98 AMD), scuza-ti de off topic.
          Last edited by dj_dragos; 11 September 2009, 20:27. Reason: Automerged Doublepost
          Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

          Comment


          • Se poate orice, in functie de model se face pret.
            Preturi pe privat sau la telefon - se socotesc in functie de celelalte operatiuni care se mai executa la bord.
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • Soran pe mine ma interesewaza un model mai aratos de ceasuri decat cele stock cu o lumina frumoasa iar luminile butoanelor de pe consola sa fie aceleasi cu ceasurile.da-mi un PM cu un pret total daca se poate.respect!!!
              Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

              Comment


              • Pai "mai aratos" e un termen relativ! Avem la vanzare niste cadrane albe facute de noi care sunt 60 ron si sunt prezentate in acest topic. Vii de la Targu Mures sa lucram masina?
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • Salut.Azi am montat si eu ledurile.Se vad super.
                  Recomand.
                  Numai bine.
                  Attached Files
                  Un Logan----YNG-----
                  Numai bine.

                  Comment


                  • Arata bine dar in poza arata mai mult albastre, cat au costat ?
                    http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

                    Comment


                    • Salut.Sunt alb rece de intensitate mare si costa 35lei/set.
                      Numai bine.
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • Vai ce albastre par in poza! Iti trebuie un aparat la care sa poti umbla la white balance ca altfel inducem lumea in eroare . Am si albastre da nu alea care ti le-am trimis tie )
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • cat ma costa sa imi punetzi si mie leduri pe butoanele de pe bord. deschidere geamuri , dezaburile , avarie si blocare ushi ???
                          STOP ACCIDENTELOR!!!sigpicviata are prioritate

                          Comment


                          • Ai PM cu toate detaliile!

                            Programari pentru atelier incepand cu data de 21 septembrie la:
                            0723.823.679 sau 0725524207
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • Soran sa stii ca mi-ai dat o idee buna.numai sa fac rost de verzisorii necesari si poate poate dau o fuga pana la bucuresti numai sa vad unde voi sta peste noapte .oricum iti voi zice la sigur cand va fi asta;)

                              Soran am uitat sa precizez,te voi anunta din timp.numai bine!!!
                              Last edited by dj_dragos; 16 September 2009, 20:14. Reason: Automerged Doublepost
                              Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                              Comment


                              • Ne anunti si iti aranjam si unde sa stai daca vrei, gasim noi o cazare. Ideea e ca pentru cadrane unicat dureaza, nu se pot face pe loc.
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google