Lumini bord, plafoniera, folii personalizate pt. Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cadrane model nou in doua variante negru mat sau negru lucios. In poza varianta negru mat.
    Attached Files
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • Primul doritor de model nou de cadrane Logan il achizitioneaza cu reducere la pretul de 50 Ron cu tot cu montaj!
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • doar serigrafia respectiva cu tot cu montaj costa 50 ron?practic la scorul asta raman cu leduri portocalii si cu serigrafia aia?

        Comment


        • Nu vei putea ramane cu leduri portocalii cu serigrafia aia. Lumina portocalie nu trece prin albastrul acela.
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • martorii de bord au fost lasati incolori ? sau sunt deja colorati. dupa cum se vede si in poza ?
            turbo makes torque and torque makes fun

            LowGun-ul meu:http://www.loganclub.ro/forum/lowgun...?t=2081&page=5

            Comment


            • Asa cum se vede in poza, martorii sunt colorati conform cu destinatia fiecaruia. Nu se fac giumbuslucuri cu alte culori la martori pentru ca nu se recomanda.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • lumini bord logan schimbate

                salut .sunt nou pe acest forum si am vazut ca se vb de luminile din bord la logan si sunt multi care vor sa le schimbe.se face foarte usor si am vazut ca baietii cer cam mult cand in realitate se face cu 600 bordu si 300 butoanele iar consola e 500 mii lei vechi deci ce cer ei 170 ron e cam mult.mentionez ca la consola butonu de la care schimbi CALD-RECE e albastru cu rosu iar indicatoru din buton se schimba in fuctie de cum e dat la cald adica rosu iar la rece albastru

                Comment


                • cam asa ceva
                  Attached Files

                  Comment


                  • Ce-i prietene ti-e frica de concurenta? E treaba mea daca vreau sa folosesc LED-uri Nichia si sa iau mai mult! Si apropo nu esti la curent pretul este mai mare decat sti tu ;) Iar de la aia cu 60 Ron bordu (nu 600 cum ai scris tu in graba de oftica) tot imi vin oameni la reparat. Uite ca idee iti atasez si niste poze cu unul dintre bord-urile de Logan care au venit la reparat - asa arata el cand a venit proprietarul cu el la noi.

                    Trecand peste asta piata e libera fiecare se duce si isi modifica masina unde vrea, isi pune benzina de unde vrea si si-o repara la ce service vrea, deci nu inteleg care e scopul tau - te consideri superior fata de ceilalti membrii si ai simtit nevoia sa postezi ca sa " le deschizi ochii" ?

                    Pentru cei care ati inteles de ce merita sa dai cateva zeci de lei in plus si sa beneficiezi de LED-uri Nichia Automotive la care garantez ca nu are nimeni acces - ne gasiti la telefoanele 0723.823.679 sau 0725524207
                    Attached Files
                    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                    Comment


                    • Eu am bordul si consola facute la baietii de la Zextar. Sunt bine pregatiti, n-am avut absolut nicio problema pana acum.
                      Cat despre pret, este f bun. Sunt altii ce cer aceleasi sume, insa cu rezultate mult inferioare.

                      Comment


                      • ai inteles gresit ,eu doar am spus ce stiu ,vad ca tie tie frica de concurenta dar problema e ca nu fac eu treaba asta cu schimbatu ,dar de ce te-ai aprins asa tare si ledurile alea Nichia sa o nspui lu mutu ca pui tu dealea tu pui smd de 1 ron ca nu stie clientu ce pui tu acolo si spre otica ta stiu si eu cum se fac.Asa ca laso mai moale cu vrajeala asta ca nu tine la mine ca bat la pariu ca oricine vede cum se face a doua oara si le schimba singur.

                        eu am spus de la inceput ca suny nou pe acest forum si mi-am expus si eu opinia si ai luat foc aiurea ca nu-ti face nimeni concurenta.daca iti faceam concurenta vedeai scris un nume de FIRMA in mesaj da eu nu-ti fac concurenta la nimic.tocmai deaia e un forum ca fiecare sa-ai exprime opinia nu ,Cam asa vad eu lucrurile daca tu le vezi altfel e treaba ta iar pozele alea doua cred ca sunt cele mai rele ,,cazuri,, pe care le-ai intalnit ca de obicei clienti vin cu ele standard.
                        Last edited by CT82KGB; 11 December 2009, 00:39. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Usor "colegu' " ... oamenii acestia stiu ce au de facut mult mai bine decat altii (parerea mea), si au avut pana in prezent numai laude (bune) din partea tuturor celor pe care i-au servit si ajutat in privinta ledurilor din bord si de prin alte parti ale masinutei logan, nuu ?! ... parearea mea :-))
                          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                          Comment


                          • Sustin si eu: colegii de la Zexstar sunt printre putinii (poate singurii) profesionisti in leduri de la noi din tara. Multi au invatat de la ei, si inca mai invata. de recomandari nu mai au nevoie, ca oricum stim ce pot face Tineti-o tot asa...
                            Si sa stiti ca se cunoste diferenta intre ledurile de 1 leu si ledurile de calitate. De la uniformitatea lotului, luminozitate, unghi dispersie, durabilitate, etc.

                            De asemena, un pret mai mic nu are intotdeauna rezultatul asteptat. Asa ceva a trebuit sa repar si eu intr-un bord ce Citroen C1: ("modificat" de un electronist......)

                            Si exemple sunt destule si unele foarte neplacute.

                            PS. Doar o intrebare - de curiozitate - din ce material e facuta noua serigrafie? Se foloseste tus special sau ceva de genul? Ca azi am vazut o serigrafie de Opel OPC, care era mult mai groasa si mai rigida decat cea originala.
                            Attached Files
                            GL-22-TOF

                            Comment


                            • eu am spus doar ce preturi sunt la mine la constanta atat si toat lumea mi-a sarit in cap.EU NU NEG CA EI SUNT FOARTE BUNI doar am spus cu cat mi-am fact eu toate astea aici.deci nu neg ca ei sunt o firma specializata si serioasa,da de aici pana la ami sari lumea in cap ca am facut o postare este prea mult

                              Comment


                              • Colgule KGB, se pare ca nu prea stii regulile de la Bursa, de pe acest forum. Comenteaza in alte parti, ai topicuri dedicate. Aici vreau sa vand ! Este taraba mea, fac ce vreau cu ea, iar pretul se reflecta in calitatea lucrarii si a garantiei oferite.

                                Nu multi ofera garantie "lifetime" ca noi.
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google