Lumini bord, plafoniera, folii personalizate pt. Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Soran, cat ma costa modulul mare din plafoniera(cu 2 becuri), leduri albe si cate leduri erau? 24 nu? pt ca stiu ca la cel mic sunt 12 si cam e dubla! sau cum trebuie pentru ca nu ma pricep!

    RESPECT!
    Last edited by C&S; 25 November 2009, 23:46.
    My Ride - Prestige 1.6 16v

    Comment


    • Spune-mi cat de puternica vrei sa fie si de rest ne ocupam noi. Multe led-uri nu inseamna neaparat mai puternic v-am mai explicat. Imi zici vreau mai ieftin sau vreau puternic sa filmez in masina si noi ne conformam!
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • cu 4 leduri cat ma costa sau ceva mai ieftin... ca nu vreau sa fac discoteca in ea ... nici chiar putina lumina si nici multa cam 4-5 leduri zic ca ar fi deajuns eu am la cealalta leduri normale de 5 mm si sunt 12 de asta ziceam !

        Stima!
        My Ride - Prestige 1.6 16v

        Comment


        • salut...ma intereseaza si pe mine cadranu asta...la ce pret mi-l trimiteti acasa?si inca ceva...va merge corect km?nu va gresi viteza(intelegi ce vreau sa zic)?ms.
          Attached Files
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • MS 41 NZN citeste si tu topicul asta ca un pic mai in urma scrie de cadranele alea! Inca nu s-au realizat in forma finala, iar daca o sa se realizeze vor fi disponibile initial pentru lucrari efectuate la noi la atelier.

            @alexapo - te costa de la 30 ron in sus plafoniera LED. Pragurile de pret sunt 30, 40, 60 si in sus pret in functie de constructia unicat care se realizeaza.
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • Salut! Soran sper ca ne anunti si pe noi cand este gata noul model de cadran si cat o sa coste. As dori sa stiu cat costa leduri la deschizatorile de la usa (Logan). ms. Bafta

              Comment


              • Noul model de cadrane este gata, ba chiar am si realizat un tablou de bord demonstrativ cu iluminare pe albastru. Pretul urmeaza sa fie stabilit in zilele urmatoare, in functie de costurile de productie.
                Attached Files
                Last edited by dsign; 1 December 2009, 04:15.
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • Frumos tare !!! Bani sa am ca la voi vin mai mult ca sigur ... arata mai bine masina cu lumini de calitate, nu ?! Bafta :-)
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                  Comment


                  • asteptam pretul pentru ele....sunt criminale....

                    Comment


                    • dsign...din cate vad....sunt ca si cadranu ala care il am de la tine,doar ca nu au albu ala si ca au 30....50 etc....?
                      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                      Comment


                      • Deci sunt diferite ;) Dupa aceasta minivacanta vom afla si pretul.

                        Precizez ca aceste cadrane merg doar cu iluminare albastra la cadrane.
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Noile cadrane costa 70 ron. Pentru inceput avem 5 buc realizate.
                          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                          Comment


                          • salut soran! cadranele costa 70ron si cat ar costa limbile sa fie rosii si displayul sa-i schimbi culoarea (daca poate sa iasa culoarea albastra de la cadrane)? multam

                            Comment


                            • Buna ziua, am nevoie si eu de niste leduri pentru fata de casetofon ... sunt gen superflux dar in miniatura(albastre ma intereseaza, deschis de preferat), ca sa mai pot vedea si ce scrie pe display. Multumesc!
                              sigpic

                              Comment


                              • @bughyboy 170 ron bordul cu luminile modificate sa arate ca in poza. Afisajul se poate face orice culoare in functie de ce vreti voi.

                                @fuguletz numai eu in acest moment am fara sa exagerez in stoc vreo 80 de modele diferite de LED-uri - cam greu dintr-o descriere ca a ta sa stiu de ce ai nevoie. Zi-mi ce radio este, fa-mi o poza sau vino cu el sa ne uitam sa vedem ce se poate face.
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google