Lumini bord, plafoniera, folii personalizate pt. Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Soran
    Aveti pe site mai multe idei, e mai simplu sa va uitati acolo decat sa stau eu sa insir aici combinatii.
    eu nu am zis sa faci tu combinatii ci daca cit e de diversificata paleta de culori
    poate unul vrea lila cu galben sau ceva
    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

    Comment


    • #17
      Pentru a obtine alte culori decat cele clasice (verde, rosu, albastru, alb, portocaliu, galben) se folosesc niste instalatii cu controler RGB. Modificarile care trebuiesc facute in acest caz sunt mai numeroase, iar controler-ul pentru acest tip de iluminare costa in jur de 50 euro. In general aceste sisteme le folosim pentru iluminarea unor zone mai extinse cum ar fi un portbagaj, un habitaclu, un compartiment motor, pentru ca investitia in controler sa merite.
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • #18
        Mai Cristi, tu ai vazut cum arata la mine, in poze nu se vede foarte bine...asa ca nu are rost sa le pun
        No, apoi blana
        Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
        ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

        Comment


        • #19
          vezi asta vroiam sa stiu
          multumesc
          toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

          Comment


          • #20
            Acea folie alba (cum e in a doua poza, inclusiv lumina albastra etc) cat face????
            Am vazut pe sait ceva despre iluminare exterioara ,mai multe detali....plz
            sigpic

            Comment


            • #21
              Alea sunt ceasurile de Prestige din a doua poza, nu se cumpara de la Zexstar.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #22
                Ba nu sunt de Prestige , daca te uiti la mijloc(in dreptunchiu acela e tot alb) si pe contutu ceasurilor , in loc de liniute e o line continua....deci sunt de la Zextar
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Daca vorbim despre a doua poza din primul post de pe threadul asta, alea sunt ceasuri de Prestige cu iluminarea schimbata, s-au pus cateva leduri pe margine + schimbat culoarea ledului de la ac.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #24
                    Soran zi u , ca alea nu sunt de Prestige , cum iti explici si albu acela de la misjloc(din patratu acela) si acel contur colorat????
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Ceasurile din primele doua poza NU sunt de prestige, sunt facute la cerere, si au toate ledurile schimbate. Daca erati mai atenti a-ti fi observat ca la prestige turometrul este gradat in mii de rotatii 1,2,3 si asa mai departe nu in sute de rotatii cum sunt ale noastre si cele din poza 10,20,30 . In plus la ceasurile de prestige arata mult mai bine "iconitele" de sub turometru si vitezometru.

                      Comment


                      • #26
                        cu prima ocazie in care sunt in bucuresti si daciana mea va primi iluminare ful de la zexter
                        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                        Comment


                        • #27
                          Sorin pai vi si u intr-o sambata sau duminka(la o intalnire;) )
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            cind o sa vin o sa dau anunt
                            toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                            Comment


                            • #29
                              Nu sunt de Prestige cele din pozele postate de mine! Daca doriti sa vedeti cum arata cele de Prestige iluminate diferit gasiti poze pe site-ul nostru.
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • #30
                                da domne. ce sa zic,iese mishto. tre s vin pe la voi k am niste treaba cu voi!
                                ii recomand pe baietii k m-am riscat si eu sa-mi demonteze masina!
                                http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
                                : 0722.526.317 0765.488.804

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google