Lumini bord, plafoniera, folii personalizate pt. Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    sal
    vreau si eu sa imi modific luminile (iluminare totala)cat costa si in ce zona aveti atelier sau ce trebuie sa fac(programare cev).
    stima
    DACIA LOGAN

    Comment


    • #92
      @ Aditza Daca citesti topicul o sa afli si cat costa. Pentru programare ai numarul de telefon 0723.823.679

      Poza cu pozitii albastre (solicitase cineva). Din pacate nu este cu Logan dar va faceti o idee!
      Attached Files
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • #93
        Poze noi pe site-ul zexstar.com la sectiunea tuning-portofoliu!
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • #94
          Am schimbat lumini bord + consola la Zexstar. Recomand !
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • #95
            Multumim pentru feedback!
            @darksid3 - nu te-am uitat nici cu Hyundai-ul, probabil ca Sambata o sa ne uitam la el.

            Inele aeratoare Logan vopsite profesional argintiu. Profesional implica spalare degresare, aplicare primer , aplicare 2 straturi de vopsea, aplicare lac 3 straturi uscare in cuptor temperatura controlata - pretul 20 ron + inelele vechi la schimb care sunt acceptate doar daca nu au zgarieturi.

            Lumina LED numar de inmatriculare 15 ron.
            Lumina plafoniera varianta Taxi (foate puternica) 35 Ron (include radiator, organe de asamblare, placuta led-uri multichip). Doar lumina alb rece.
            Lumina plafoniera clasica de la 15 ron.
            Lumini RGB cu controler pentru interiorul autoturismului de la 100 euro. Posibilitate control telecomanda, reglaj intensitate, tot spectrul de culori, jocuri de lumini.
            Last edited by Soran; 5 February 2009, 17:16. Reason: Automerged Doublepost
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • #96
              Plafoniera cu 9 leduri albe.
              Attached Files

              Comment


              • #97
                Eu iti fac o plafoniera cu 3 led-uri care o bate pe aia la fund daca tot ne laudam aici pe topicul meu, sau daca chiar sunt provocat folosesc un singur led ;)
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • #98
                  salut ! cat ma costa o iluminare ca in poza atasata !cum se face alimentarea?
                  Attached Files

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by Soran View Post
                    Eu iti fac o plafoniera cu 3 led-uri care o bate pe aia la fund daca tot ne laudam aici pe topicul meu, sau daca chiar sunt provocat folosesc un singur led ;)
                    Soran nu te provoc pe TOPICUL TAU chiar daca folosesti un singur led.

                    Comment


                    • frumoasă iluminare habitaclu...îmi place

                      Comment


                      • Imi plac provocarile, nu am zis-o cu rautate. Am si eu plafoniere cu led-uri multichip ca cele postate de tine dar sunt pentru alte auto

                        @dany_6900 Alimentarea cum se face e treaba mea, clientul trebuie doar sa spuna ce vrea si noi ne conformam. Acolo e o plafoniera albastra care se aprinde ca orice plafoniera de Logan si doua baghete led de 50 cm care se aprind de la un buton separat si sunt bypass-ate de circuitul de pozitie ca sa nu fie uitate aprinse.
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • @soran : ceva iluminat pe sub masina aveti? neoane cu leduri sau ceva de genul...

                          Comment


                          • ok Soran ! La ce pret sunte aceste lumini si eu sunt din Galati ...de asta te-am intrebat !

                            Comment


                            • Sub masina se pot pune siruri de module superflux monocolore sau smd RGB cu controler, dar sunt mai greu de montat ca niste tuburi cu led care se gasesc pe la magazinele de tuning.

                              @dany_6900 Plafoniera se face albastra incepand cu 25 ron, iar lumina de la pedalier si pasager de la 50 ron. Varianta din poza este la un pret de 200 ron. Este ceva pentru show, se vede si ziua etc.
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • Soran, au ajuns si la mine ledurile. Multumesc mult pentru efort.
                                GL-22-TOF

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google