[VAND] Paravanturi cu banda adeziva, aparatoare capota, eleron luneta

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Paravanturi cu banda adeziva, aparatoare capota, eleron luneta

    se potriveste si la ph1 si la ph2
    Attached Files
    sigpic42.453.149

  • #2
    valabil si pt alte modele de masini
    Attached Files
    sigpic42.453.149

    Comment


    • #3
      pune si pretul...
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #4
        logan-70ron
        vw touran-150ron
        vw caddy-150ron
        astra h-120ron
        deocamdata cam atat
        maine pun mai multe preturi
        sigpic42.453.149

        Comment


        • #5
          cum se prinde?
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #6
            pentru logan,cu doua tablite care se indoaie pe sub capota,dupa forma ei
            se prind tablitele cu autofiletante,pe sub capota
            la exteriorul capotei,intre aceasta si ornament se prinde cu banda dubluadeziva
            Attached Files
            sigpic42.453.149

            Comment


            • #7
              adica nu are suporti de prindere speciali?pai o ia vantu si de dezlipeste banda dublu adeziva,mai zboara la vreunu pe masina,imi fac de lucru.mai imi zgarie si capota tablitele alea
              Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

              Comment


              • #8
                nasol. eu nu imi dau gaura in capota nici de gloria partidului. am vazut intr-o zi pe un mcv si am ramas uimit, dar nu am crezut ca asta e sistemul lui de prindere. si daca stau si ma gandesc pietricelele nu sar in fata pe capota...
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #9
                  gaurile in capota se dau pe dedesupt,nu afecteaza cu nimic capota.
                  tablitele sunt principala prindere,banda dublu adeziva e sa nu trepideze
                  intre tablite si capote se pune de asemeni banda dubluadeziva
                  am la geamuri paravanturi cu banda dublu adeziva,sa nu zgarie,si nu au zburat
                  sigpic42.453.149

                  Comment


                  • #10
                    pai daca ai pus banda dublu adeziva cum se mai ridica geamul? si de ce trebuia dublu adeziva? doar banda cu o parte lipitoare nu mergea?

                    si eu ma refeream la faptul ca nu dau gaura in capota....nu ziceam ca nu dau de sus in jos sau invers...totusi nu ma lasa inima
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • #11
                      paravanturile sunt prinse pe usa,pe tabla
                      cat despre gauri,altii gauresc mai tare la eleroane etc
                      Attached Files
                      sigpic42.453.149

                      Comment


                      • #12
                        nu ma apuc sa dezbat rolul aparatorii sau sistemul de prindere sau efectul care il are,vreau sa imi montez asa ceva pe masina ,intrebarea suprema,trimiti prin posta cu plata ramburs? vreau neaparat ,ti-am trimis pe PM odata datele.daca trebuie le mai trimit odata ,0726218407,non/stop
                        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                        Comment


                        • #13
                          blackufo, iti trimit maine dimineata prin posta cu ramburs
                          am datele tale
                          Last edited by hriberiu; 24 May 2009, 16:09.
                          sigpic42.453.149

                          Comment


                          • #14
                            oki,stima si respecte...........
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                            Comment


                            • #15
                              poate ca sunt OFF-TOPIC dar am si eu o intrebare: cum iti stau paravanturiile alea pe masina?alea eu stiu ca trebuiesc montate in interior ,in cheder....

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google