[SE VAND Si FABRICA] Orice Element Din Fibra De Sticla Pt LOGAN Si Nu Numai

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aici anunt prima oaraA cand e gata kitu

    Alex per total capota fata badboy look si portbagaj clea(scos embleme+incuietoare)550lei
    Cu deskiderea pe buton trebuie sa o rezolvi inaite...

    Racingcode ce ma intereseaza de la tine
    Cum vrei piese cu kesoane sau fara (adica cu captuseala), daca faci usile fata cu kesoane poti sa intri frumos deskizand usa (pe kesoane se pun balamalele si restu de piese) daca le faci fara kesoane (doar coaja) intri frumos pe .... geam , pot sa iti fac usile spate integrate in caroserie....
    Depinde cum vrei tu... in functie de asta e si pretu ....da in mare o sa ai niste preturi maine
    Deci se poate face daca esti hotarat .....
    Last edited by mcnalex; 31 August 2009, 16:25. Reason: Automerged Doublepost
    ABS+ 1.6

    Comment


    • Originally posted by mcnalex View Post
      Aici anunt prima oaraA cand e gata kitu

      Alex per total capota fata badboy look si portbagaj clea(scos embleme+incuietoare)550lei
      Cu deskiderea pe buton trebuie sa o rezolvi inaite...

      Racingcode ce ma intereseaza de la tine
      Cum vrei piese cu kesoane sau fara (adica cu captuseala), daca faci usile fata cu kesoane poti sa intri frumos deskizand usa (pe kesoane se pun balamalele si restu de piese) daca le faci fara kesoane (doar coaja) intri frumos pe .... geam , pot sa iti fac usile spate integrate in caroserie....
      Depinde cum vrei tu... in functie de asta e si pretu ....da in mare o sa ai niste preturi maine
      Deci se poate face daca esti hotarat .....
      Daca am plecat pe drumul asta si acum, desi nu e gata conduc o dacia cu 8valve care coboara sub 8s pana la 100km/h... de ce nu as vrea sa le dau o palma celor care spun: "era BMW ce sa-i faci".
      Motorul si cutia sunt conform regulamentului pentru circuit.
      Urmeaza softul si tobele si desigur inafara acestui regulament usurarea.
      Dar cand intru in grupa pe circuit o ingreunez.
      OK am sa raspund exact.
      Usi: - fata - sa se poata deschide pe balamele lafel ca de serie, sa montez incuietori si ...
      - spate - pot fi coaja doar, sa le pot fixa nedistructiv, eventual pot avea fibra in loc de geam lateral sau decupate sa montez lexan.

      Comment


      • Hai ca am venit cu preturile:
        Doar coaja pret 1650 euroi
        Toate elementele cu chesoane, balamale functionale peste tot,capote ,usi,incuietori,tot,geamuri montate functional pret 2150 euroi
        Si .... daca te tine buzunaru din CARBON pret 3150 euroi
        ABS+ 1.6

        Comment


        • Nu suna rau deloc.
          Am inteles si te rog daca vrei sa le detaliezi un pic pe piese.
          Cat este capota fata, cat e cea de spate, cat sunt usile de fata cat sunt cele de spate.
          Daca se foloseste carbon ies mai usoare si mai rezinstente?
          Care ar fi greutatea pe piesa in parte?

          Comment


          • am prelungirile acelea de bara de la Pilot pentru bara spate, problema e ca sunt pentru dublu exhaust si eu am doar una si vroiam sa te intreb cat ma poate costa sa acopar semicercu acela gol? ca si spatiu e vb de vreo palma asa
            Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

            Comment


            • cyp te costa 50lei

              Alex 0764781781
              ABS+ 1.6

              Comment


              • Difuzor bara spate-150lei
                Eleron luneta-130lei
                ABS+ 1.6

                Comment


                • salut cat costa prelungire capota ?fara montaj si cum se prinde in sudura?
                  God is my copilot

                  Comment


                  • deci...in sfarsit te-am gasit
                    cat costa doar piesele pt spoileru fata din kitu dacia?toate 3....si se potriveste pe spoiler de MCV?
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • nu prea cred ca se potrivesc pe cel de mcv....

                      nu cred ca se potriveste decat pe bara de berlina
                      Last edited by B-64-MVP; 17 September 2009, 19:28. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • sal

                        elementele din kitul tuning by Dacia cam la cat poate amicu asta al tau sa le faca sau eventual prelngirile astea
                        Attached Files

                        Comment


                        • Am revenit ... am fost plecat un pic din tara ... 10 zile
                          Prelungirea capota e din fibra de sticla si se prinde cu ... fibra de sticla .... de capota(kit de bibra) trece prin mai multe etape as putea sa iti trimit piesa da doar daca te pricepi sa o si prinzi ca dupa aceea nai ce face cu ea ...
                          Din pacate pe mcv nu se potriveste la proiectoare ...
                          ABS+ 1.6

                          Comment


                          • O poza cu prelungirile de capota care se prind cu cleme nu ai?

                            Comment


                            • Prelungirea de capota cu cleme inca nu este gata si nici nu stiu exact cnd va fi .... se mai lucreaza la ea ...
                              ABS+ 1.6

                              Comment


                              • sal

                                nu mi-ai raspuns Alex.......

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google