[SE VAND Si FABRICA] Orice Element Din Fibra De Sticla Pt LOGAN Si Nu Numai

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    as vrea si eu difuzoru spate si eleron luneta (insa u ma pot hotari care varianta - ai cumva posibilitatea de a pune o poza cu eleronul neaparut pus asa macar de forma, nu lipit, pe luneta spate)
    "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

    Comment


    • #62
      Laurr: un kit pt ph2 o sa fie in curand,(nu stiu exact cand) ce am si se potriveste acum pt PH2 sunt modelele de eleroane luneta si pragurile

      Shenny: Din pacate n-am poza cu eleronul nou montat pe masina , oricum arata mai bine cel nou decat cel vechi, daca vrei piesele sunama azi pt ca tot azi o sa vreau sa fac comanda si as vrea sa stiu exact cate piese sa comand sa nu fac aiurea multe comenzi ca ar fi pierdere de timp si bani.

      Alex 0764781781
      ABS+ 1.6

      Comment


      • #63
        stii cumva sa-mi spui care este latimea pragurilor la capete si la mijloc
        "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

        Comment


        • #64
          Le masor si cand intru pe net iti pun masurile la latimea pragurilor.

          Poze mai clare cu difuzoru bara spate exact asa cum este nevopsit alb.
          Attached Files
          ABS+ 1.6

          Comment


          • #65
            salut. Daca as face comanda luni la cele 2 produse in cat timp imi ajung? Sunt din Craiova. Cat crezi ca face transportul ?
            I My Honda !

            Comment


            • #66
              recomand ...
              sigpicMy ride

              Comment


              • #67
                trece-ma pe lista si pe mine cu
                - 1 buc eleron luneta normal 130 lei
                - 1 buc difuzor bara spate 150lei
                si astept raspuns cu dimensiunile pragurilor
                "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                Comment


                • #68
                  asteptam upgrate pentru ph2 daca ai face asa ceva ai dat buful bine iteles si la returi ok
                  drive with speed than you die fast

                  Comment


                  • #69
                    sa nu ma uiti cu difuzorul spate ptr. mcv ,asa cum am vb si la telefon.In rest numai bine
                    .
                    Incearca sa-l faci pana una alta.ca stau cam prost cu timpul si nu stiu cand ajung pe la tine.
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • #70
                      @mcnalex: am ridicat azi pachetu de la posta (difuzor bara spate)...mersi fain
                      ...de doi lei :p

                      Comment


                      • #71
                        un eleron luneta poti sa si il vopsesti si la ce pret ajunge per total sau nevopsit niste poze mai detaliate
                        drive with speed than you die fast

                        Comment


                        • #72
                          stefi transportu e cam 15lei si ajunge la tine miercuri pe 29

                          sheny marfa o sa ajunga la tine tot asa cam pe 29 miercuri dar lasami PM cu adresa ta si numele, ca altfel nu am cum sa ti le trimit , scuzama dar am uitat sa masor pragurile maine o sa incerc sa-ti dau masurile

                          alex eleron luneta de care vrei? si nu se mai vopsesc piesele ca nu mai are timp si de vopsit din pacate lasami PM cu adresa si numele si ce fel de eleron vrei Nou-150lei sau simplu-130lei
                          ABS+ 1.6

                          Comment


                          • #73
                            nu ti-am lasat adresa pentru ca doream sa comand si pragurile dupa ce imi dai masuratorile la praguri, pentru ca am arcuri sport si vroiam sa vad cat de mult influienteaza pragurile garda la sol. In functie de asta ma decid daca comand si pragurile sau nu.
                            "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                            Comment


                            • #74
                              Bine atunci maine o sa-ti dau masurile la praguri, ca sa-ti faci o idee CreD ca au in jur de 5cm inaltime le masor si iti zic exact cel mai bine ...
                              ABS+ 1.6

                              Comment


                              • #75
                                ok, astept
                                "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google