[Vand] Fonomin pentru Antifonari Auto

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • meserie, sa ai parte de vreme frumoasa ca sa poti munci la masinuta

    Comment


    • oferta Black Friday 8 lei/ mp

      Comment


      • Sus cu materialul, mai am doar 15 mp,
        Pana in primavara nu cred ca mai aduc

        Comment


        • Salut am primit si eu azi pasla...marfa de calitate...user serios,recomand

          Comment


          • Ma bucur ca a ajuns cu bine

            Comment


            • sus cu pasla pentru antifonari

              s-a terminat stocul pe anul acesta
              Last edited by demonhunter; 10 December 2012, 13:08. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • fononimul nu miroase urat daca se umezeste? in primavara, cand aduci vreau sa cumpar si eu...
                MY CLA

                Comment


                • Salutare tuturor. Are careva idee cam cat material din asta ar intra pentru podeaua , inclusiv portbagaj, la un MCV. Intra mai mult de 10 ? Eu as vrea sa pun si in spatele plansei de bord.


                  Si apropo, mai dauci? Daca da, Cand?

                  Comment


                  • @PRESTIGE: legat de miros nu stiu sa va zic, pentru ca nu am avut ocazia, dar aici vb de pasla imbibata cu apa, nu ca s-a facut condens.
                    @adicata2003: iti ajung 10 mp, eu am pus si in spatele bordului.

                    De adus pot aduce mai oricand, dar din cauza frigului, nu prea sunt prea multi doritori, dar daca se strang comenzi de 30 mp, o sa iau un val de 60 mp (candtitate minima de livrare) si va trimit
                    Last edited by demonhunter; 17 December 2012, 22:26.

                    Comment


                    • La sfarsitul lunii urmeaza sa aduc iar pasla pentru antifonari, cei interesati, va rog sa postati cantitatea dorita

                      Comment


                      • Eu as dori 10 metri patrati.

                        Multumesc.

                        Anunta-ma, te rog, cand aduci.

                        Apropo, tu cat ai folosit pentru masina ta??

                        Comment


                        • Si eu as avea neovie de 10 mp, dar cand se mai incalzeste putin, acum nu pot lucra...
                          MY CLA

                          Comment


                          • Eu in jur de 15 mp, podea, usi si in portbagaj am pus in 2 straturi

                            Comment


                            • Pentru sandero crezi ca ajung 7mp? Doar podeaua si portbagajul. Cam cat costa transportul pana in cluj nu stii?

                              Comment


                              • Si eu as vrea 12 mp...dar tot la fel sa se mai incalzeasca putin afara...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google