[Vand] Huse Incalzire Scaune

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca va zgarciti sa le primiti cu posta,se intampla sa patiti sa va intarzie.Dai un ban in plus la curieratul rapid si stai fara griji.Un upppp mare de la mine ptr alinushy

    Comment


    • Si la mine au ajuns f repede. Cred ca voi mai comanda un set deoarece spre uimirea mea, scaunul de la sofer avea incalzire, deci cu inca un set vor avea toate scaunele incalzire
      Renault Scenic II
      Dacia Logan 1.4 MPI

      Comment


      • incalzire in scaune...

        ALINUSHY...ti-am dat si 2(doua)mail-uri cu datele mele,adica ti-am facut comanda ferma si .....NIMIC !!! Am rugamintea sa raspunzi la mail-uri sau sa revii pe forum si sa spui daca mai trimiti sau nu !!!!! Trece iarna ...nu de altceva !!!!
        LOGANIST CONVINS !!!

        Comment


        • De ce nu vorbesti cu el la telefon ?
          PS: CA SA Nu MAI ZICA CINEVA CA N-ARE NR MEu ,
          0752110998
          Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

          Comment


          • Eu am vorbit cu el la telefon am facut comanda , i-am dat mesaj cu adresa mi-a confirmat ca a primit mesaju cu adresa am vb cu el, a zis ca a 2 zi le trimite, dupa 1 sapt am vorbit cu el la telefon a zis ca le-a trimis au trecut 3 saptamani de atunci si 2 luni de la prima comanda facuta pe messenger si P.M la care timp am fost asigurat ca sunt trimise.
            - amg 0752110998 e numarul de tel la care am trimis mesajele si am vb.

            Mai se onoreaza comenzile ???
            Last edited by sebi4fc; 7 December 2010, 05:59.

            Comment


            • inchidem taraba , pe motiv de neseriozitate .
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google