[Vand] 4 Cauciucuri Michelin Energy XV1 195/65/R15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    240 km/h.. nici daca ii dau drumul din luna nu prinde atat...lasa.mi un nr de tel in pm

    Comment


    • #17
      Ti-am dat pm. ;)

      Va invit sa le vedeti fara nicio problema in Bucuresti, zona Colentina! Pret usor negociabil!
      Last edited by XAN; 21 October 2009, 15:37. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #18
        Hai sus cu ele! Pret negociabil!

        Comment


        • #19
          300 merge si platesc eu transportul???

          Comment


          • #20
            astept un raspuns sau oferta ta pe pm

            Comment


            • #21
              Originally posted by XAN View Post
              Merg fara niciun fel de probleme. 185 respectiv 195 este latimea cauciucului exprimata in mm. Deci este diferenta de 1 cm. Insesizabil! Singura cerinta ca sa incapa pe jante este ca janta sa aiba diametrul 15'', asa cum Loganul are. Din acest motiv am pus anuntul pe acest forum. ;) Indicele de masa maxima si viteza maxima este acel 91V stantat pe cauciuc dupa 195/65/R15 (in penultima poza). Asta inseamna o greutate maxima mult peste ce poate duce Loganul si o viteza maxima de rulare de 240 km/h.
              Salut

              Am Dunlop de aceeasi dimensiune 195/65/15 si sunt super ok, adica dau bine si pe masina, si pe autostrada se comporta ok masina.
              real power..... diesel power by

              Comment


              • #22
                Cata29 ai pm!

                Comment


                • #23
                  Up! Up! Up!

                  Comment


                  • #24
                    Salut.Astept de la tine un pm cu ultimul pret si cu locatia unde le pot vedea

                    Comment


                    • #25
                      ti le cumpar eu daca mai sunt de vanzare ...am nevoie cel mai tarziu joi de ele. daca le pot lua mai repede, e super ok. da-mi PM cu datele de contact sau suna-ma la numarul care ti l-am dat in PM.

                      Comment


                      • #26
                        mai sunt de actualitate cauciucurile? astept un PM ca sunt interesat. Bafta.
                        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                        Comment


                        • #27
                          Toata lumea intreaba de ele prin PM, dar nimeni nu vine sa le vada... Pacat! Sunt cauciucuri foarte bune, 2 dintre ele ca noi si 2 in stare perfecta!

                          Veniti sa le vedeti in Bucuresti, zona Colentina si facem un pret impreuna!

                          Comment


                          • #28
                            Sus cu ele!

                            Comment


                            • #29
                              care i pretul?le pot lua imediat
                              adica maine...

                              Comment


                              • #30
                                Salut! Am pus 400 RON in anuntul initial! Sunt dispus sa scad consistent pretul si sa il discutam impreuna, dar numai dupa ce vezi marfa, altfel nu are sens discutia. Nu vand rahaturi ca sa imi oferi 200 RON... Eu sunt plecat in weekend din pacate, dar de luni, marti poti veni oricand sa le vezi/cumperi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google