[Vand] Difuzor Bara Spate plastic,eleroane fibra si diferite accesorii de tuning

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Asteptam la IASI,difuzorul .

    Comment


    • #32
      @cristidedea- stai linistit nu m-am suparat doar ti-am spus

      Up Up Up Up

      Transportul pt difuzor este de 10 ron (120+10 RON)
      Last edited by MaDu; 4 November 2009, 21:25. Reason: Automerged Doublepost
      AG 65 V M C

      Comment


      • #33
        ceva noutati?
        Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

        Comment


        • #34
          @boly76-nu am fost sa vorbesc pentru ca am avut putina treaba.Poate maine am sa ma duc daca va fi vremea putin mai frumoasa sau cel putin sa nu mai ploua .
          AG 65 V M C

          Comment


          • #35
            azi am ridicat coletu de la posta si am si montat difuzoru.e super, se muleaza perfect pe bara si materialul e foarte misto.deci recomand sa cumparati de la el, e de treaba si produsul e de calitate si pretul avantajos.cei care se indoiesc existat intodeauna o alta solutia:reprezentatna dacia la pretul de numai 600 de lei!!
            Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

            Comment


            • #36
              La TIMISOARA,ii deschisa posta Sambata,ca eu am fost ieri si nu a venit,mai astept pana Luni si dupa aia le fac scandal.pune niste poze cu el montat te rog;cum lai prins?
              Last edited by 33mat; 7 November 2009, 15:11. Reason: complectare

              Comment


              • #37
                ai spoilerul central dintre coltarele alea de mai sus? (e un element de imbinare intre cele 2 coltare). Pret?

                Comment


                • #38
                  am ridicat si eu difuzorul de la posta, intradevar arata foarte bine, mai trebue doar sa-l montez.

                  Comment


                  • #39
                    Am si eu o intrebare: difuzorul spate este negru( pregatit pentru montare pe masina), sau trebuie vopsit dupa achizitionare? Mrs.

                    Comment


                    • #40
                      pt. accesoriile pe care le vinde colegul nostru, sa va faceti o idee intrati aici http://www.ecoplast-access.com/

                      Comment


                      • #41
                        Ce vrei sa zici cu trimiterea la site-ul reno? Eu intrebam doar daca difuzorul este deja pregatit pt montare, sau trebuie vopsit.

                        Comment


                        • #42
                          difuzorul spate nu mai trebue vopsit, este din plastic negru, in aceasta dupamasa l-am montat si eu, simplu si usor maxim zece minute pentru montaj cu ajutor de la o alta persoana,.... cand o sa ai si partea din fata complecta, toate cele trei piese o sa le iau, mai ramane sa ma hotarasc asupra modelului!

                          Comment


                          • #43
                            la timisoara au ajuns 2 difuzoare montate sunt super,mai putin sa dau la bani si vreau si eu.
                            recomand cu placere lucru de calitate.
                            sigpic #

                            Comment


                            • #44
                              salut, ti-am dat add pe mess, sanatate
                              sigpicMy ride

                              Comment


                              • #45
                                in curand o sa vina si la mine un difuzor Pt bara mcv nu ai coltare sau ceva plasticaraie

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google