Vand Satelit Pentru Comanda Volan Blaupunkt Sony

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    am sony cdx-gt310 interes...daca merge....ast rasp
    dak merge cum eu...sms pe privat
    sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

    Comment


    • #17
      acest satelit de comanda merge numai pe cd playerele(RCD) updatelist adica cele care au fost din fabrica echipate pe solenza si primele modele de logan
      fara fata detasabila
      in rest merge la multe cd playere de la sony si pioneer dar cu adaptoare

      Comment


      • #18
        eu am avut RCD fara fata detasabila. zicea cineva ca ar merge si pe sony sigur, cu adaptare, pe R-casetofoanele de pe logan.. dar am auzit si de blaupunkt.. deaia am scris asa. am probat pana acum decat pe un blaupunkt cu fata detasabila si nu a mers, pt ca alea de logan nu au deloc posibilitatea de a monta comenzi de volan. pana acum era decat din auzite.. deci nu aveam cum sa stiu.

        Comment


        • #19
          upp. daca nu il vrea nimeni eu il mai tin

          Comment


          • #20
            comanda volan

            Salutare, este compatibil si cu modelele Panasonic???

            Comment


            • #21
              El de-a gata nu merge decat pe playerele de logan fara fata detasabila....Se potriveste pe orice fel de player CU ADAPTOR...Pretul difera in functie de model dar nu cu foarte mult...Deci nu mai intrebati daca merge pe nu stiu ce fel de player....Considera un up de la mine.
              PS: La sony si pioneer merge modificat cu minimum de cunostiinte despre electronica Si un pic de indemanare la lipit.Trebuie facuta o mica interfata cu niste rezistente..LA BLaupunkt e mai complicat pentru ca trebuie Semnal PWM si e complicat.

              Comment


              • #22
                ms bogidan21 pentru up. oricum am trimis comenzile in cluj. cam asa e cum zice si bogidan21. adica aveti incredere in el ca eu nu cred ca ma pricep la fel de mult ca el.

                Comment


                • #23
                  s-a dat mai demult. se poate inchide threadul

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google