[Vand] kit incalzire scaune auto

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    airbag

    Mi-am montat eu pe scaune cu airbag lateral. Comanda-ti fara griji.
    Free UP.

    Comment


    • #47
      Originally posted by adicata2003 View Post
      Se monteaza sub huse sau sub tapiseria scaunului?
      sub tapiteria scaunului!

      sigpic

      Comment


      • #48
        astazi am mai primit un colet facut praf de posta romana! din fericire este ultimul! Am depus si o reclamatie catre posta! sper sa nu mai fie probleme si cu alti clienti!

        sigpic

        Comment


        • #49
          Alti clienti vor fi multumiti! Am pus o noua transe de colete pe drum! Cei care au facut comenzi in privat le vor primii cu siguranta!

          sigpic

          Comment


          • #50
            Am primit carterele prin Posta Romana si sunt intregi :-P; se pare ca am fost norocos ...

            S.
            I have no special talent. I am only passionately curious.

            Comment


            • #51
              Originally posted by Silviu View Post
              Am primit carterele prin Posta Romana si sunt intregi :-P; se pare ca am fost norocos ...

              S.
              ma bucur ca ai avut noroc
              sa te bucuri de incalzirile tale noi!

              sigpic

              Comment


              • #52
                imi pare rau ca saptamana asta nu am putut onora comenzi, dar nu am fost in localitate! Maine o sa ajung acasa si o sa pun toate coletele! Astept in continuare comenzi!

                sigpic

                Comment


                • #53
                  se pare ca posta romana si-a revenit, nu am mai avut probleme dupa ce am depus o reclamatie! Traim in Romania din pacate!

                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Am primit coletul ieri,insa abia azi am reusit sa intru pe forum.Multumesc.

                    Comment


                    • #55
                      salut...vroiam sa stiu daca ai cartere si pt scaune reglabile,sau ma rog decat unul trebuie ...cel putin mie....astept raspuns....si poate dau si eu comanda...
                      multumesc ! ! !

                      scaune reglabile pe inaltime!
                      Last edited by katalin_89; 10 March 2010, 10:45. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by katalin_89 View Post
                        salut...vroiam sa stiu daca ai cartere si pt scaune reglabile,sau ma rog decat unul trebuie ...cel putin mie....astept raspuns....si poate dau si eu comanda...
                        multumesc ! ! !

                        scaune reglabile pe inaltime!
                        din pacate nu am cartere... si nu stiu daca voi mai avea curand... si incalziri mai am vreo 5 seturi... e sfarsit de sezon... si ... marfa e pe duca....o sa mai fac un stoc tampon... insa cartere nu prea se mai gasesc...

                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          mda...multumesc mult!poate can o sa faci rost ma anunti si pe mine!
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by katalin_89 View Post
                            mda...multumesc mult!poate can o sa faci rost ma anunti si pe mine!
                            daca voi face rost te anunt garantat

                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              in lipsa carterelor daca vreti sa montati setul si sa se vada bine se gasesc niste butoane mici rotunde cred ca sunt de la masina de spalat am montat eu la gl.24.bya la galati si arata excelent si nu mai trebuie nici butoanele si nici carterele (oricum setul e cu butoane le folositi la altceva).
                              acele butoane le-am montat in dr. si in st. schimbatorului de viteze pe consola centrala au si iluminare in ele.
                              o sa revin si cu niste poze.
                              DACA ESTE CINEVA INTERESAT IN GALATI S-AU BRAILA MONTEZ INCALZIRE SCAUNE CU ASTFEL DE BUTOANE
                              Last edited by batranul70; 14 March 2010, 19:57.

                              Comment


                              • #60
                                Asteptam poze?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google